88'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Oscar. Wchodzi: Michy Batshuayi.

85'

Diego Costa mógł mieć hat-trick na koncie, ale Łukasz Fabiański stanął mu na drodze. Polak rozgrywa wyśmienite zawody.

83'

Znów Chelsea! Moses na prawej flance, dośrodkowuje w pole karne, ale Fabregas nie zdołał dojść do piłki.

82'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa.

2:2! Zamieszanie w polu karnym Swansea, kilka przebitek aż w końcu Costa strzałem przewrotką dake wyrównanie.

1
77'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Victor Moses.

76'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Nemanja Matić. Wchodzi: Cesc Fabregas.

72'

Cesar Azpilicueta dośrodkowuje w pole karne, ale tam Fabiański pewnie piąstuje piłkę.

70'

Na siedem celnych strzałów Chelsea straciła w tym sezonie cztery gole...

67'

Fantastyczna interwencja Fabiańskiego, który zatrzymał bardzo groźny strzał Oscara.

65'

Gorąco w polu karnym Swansea! Fabiański zatrzymuje Hazarda, a po chwili Costa domaga sie jeszcze rzutu karnego. Sędzia jest innego zdania.

62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Leroy Fer.

2:1 dla Swansea! Błąd Cahilla, który stracił piłkę na rzecz Fera, a ten mając przed sobą tylko bramkarza okazji nie marnuje!

60'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gylfi Sigurdsson.

1:1! Islandczyk strzela swoją czwartą bramkę przeciwko Chelsea.

60'

Żółtą kartkę otrzymał Thibaut Courtois.

60'

Thibaut Courtois sfaulował Gylfiego Sigurdssona we własnym polu karnym! "Jedenastka"!

57'

Kolejny faul Amata. Gracz Swansea musi się mieć na baczności.

55'

Niecelny strzał z dystansu oddał Naughton.

54'

Na lewej flance był Eden Hazard, dośrodkował w pole karne, ale nie trafiło ono do żadnego gracza Chelsea.

50'

Przy faulu Amata ucierpiał Diego Costa i potrzebował pomocy medycznej.

48'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Amat.

47'

Willian zszedł z piłką do środka i oddał płaski strzał, który minął słupek Swansea.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Ależ pudło Costy z trzech metrów! Nie trafił nawet w światło bramki.

42'
ZMIANA

Swansea. Schodzi: Neil Taylor. Wchodzi: Modou Barrow.

42'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Fernandez.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa.

41'

Gylfi Sigurdsson oddał strzał z 17 metrów, który przeleciał tuż obok słupka.

40'

Kontra w wykonaniu Łabędzi i z prawego skrzydła dośrodkowywał Fernandez. Obrońcy Chelsea wybili piłkę.

36'

Willian przeciągnął dośrodkowanie z rzutu wolnego i od bramki rozpoczął Fabiański.

34'

Cesar Azpilicueta próbował z ostrego kąta zaskoczyć Fabiańskiego, ale Polak był na posterunku.

32'

Nieporozumienie pomiędzy Willianem a Ivanoviciem i strata piłki Chelsea.

30'

Amat nieładnie sfaulował Diego Costę. Brazylijczyk miał pretensje do defensora Łabędzi.

26'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Fer.

25'

Swansea ma problem z przedostaniem się pod pole karne Chelsea.

22'

Strzał Oscara z 25 metrów, który Ki zablokował.

20'

Powinno być 2:0! Hazard wpadł w pole karne, miał przed sobą tylko Fabiańskiego, ale Polak był górą w tym pojedynku.

18'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Oscar. Asystował mu Diego Costa.

1:0 dla Chelsea! Oscar zagrał na 15 metr do Costy, który technicznym strzałem pokonał Fabiańskiego. Polak bez szans.

Chelsea FC
15'

Fabiański pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu z kornera.

14'

Wyrównał się pojedynek na Liberty Stadium.

11'

Łukasz Fabiański zagarnął płaskie dośrodkowanie Williana. To nie była prosta interwencja.

10'

Teraz przez kilka minut przy piłce utrzymywali się gospodarze.

8'

Po dośrodkowaniu Williana z rzutu wolnego niegroźny strzał oddał Ivanović. Piłka przeleciała obok bramki.

6'

Cesar Azpilicueta spróbował uderzenia z dystansu, jednak wyraźnie obok bramki Swansea.

5'

Nieprzyjemny strzał Williana sprzed pola karnego i Fabiański wybił piłkę na korner.