Montero był na skrzydle, ale piłka po dośrodkowaniu przeleciała przez całe pole karne. Poprawka Barrowa nie była wcale lepsza.

Swansea nie ma zbyt wielu argumentów, żeby zagrozić miejscowym.

Dopiero drugi celny strzał Swansea, ale Barrow uderzył wprost w Forstera.

Kolejna dobra interwencja Fabiańskiego, który sparował uderzenie Austina z ośmiu metrów.

67'

Zupełnie nieudany strzał Austina z 30 metrów.

64'

Gol! Strzelił Charlie Austin.

1:0 dla Southampton! Nieobstawiony Austin na siódmym metrze i huknął nie do obrony.

Southampton FC
62'

Furę szczęścia miał Fabiański! Austin oddał strzał z siedmiu metrów, który trafił w poprzeczkę. Piłka po odbiciu się od niej trafiła w Polaka i wyszła poza plac gry.

60'

Korner dla Świętych i Romeu na piątym metrze doszedł do strzalu głową, ale uderzył nad poprzeczką.

58'

Teraz gospodarzom pomógł... sędzia, który zablokował Corka.

55'

I już Austin! Był o włos od przecięcia podania Bertranda.

54'
53'
52'

Kiepski strzał z 20 metrów oddał Sigurdsson.

49'

Piłka w siatce Swansea, jednak sędzia niesłusznie odgwizdał spalonego Redmonda.

48'

Mógł paść gol dla Southampton. Uderzał Long i piłka zmierzała już do siatki Swansea, ale wybił ją Kyle Naughton.

46'

Bardzo pewna interwencja Fabiańskiego na szóstym metrze.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Ależ koszmarne pudło! Tadić idealnie podał do Redmonda, który minął obrońcę i miał przed sobą tylko Fabiańskiego. Uderzył jednak nad poprzeczką!

42'

Long faktycznie był zahaczany, ale już wcześniej zaczął się przewracać. To najprawdopodobniej zadecydowało na decyzji sędziego.

41'

Żółtą kartkę otrzymał Shane Long.

Irlandczyk zdaniem sędziego próbował wymusić rzut karny, chociaż sytuacja nie jest jednoznaczna.

38'

Ciekawy mecz, w którym brakuje jedynie goli.

34'

Łukasz Fabiański pewnie obronił strzał Virgila van Dijka z kilku metrów po centrze z rzutu rożnego.

34'

Sporo gry w środkowej strefie boiska, chociaż tempo meczu nie jest słabe.

31'

Dobra interwencja Fabiańskiego, który wypiąstkował piłkę po rzucie rożnym.

30'

Bertrand włączył się do ofensywnej akcji i lewy obrońca wywalczył korner.

27'

Przerwa w grze. Kyle Naughton potrzebuje pomocy medycznej.

24'

Llorente dobrze nabiegał na dośrodkowanie Barrowa, ale swoją robotę wykonał Fonte, który umiejętnie utrudniał Hiszpanowi oddanie strzału.

23'

Znów spokojniejszy okres gry.

19'

Dusan Tadić oddał strzał z rzutu wolnego wprost w Fabiańskiego, ale Polak przerzucił piłkę nad poprzeczką.

17'

Steven Davis oddał niecelny strzał głową z siedmiu metrów. Zagrywał Long.

17'

Teraz role odwróciły się i Southampton atakuje.

14'

Błąd Fabiańskiego! Polak wypuścił z rąk niezbyt groźny strzał Longa, ale Davis, który chciał dobić futbolówkę, był na spalonym.

14'

Lepiej prezentują się goście, którzy długo wymieniają podania i potrafią zagrozić bramce rywali.

11'

Znów zagrożenie pod bramką Southampton. Ostatecznie piłka ląduje w rękach Forstera.

9'

Dobra okazja dla Swansea, jednak Fer oddał mocno niecelny strzał z 15 metrów.

7'

Llorente starał się strącić piłkę w kierunku Sigurdssona, ale zrobił to niedokładnie.

6'

Kyle Naughton oddał celny strzał z narożnika pola karnego, ale wprost w Forstera.