Arbiter doliczył 2 minuty.

86'

Jedni i drudzy chcą aby ten mecz już się skończył.

83'

Roberto Firmino zauważył podłączającego się skrzydłem Milnera. Gdyby idealnie zagrał, boczny obrońca wyszedłby na czystą pozycję. Podanie okazało się jednak zbyt mocne.

80'

Kolejny raz Robert Snodgrass. Tym razem piłkarz gości nie dośrodkowywał, a uderzał. Piłka przeleciała metr obok lewego słupka.

76'

Zbyt głęboka centra Snodgrassa i pewnie na przedpolu Loris Karius.

74'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Jordan Henderson. Wchodzi: Emre Can.

73'
ZMIANA

Hull City. Schodzi: Ryan Mason. Wchodzi: Markus Henriksen.

wchodzi Wchodzi
Markus Henriksen #22
schodzi Schodzi
71'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Milner.

Pewny strzał obok bezradnego bramkarza.

70'

Druga jedenastka dla gospodarzy! Faul Hendersona na Sturridgu.

66'

Kolejna ładna dla oka akcja gospodarzy. W decydującym momencie Coutinho jednak źle zagrał do Firmino.

62'

Piłka ustawiona na 25. metrze. Dobra pozycja na strzał nad murem, ale Coutinho trafił w jednego z rywali.

59'

Centra z kornera i wybicie obrońców. Piłka trafiła na 20. metr gdzie natychmiastowo uderzył Georginio Wijnaldum. Dobra obrona Marshalla.

56'

Mocny strzał sprzed pola karnego w wykonaniu Mane. Marshall był jednak dobrze ustawiony i złapał piłkę.

52'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Roberto Firmino.

Błyskawiczna odpowiedź The Reds! I to jaka! Cudowne uderzenie z 23 metrów!

51'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił David Meyler.

Dość niespodziewane trafienie gości. Po rzucie rożnym, w zamieszaniu najlepiej zachował się rezerwowy. Mocny strzał z 10 metrów i piłka w siatce.

47'

Prawą stroną pola karnego przedzierał sie Sadio Mane. Senegalczyk wyłożył piłkę jednemu z partnerów, ale strzał został zablokowany.

46'

Początek II połowy.

45'

Arbiter doliczył 3 minuty.

43'

Mocny strzał z 20 metrów oddał Philippe Coutinho. Piłka zmierzała jednak w sam środek bramki i Marshall spokojnie ją zatrzymał.

40'

Przerwa w grze. Na boisku z bólu zwijał się Robert Snodgrass.

37'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Ryan Mason. Faul przed własnym polem karnym.

36'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Adam Lallana.

Mane pewnym strzałem podwyższa prowadzenie. Senegalczyk odwrócił się w kierunku bramki i uderzył tuż przy lewym słupku.

34'
ZMIANA
32'

Po podaniu od Coutinho, w dobrej sytuacji nad bramką uderzył Sadio Mane.

29'
GOOOOOOL!!!

Mocny strzał w prawy dolny róg i mamy już 2:0.

1
29'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Ahmed Elmohamady.

28'

Rzut karny dla gospodarzy. Po strzale Coutinho, Ahmed Elmohamady zatrzymał piłkę ręką!

1
26'

Dominacja gospodarzy. Hull tylko się broni.

22'

Pressing gości przyniósł powodzenie. Tuż przed polem karnym piłkę na rzecz Hernandeza stracił Klavan. Napastnik natychmiast odegrał do Snodgrassa, ale ten źle przyjmował futbolówkę.

1
20'

Żółtą kartkę otrzymał James Milner.

1
17'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Philippe Coutinho.

Kapitalne podanie od Coutinho i Lallana lekkim strzałem z 11 metrów umieścił piłkę tuż przy słupku.

14'

Szybka akcja lewym skrzydłem zakończona centrą Milnera. Świetnie jednak w obronie spisał się Ahmed Elmohamady.

11'

Groźnie pod bramką Hull City! Coutinho strącił piłkę, a ta minęła już bramkarza. Gola jednak nie ma, bowiem jeden z gości zatrzymał futbolówkę na linii bramkowej.

8'

Obrońcy Hull poradzili sobie z centrą Coutinho. Do piłki dopadł jeszcze Jordan Henderson. Uderzenie z powietrza minęło jednak lewy słupek bramki gości.