Kąśliwy strzał Silvy sprzed pola karnego przeleciał obok bramki Fabiańskiego.

Wynik jest już rozstrzgnięty, a Swansea prezentowała się dzisiaj bardzo dobrze.

Man City. Schodzi: Kevin De Bruyne. Wchodzi: Jesus Navas.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling.

80'

Fantastyczna interwencja Fabiańskiego, który wygrał pojedynek sam na sam z Fernandinho.

79'

Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Borja Baston.

78'

Man City. Schodzi: Bacary Sagna. Wchodzi: Pablo Zabaleta.

77'

Gol! Strzelił Raheem Sterling.

3:1! Kontra Man City, w której De Bruyne podał do Sterlinga, ale ten zamiast podawać do Aguero, to minął obrońcę i płaskim strzałem pokonał Fabiańskiego.

76'

Akcja na skrzydle Barrowa i po jego dośrodkowaniu De Bruyne wybił piłkę na korner.

74'

Przyblokowany strzał Silvy i piłka zmierzała pod poprzeczkę. Dobra interwencja Polaka.

73'

Swansea. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Sung-Yueng Ki.

73'

Swansea. Schodzi: Wayne Routledge. Wchodzi: Modou Barrow.

72'

De Bruyne nieco nonszalancko zagrywał piłkę w polu karnym rywali i ta nie doszła do żadnego gracza MC.

70'

Dobra próba Fernandinho, który miał dużo miejsca na 20 metrze. Nie potrafił jednak uderzyć celnie.

68'

Man City. Schodzi: Ilkay Gundogan. Wchodzi: Fernando.

65'

Gol! Strzelił Sergio Aguero.

2:1 dla Man City! Aguero uderzył w sam środek bramki, a Fabiański powędrował w swój lewy róg.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Mike van der Hoorn. Holender uderzył w twarz De Bruyne. Rzut karny dla MC!

63'

Silny strzał Rangela z 25 metrów, jednak niemal wprost w Bravo.

60'

Piękne podanie De Bruyne do Sterlinga, który miał ostry kąt i wyszedł z piłką poza boisko.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Amat.

Swansea City
57'

Fantastyczna interwencja Amata, który w ostatniej chwili zatrzymał strzał Aguero z pięciu metrów.

54'

Potężny strzał Sigurdssona z 10 metrów, ale futbolówka poleciała nad poprzeczką.

53'

Solowa akcja De Bruyne, przełożył sobie piłkę na lewą nogę, ale strzał zablokował... Sterling.

51'

Kolejna kontra Swansea, jednak drybling Llorente był kiepski.

48'

Llorente zgrał piłkę klatą do Sigurdsona, który jednak uderzył obok bramki.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

42'

Wyrównany pojedynek na Liberty Stadium.

40'

Pewna interwencja Fabiańskiego na własnym przedpolu.

38'

Żółtą kartkę otrzymał David Silva.

37'

Gylfi Sigurdsson uderzył z rzutu wolnego wprost w Bravo z 26 metrów.

34'

To mógł być gol dla The Citizens. De Bruyne był na wprost bramki, ale uderzył tuż obok słupka.

32'

Zbyt płaskie dośrodkowanie Sigurdssona z rzutu wolnego i piłka została wybita.

31'

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna.

30'

Chytry strzał Aguero z linii pola karnego i piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

27'

Wysoki pressing stosuje Swansea i nie do końca potrafią sobie poradzić z nim zawodnicy Pepa Guardioli.

24'

Dobra okazja dla Man City, jednak Sterling i tak był na spalonym.

21'

Swansea prezentuje się bardzo dobrze w ostatnich minutach.

19'

Bardzo dobra interwencja Fabiańskiego po tym jak Silva idealnie podciął piłkę i trafiła ona do Sterlinga, lecz odważne wyjście Polaka zapobiegło utracie gola.

17'

Mocno niecelny strzał De Bruyne z rzutu wolnego z 20 metrów.

16'

Można było odnieść wrażenie, że po golu Aguero gospodarze już się nie poddadzą.

13'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Gylfi Sigurdsson.

1:1! Mamy odpowiedź Łabędzi! Sagna pośliznął się, co skrzętnie wykorzystał Llorente potężnym strzałem z 15 metrów pakując piłkę do siatki.

12'

Stuprocentowa okazja dla Swansea! Bravo instynktownie obronił strzał Llorente z kilku metrów.

11'

Manchester City już gra "swoją piłkę". Trudne 80 minut przed Swansea.

9'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Bacary Sagna.

1:0 dla Man City! Sagna dośrodkował w pole karne, gdzie Aguero z łatwością minął Amata i uderzenie z siedmiu metrów poleciało między nogami Fabiańskiego.

7'

Fernandinho stanął na nodze Fera, ale nie zauważył tego sędzia meczu.

6'

Potężny strzał Fernandinho z 20 metrów, jednak Amat świetnie zablokował to uderzenie.

5'

Znów kontra Łabędzi i piłka nawet grzęźnie w siatce MC, ale wyraźnie po gwizdku sędziego.

3'

Błąd Stonesa przy rozgrywaniu piłki i w efekcie wyszła kontra Swansea, ale lekki strzał Routledge'a nie mógł zaskoczyć Bravo.