89'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Nathaniel Chalobah.

89'

Marcos Alonso dośrodkował płasko na 6. metr, ale Andrew Robertson przyblokował strzał Pedro i piłka minęła słupek.

87'

Mocno sprzed pola karnego uderzył Oscar i David Marshall zbił piłkę do boku.

85'

Hull nie potrafi nawet podejść pod bramkę The Blues, goście mają pełną kontrolę nad meczem.

85'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Pedro Rodriguez.

81'
ZMIANA

Hull City. Schodzi: Sam Clucas. Wchodzi: Tom Huddlestone.

81'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Oscar.

80'

Diego Costa dopadł do piłki w zamieszaniu po rzucie wolnym, ale postawił wyłącznie na siłę i strzelił w niebo. Aż sam się uśmiechął.

79'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson.

77'

Fatalna decyzja Anthony'ego Taylora. Powinien być rzut karny dla Chelsea, bo Willian został kopnięty w obrębie szesnastki.

75'

Teraz Marcos Alonso zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

74'

Zablokowane dośrodkowanie Alonso z lewej strony pola karnego.

71'

Trudno zakładać, że Tygrysy cokolwiek wskórają. Chelsea poczuła krew i kontynuuje natarcie, a beniaminek wygląda jakby czekał na egzekucję.

67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa.

Hull gra teraz beznadziejnie i Chelsea to wykorzystuje. Gospodarze zablokowali strzał Maticia, ale dobitka Costy z 15 metrów była już nie do obrony dla Marshalla.

67'

Po rzucie rożnym lekko tyłem głowy uderzył Nemanja Matić i piłka w rękach golkipera Tygrysów.

66'

Sam Clucas przeciął dośrodkowanie Alonso w kierunku Costy.

64'

Ładny płaski strzał Costy sprzed pola karnego i Marshall odbił piłkę do boku.

61'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Diego Costa.

Hull broniło się zbyt głęboko i Chelsea musiała to wykorzystać! Costa przytomnie podał przed polem karnym do Williana, a ten nie dał Marshallowi żadnych szans pięknym technicznym strzałem z 17 metrów.

58'

Powinno być 1:0 dla Chelsea! Po prostopadłym podaniu Diego Costa minął już Marshalla, uderzył z ostrego kąta i po rykoszecie od Livermore'a piłka odbiła się od słupka! Jeszcze dobijał Kante, ale on nie trafił w bramkę.

56'

N'Golo Kante podciął piłkę nad ostatnim obrońcą Hull, chciał zagrać na czystą pozycję do Hazarda, ale zrobił to za mocno i Marshall wyjaśnił sytuację pewnym chwytem.

53'

Chelsea gra w trochę lepszym tempie niż przed przerwą, ale wciąż nie potrafi złamać defensywy Tygrysów.

49'

Teraz niegroźnie sprzed pola karnego uderzył N'Golo Kante i David Marshall spokojnie obronił.

48'

Ależ soczyste uderzenie Hazarda sprzed pola karnego! Potężna bomba i David Marshall zmuszony do sporego wysiłku.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Płasko z dystansu uderzył Marcos Alonso. Celnie, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Marshalla.

46'

Początek drugiej połowy.

45+2'

Teraz kąśliwie z dystansu uderzył Ryan Mason i Thibaut Courtois miał nieco kłopotów.

1
45+1'

Zablokowany strzał Williana z ostrego kąta.

1
45'

Doliczone 2 minuty.

42'

Niegroźny strzał głową Luiza po rzucie wolnym. Piłka w rękach Marshalla.

1
42'

Żółtą kartkę za zagranie ręką otrzymał Jake Livermore.

41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Nemanja Matić.

39'

Teraz niecelna główka Alonso po centrze Mosesa.

1
38'

Niezłe dośrodkowanie Mosesa z prawego skrzydła, jednak Diego Costa nie sięgnął piłki.

1
35'

Goście zablokowali strzał Henriksena z okolic linii pola karnego.

1
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

1
34'

Victor Moses niedbale przeciął dośrodkowanie Snodgrassa z rzutu rożnego, piłka poleciała jednak do rąk Courtoisa, a ten został jeszcze sfaulowany przez jednego z rywali.

1
30'

Chelsea prezentuje się lepiej od gospodarzy, przeważa w polu, ale gra zbyt statycznie, przez co ma problem ze stwarzaniem sytuacji.

1
29'

Andrew Robertson wybił piłkę na rzut rożny po groźnej centrze Alonso z lewego skrzydła.

1
25'

Gary Cahill dopadł do bezpańskiej piłki przed polem karnym, jednak uderzył obok słupka.

1
25'

Victor Moses ładnie wymanewrował obronę Hull, miał dobrą okazję do strzału z 12 metrów, ale zbyt długo zwlekał i stracił piłkę.

1
21'

Teraz Diego Costa znakomicie podał na 14. metr do Williana, ale Brazylijczyk fatalnie skiksował przy próbie strzału.

1
19'

Z prawego skrzydła dośrodkował Adama Diomande, dwukrotnie próbował uderzać Ryan Mason, jednak za każdym razem blokowali go obrońcy Chelsea.

2
16'

Willian zakręcił obrońcami Hull i oddał centrostrzał z ostrego kąta. Piłka minęła słupek, ale Chelsea podkręca tempo.

2
14'

Na prawym skrzydłe szarżował Victor Moses. Gospodarze poradzili sobie jednak z jego dośrodkowaniem, a po chwili zatrzymali jeszcze indywidualną szarżę.

1
11'

Fatalny strzał Luiza z rzutu wolnego z 30 metrów. Piłka zatrzymała się na murze obrońców.

1
8'

Wolno rozkręca się Chelsea. Teraz The Blues próbowali akcji lewym skrzydłem, jednak obrona Hull nie dała się zaskoczyć.

1
5'

Niefrasobliwie zaczęła Chelsea i Tygrysy próbują to wykorzystać.

1
3'

Thibaut Courtois kapitalnie obronił strzał Snodgrassa z rzutu wolnego z 22 metrów. Piłka jeszcze po drodze zrykoszetowała.