Premier League: 8. kolejka
15 paź 2016 13:30
90+2'

Mahrez był na prawym skrzydle i ostatecznie został sfaulowany. Algierczyk nic nie dał swoim wejściem w drugiej połowie.

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Vardy całkiem nieźle dośrodkował w pole karne. Slimani jednak nie dotrał do tego podania - po prostu zbyt późno ruszył do niego.

87'

Chelsea powoli rozgrywa piłkę, nie kwapi się już do zmasowanych ataków.

85'

Drinkwater przechytrzył dwóch zawodników Chelsea, lecz strzał sprzed pola karnego został przyblokowany.

82'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Ola Aina.

80'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Victor Moses. Asystował mu Nathaniel Chalobah.

3:0! Moses zszedł z prawego skrzydła, zagrał do Chalobaha, który piętą odegrał mu piłkę. Mając przed sobą tylko Schmeichela nie zmarnował tej okazji.

78'

Matić oddał strzał z 15 metrów, ale piłka została przyblokowana i nabrała dziwnej rotacji. Schmeichel ostatecznie sparował ją na korner.

77'

Mahrez i Slimani na razie nie są widoczni, a mieli jeszcze bardziej podkręcić tempo meczu.

74'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Marc Albrighton. Wchodzi: Andy King.

73'

Fantastyczna interwencja Morgana, który piszczelem wybił piłkę zmierzającą do bramki Lisów po strzale Kante. To powinien być gol dla Chelsea.

70'

Hazard zagrał do Costy, który będąc już w polu karnym chciał mijać Fuchsa, jednak górą był Austriak.

67'
ZMIANA

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Riyad Mahrez.

66'

Vardy nie zagrał na skrzydło do Musy, ale sam wbiegł z piłką w pole karne i źle dograł do kolegi z zespołu.

64'

Albrighton dośrodkował na piąty metr do Vardy'ego, ale piłkę przeciął Luiz i... trafił w SŁUPEK!

62'

Żywe spotkanie w drugiej połowie i nie atakuje już tylko Chelsea, ale Leicester odgryza się londyńczykom.

59'

Vardy otrzymał piłkę w polu karnym, ale Luiz mu ją odebrał.

57'

Kontra Chelsea, w której uczestniczyli tylko Kante oraz Moses. Mimo to ten drugi zdołał oddać strzał z 20 metrów - Schmeichel wybił piłkę do boku.

55'

Gospodarze ponownie domagali się rzutu karnego, ale Huth nie dotknął piłki ręką.

53'

Dobry fragment Lisów. Albrighton miał dużo miejsca przed polem karnym, ale uderzył nad poprzeczką.

52'

Dobra decyzja Musy co do strzału - wykonanie było już fatalne.

51'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cesar Azpilicueta. Nieładny faul na Musie.

48'

Teraz Schlupp upadł w polu karnym Chelsea po starciu z Mosesem. Marriner ponownie nie wskazał na "wapno".

46'

Pedro domagał się podyktowania rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez Fuchsa. Sędzia był innego zdania.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

43'

Sfustrowany Vardy, który nie może liczyć dzisiaj na podania od kolegów.

41'

Silny strzał Luiza z rzutu wolnego, ale trzeba uczciwie powiedzieć, że leciał wprost w Schmeichela.

39'

Pierwszy korner dla mistrzów Anglii i Luiz wybił futbolówkę poza boisko.

38'

Ranieri ma na ławce Mahreza czy Slimaniego, ale Leicester tak naprawdę nie potrafi się utrzymać przy piłce.

36'

Vardy źle przyjął piłkę i nici z kontry.

35'

Leicester krótko rozegrało rzut wolny i Drinkwater dośrodkował w pole karne. Jednak ani Morgan ani Huth nie doszli do strzału.

33'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Eden Hazard.

2:0! Piłka przypadkowo odbiła się od głowy Hazarda, ale dzięki temu znalazł się oko w oko z bramkarzem, minął go i trafił do siatki przeciwnika.

1
1
31'

Alonso dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego i na piątym metrze piłkę wybił Morgan.

28'

SŁUPEK! Fantastyczny strzał Luiza z rzutu wolnego z 23 metrów i piłka zatrzymała się na słupku.

27'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Huth.

Leicester City
24'

Obraz gry cały czas się nie zmienia. Chelsea atakuje, a Lisy się bronią.

21'

69 procent posiadania piłki ma Chelsea.

19'

Piękne podanie Kante do Hazarda, ktory jednak na piątym metrze nieczysto trafił w piłkę.

17'

Albrighton świetnie zgasił piłkę, a następnie dośrodkował w pole karne. Futbolówka padła łupem bramkarza.

15'

Leicester City bezradnie biega za piłką, Chelsea spokojnie wymienia podania.

13'

Ładna wymiana podań Chelsea i Alonso miał trochę miejsca na lewej flance. Dośrodkował w pole karne i piłka wyszła na korner.

11'

Pedro znalazł się w polu karnym Leicester, ale stracił piłkę.

10'

Cały czas atakuje Chelsea. Lisy w głębokiej defensywie.

7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa.

1:0 dla Chelsea! Po rzucie rożnym kompletnie niepilnowany była na ósmym metrze Diego Costa. Zawodnik The Blues uderzył silnie i Schmeichel nie dał rady wybić piłki.

1
1
5'

Eden Hazard zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale uderzył bardzo, bardzo niecelny.

3'

Spokojne pierwsze fragmenty spotkania na Stamford Bridge.

Kto wygra mecz?
Chelsea
Będzie remis
Leicester
13:12

Na Stamford Bridge wraca dzisiaj były menedżer Chelsea - Claudio Ranieri czy też były zawodnik The Blues - Robert Huth. Natomiast przeciwko swojemu byłemu klubowi zagra N'Golo Kante.