29 paź 2016 16:00
90'

Sędzia doliczyl 3 minuty.

90'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Kevin De Bruyne. Czwarty gol dla City! Z lewej strony dograł De Bruyne, a nadbiegający Gundogan zdobył swojego drugiego gola w meczu!

87'

WBA. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

wchodzi Wchodzi
Hal Robson-Kanu #4
schodzi Schodzi
84'

Gospodarze blisko honorowego gola. Po akcji Leko uderzył Gareth McAuley Bravo odbił piłkę, a dobitka poszybowała ponad bramką!

83'

Man City. Schodzi: David Silva. Wchodzi: Manu Garcia.

79'

Gol! Strzelił Ilkay Gundogan. Asystował mu Sergio Aguero. Gospodarze na kolanach! Aguero minął rywala przed polem karnym i prostopadle dograł do Gundogana, a ten w sytuacji sam na sam pewnie trafił do siatki. O spalonym nie mogło być mowy.

77'

Po dośrodkowaniu głową uderzył Gareth McAuley, ale gracz gospodarzy nie trafił w bramkę.

77'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Jesus Navas.

76'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fernando.

Manchester City
72'

McClean wypatrzył Rondona, który zdecydował się na strzał, ale po raz kolejny nie trafił w bramkę.

69'

Piłkę w okolicach pola karnego otrzymał Raheem Sterling, ale uderzył tyle mocno, co niecelnie.

68'

Man City. Schodzi: Nolito. Wchodzi: Kevin De Bruyne.

66'

Tym razem uderzał Brunt, ale Bravo spokojnie obronił.

65'

Groźnie, ale metr ponad bramką z ok. 20 metrów uderzył Nacer Chadli.

62'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov.

61'

West Bromwich w natarciu, ale gospodarze spokojnie odpierają ich ataki.

58'

Przeprowadzone zmiany ożywiły gospodarzy, którzy zaczęli śmielej atakować.

56'

Żółtą kartkę otrzymał James McClean.

West Bromwich Albion
55'

Dalekie dogranie w pole karne Bravo, który niepewnie wyszedł do piłki i został uprzedzony przez Rondona. Strzał głową minął jednak cel.

53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał James Morrison.

51'

WBA. Schodzi: Darren Fletcher. Wchodzi: James Morrison.

51'

WBA. Schodzi: Jonas Olsson. Wchodzi: Jonathan Leko.

51'

Znowu niebezpiecznie pod bramką gospodarzy. Graczom City ostatecznie nie udało się oddać celnego strzału na bramkę.

50'

Gospodarze nie potrafią przedostać się pod pole karne rywala. Zawodnicy Manchesteru City szybko odbierają piłkę piłkarzom West Bromwich.

47'

Od razu po przerwie ruszyli goście. Uderzał David Silva, ale strzał sprzed pola karnego został zablokowany.

46'

Goście wznowili grę po przerwie.

45'

Pogramy jeszcze przez 2 minuty.

44'

Spokojna gra gości, którzy bez większych strat sił doczekać chcą przerwy. Rywale momentami są bezradni.

40'

Zawodnicy City starają się bez strat do przerwy dowieźć dwubramkowe prowadzenie.

37'

Zmniejszyli tempo swoich akcji goście, którzy dają rywalom więcej okazji do rozgrywania piłki.

34'

Jedna z nielicznych prób ataku gospodarzy, piłkę otrzymał Brunt, który był na spalonym.

31'

Na bramkę gospodzarzy sunie atak za atakiem. Piłkarze West Bromwich wyraźnie nie potrafią otrząsnąć się po stracie drugiego gola.

28'

0:2! Pięknym strzałem z dystansu popisał się Sergio Aguero, piłka uderzona w samo okienko. Foster nie miał szans na skuteczną interwencję.

1
26'

W końcu zaatakowali gospodarze, w polu karnym gości zakotłowało się, ale piłkarze West Bromwich nie zdołali oddać uderzenia. Po chwili powinno być 0:2! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Aguero, ale jego strzał z pustej już bramki wybił obrońca!

23'

Goście wciąż w ataku. Mocny strzał Fernandinho sprzed pola karnego na róg wybił Foster.

22'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jonas Olsson.

19'

Gol! Strzelił Sergio Aguero. Asystował mu Ilkay Gundogan. Trójkowa akcja Manchesteru City, w końcowej fazie Gundogan dograł do Aguero, a ten w sytuacji sam na sam zdobył gola!

18'

Po rogu uderzał John Stones, ale nie trafił w bramkę.

18'

Zamieszanie w polu karnym gospodarzy, uderzał Sterling, ale piłkę na róg wybił Foster.

16'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Craig Dawson.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Nolito.

14'

Manchester City wyprowadzał kontrę, Nolito został sfaulowany w okolicach środka boiska przez Dawsona.

10'

Ponownie w ofensywie pokazał się Fernandinho, który dograł do Sergio Aguero, a ten z ok. 18 metrów uderzył mocno, ale niecelnie.

15:43
9'

Fernandinho dograł do Aguero, wydawało się, że goście staną przed dobrą szansą. Sędzia przerwał grę. Powód? Spalony.

7'

Żadna z drużyn nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce, zespoły notują wiele niepotrzebnych strat.

4'

Odpowiedź gości. Aleksandar Kolarov dojrzał Sterlinga, który uderzył z pola karnego. Foster zdołał obronić.

3'

Rondon dograł do Chadiego, ale ten źle trafił w piłkę i uderzył niecelnie.

15:43

Spotkanie poprowadzi Lee Mason.

15:43

Manchester City w dziewięciu meczach zdobył 20 punktów, a West Bromwich Albion ma ich na koncie 10 mniej.