Doliczone 3 minuty.

1
90'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum.

6:1! Pantilimon obronił kolejny strzał Sturridge'a, ale wobec dobitki Wijnalduma był już bezradny.

90'

Pantilimon łatwo obronił strzał Sturridge'a z bardzo ostrego kąta.

1
88'

Sturridge robi co może, by zdobyć gola! Po jego technicznym strzale sprzed pola karnego Pantilimon sparował piłkę na poprzeczkę.

1
86'

Watford. Schodzi: Roberto Pereyra. Wchodzi: Juan Camilo Zuniga.

86'

Philippe Coutinho wykończył kombinacyjną akcję Liverpoolu strzałem z 14 metrów, ale uderzył wysoko w trybuny.

1
81'

Sturridge zwiódł w polu karnym jednego z rywali, ale uderzył wprost w Gomesa.

1
80'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Miguel Britos.

1
77'

Mogło być 6:1! Daniel Sturridge huknął z narożnika pola karnego w poprzeczkę!

1
77'

Karius złapał piłkę po płaskim strzale z dystansu Ighalo.

1
75'

Gol! Strzelił Daryl Janmaat. Asystował mu Nordin Amrabat.

Mamy 5:1. Amrabat podał do niekrytego w okolicach linii pola karnego Janmaata, a ten pokonał Kariusa precyzyjnym płaskim strzałem.

73'

Troy Deeney podał do Capoue, ten stanął oko w oko z Kariusem, ale górą bramkarz The Reds!

1
69'

Teraz groźnie w krótki róg uderzył Miguel Britos i Karius znów zmuszony do wysiłku.

1
68'

Bardzo ładnie sprzed pola karnego uderzył teraz Etienne Capoue, ale znakomicie obronił to Loris Karius.

1
66'

Kibice Watfordu zszokowani. Ich drużyna nie potrafi skonstruować choć jednej składnej akcji.

1
61'

Watford. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Ben Watson.

60'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Roberto Firmino.

Liverpool gra, a Watford stoi! Firmino oszukał całą obronę gości, podał między dwóch rywali do Mane i ten nie miał problemów z pokonaniem Pantilimona strzałem z kilku metrów.

57'

Gol! Strzelił Roberto Firmino. Asystował mu Adam Lallana.

4:0! Po płaskiej centrze Lallany z boku pola karnego Firmino dopełnił formalności z 5 metrów.

56'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jose Holebas.

1
53'

W zamieszaniu w polu karnym nad poprzeczką uderzył z ostrego kąta Jordan Henderson.

1
51'

Odion Ighalo wycofał piłkę przed pole karne do Janmaata, ten jednak uderzył wprost do rąk Kariusa.

1
48'

Z dystansu wyraźnie przestrzelił Philippe Coutinho.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczone 4 minuty.

1
45'

Bezpośredni strzał Milnera z rzutu wolnego z narożnika boiska, Costel Pantilimon był jednak czujny i odbił piłkę.

1
44'

Celnie, ale za słabo uderzył z dystansu Etienne Capoue. Karius nie dał się zaskoczyć.

1
43'

Gol! Strzelił Emre Can. Asystował mu Adam Lallana.

Szybka kontra The Reds i już 3:0! Z prawego skrzydła bardzo precyzyjnie zacentrował Lallana, a Can główkował nie do obrony.

3
42'

Zbyt głęboko z rzutu wolnego dośrodkował Jose Holebas i piłkę wypiąstkował Loris Karius.

1
40'

Liverpool wyraźnie wyhamował. Ma jednak pewne prowadzenie, a rywal w ofensywie nie kreuje praktycznie nic.

2
36'

Teraz kilka spokojniejszych minut, Watford na razie nie znajduje sposobu, by poważnie zagrozić bramce The Reds.

2
33'

Watford. Schodzi: Heurelho Gomes. Wchodzi: Costel Pantilimon.

32'

Bramkarz Watfordu nie wróci do gry, za chwilę nastąpi zmiana.

1
32'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Heurelho Gomes.

1
30'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Roberto Firmino.

2:0! Po podaniu Firmino Coutinho zwiódł przed polem karnym jednego z rywali i trafił do siatki mocnym płaskim strzałem.

27'

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Philippe Coutinho.

Liverpool dopiął swego! Z lewego skrzydła dokładnie dośrodkował Coutinho, a piłkę do siatki znakomitym uderzeniem głową skierował Mane.

26'

Znów zakotłowało się w polu karnym Szerszeni. Heurelho Gomes z kłopotami obronił strzał Milnera z ostrego kąta i zagrożenie ostatecznie oddalił obrońca.

1
24'

Gospodarze są przeraźliwie nieskuteczni. Coutinho podał prostopadle do Roberto Firmino, ten był naciskany przez obrońcę i oddał fatalny strzał zewnętrzną częścią stopy. Heurelho Gomes nie musiał interweniować.

1
22'

Coutinho podał do Milnera, a ten oddał anemiczny płaski strzał z narożnika pola karnego. To nie mogło zaskoczyć Gomesa.

1
20'

Stuprocentową okazję zmarnował Philippe Coutinho! Brazylijczyk kapitalnie opanował piłkę w polu karnym, ale z 12 metrów posłał ją obok słupka!

1
18'

Z rzutu wolnego dośrodkował Etienne Capoue, do strzału głową doszedł zupełnie niepilnowany Miguel Britos, odległość była jednak zbyt duża i Loris Karius nie miał żadnych kłopotów z interwencją.

1
16'

Mogło być 1:0 dla Liverpoolu! Z najbliższej odległości uderzał Lucas Leiva, ale Heurelho Gomes zdążył skrócić kąt i obronił!

1
12'

Po dośrodkowaniu Milnera z rzutu wolnego wyraźnie obok słupka główkował Lucas Leiva.

1
12'

Brzydki faul Amrabata, który nie trafił w piłkę i kopnął w brzuch Philippe Coutinho.

1
8'

Teraz niegroźnie z dystansu strzelił Nordin Amrabat i na posterunku Loris Karius.

1
7'

Dynamiczna akcja Liverpoolu. Z lewego skrzydła dośrodkował Adam Lallana, zamknął to Roberto Firmino, uderzył jednak lekko i wprost w ręce Gomesa.

1
6'

Liverpool nie złapał jeszcze odpowiedniego rytmu i na razie ma kłopot z wypracowaniem przewagi.

1
3'

Z dalekiego wykopu Britosa na połowie boiska wyszedł groźny strzał i piłka minęła bramkę Kariusa w niewielkiej odległości.