Łabędzie nabrały wiatru w żagle po strzeleniu bramki.

1
70'

Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Leroy Fer.

69'

Gol! Strzelił Mike van der Hoorn. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. Gol dla Swansea! Po dośrodkowaniu Sigurdssona z rzutu wolnego z sześciu metrów gola głową zdobył van der Hoorn.

67'

Rangel miał dużo miejsca przed polem karnym, ale oddał fatalny strzał.

1
65'

Phil Jones został trafiony piłką w brzuch, chociaż gospodarze domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie futbolówki ręką.

1
1
62'

Pogba minął obrońcę i byłby w dobrej sytuacji, gdyby piłka nie odbiła mu się od pięty.

1
59'

Naprawdę niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Man Utd po prostu rozgrywa piłkę bez wyraźnego efektu.

1
55'

Swansea cały czas pozostaje bez sytuacji strzeleckiej.

1
52'

Wolne tempo meczu od początku drugiej połowy.

1
49'

Zbyt krótkie boisko okazało się dla Montero. Piłkarz Swansea nawet nie dośrodkował w pole karne.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Swansea. Schodzi: Wayne Routledge. Wchodzi: Modou Barrow.

45'

Minuta doliczona.

1
45'

Indywidualna akcja Darmiana, który wbiegł w pole karne, jednak strzał był mocno niecelny.

1
42'

Swansea nie ma motywacji, stoją gracze gospodarzy i patrzą, co robią goście.

1
40'

Bardzo dobre zawody rozgrywa trójka Rooney - Pogba - Ibrahimović, która była mocno krytykowana w ostatnim czasie.

1
37'

Kolejne gole dla Man Utd wiszą w powietrzu.

1
35'

Rooney też miał chrapkę na bramkę. Wpadł w pole karne, ale oddał kiepski strzał.

1
33'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Wayne Rooney. 3:0! Katastrofalnie gra obrona Swansea. Rooney zagrał do "Ibry", który wpadł w pole karne i lewą nogą nie dał szans Fabiańskiemu.

3
1
1
33'

Mnóstwo podań wymieniają goście na boisku w Swansea. Łabędzie tylko biegają za piłką.

1
30'

Dwa kwadranse za nami i Man Utd w pełni kontroluje mecz. Łabędzie nie miały chociażby pół sytuacji.

1
28'

Zbyt mocne podanie "Ibry" do Darmiana. Szwed ma pretensje do siebie.

1
15:15

Man Utd prowadzi 2:0, a warto przypomnieć, że dokładnie 30 lat temu Sir Alex Ferguson został menedżerem Manchesteru United.

2
25'

65 procent posiadania piłki ma Manchester United.

1
23'

Łabędzie nie zasłużyły na bramkę w tym spotkaniu. Pełna dominacja Man Utd.

1
21'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Wayne Rooney. 2:0! Rooney zagrał przed pole karne do Ibrahimovicia, który płaskim strzałem pokonał Fabiańskiego. Polak mógł się lepiej zachować w tej sytuacji.

3
1
1
19'

Wysokie podanie do Ibrahimovicia, który jednak faulował obrońcę.

1
17'

Gdzie byli defensorzy Swansea? Nieobstawiony Fellaini uderzył niecelnie z jedenastu metrów.

1
15'

Gol! Strzelił Paul Pogba. 1:0 dla MU! Ależ bomba Pogby! Fantastyczne uderzenie z woleja z 17 metrów! Fabiański bez szans.

4
1
1
12'

"Ibra" nieźle zgrał futbolówkę głową do Pogby, który ma do siebie pretensje, że nie przyjął piłki.

1
9'

Obie drużyny jak wody potrzebują dzisiaj zwycięstwa.

1
7'

Dobra wymiana podań Rooneya z Ibrahimoviciem, ale tylko do czasu.

1
5'

Żywe tempo meczu od pierwszych sekund spotkania.

1
1
2'

Ależ kąśliwy strzał Rooneya i piłka przeleciała tuż obok słupka. To mógł być gol!

1
2'

Egoistyczne zachowanie Pogby, który jak zwykle szukał strzału zamiast podania do kolegi.

1
1
15:15

Przypomnijmy, że dzisiaj na ławce nie ma Jose Mourinho, zawieszonego za ostatnie incydenty w meczu z Burnley FC.