Zmiana w Middlesbrough: Leadbitter za Forshawa.

89'

Zmiana w Chelsea: Ivanović za Mosesa.

88'

Chelsea głęboko cofnęła się na własną połowę i tutaj oczekuje na akcje Middlesbrough.

87'

Dośrodkowanie Fischera z lewej flanki, lecz Chelsea wybija piłkę.

86'

David Luiz uderzył z rzutu wolnego nad murem, ale i nad poprzeczką.

84'

Chelsea nie atakuje na siłę, mądrze rozgrywa piłkę nie pchając się pod pole karne rywali.

81'

Beniaminek ambitnie walczy o bramkę. Z Manchesterem City zdobył ją w doliczonym czasie gry wywalczając remis.

80'

Zmiana w Chelsea: Chalobah za Pedro.

78'

I jest pierwszy celny strzał Boro! Z piłką pociągnął Traore, zagrał do Negredo, który z woleja zatrudnił golkipera Chelsea. Ten wybił futbolówkę na korner.

77'

Przy takim wyniku, to Chelsea zostanie nowym liderem Premier League.

75'

Traore miał dużo miejsca przed polem karnym Chelsea, ale zamiast podać do Negredo, to huknął wysoko nad poprzeczką.

74'

Chambers trzymał Costę i dostał za to żółtą kartkę.

Middlesbrough
73'

Zmiana w Middlesbrough: Fischer za Claytona.

73'

Kante ukarany żółtą kartkę za faul taktyczny.

72'

Kiks Alonso, który nieczysto trafił w piłkę, a chciał oddać soczysty strzał.

71'

Zmiana w Middlesbrough: Downing za Fabio.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Fabio #2
69'

Gospodarze zbierają siły na kolejne uderzenie, a Chelsea stara się uspokoić grę.

67'

Kąśliwe dośrodkowanie Alonso na piąty metr, lecz dobrze ustawieni byli stoperzy Boro.

67'

Traore rozpędzał się na prawym skrzydle, lecz podwojony stracił piłkę.

65'

Kontra Chelsea, ale z sześciu metrów Moses uderzył wysoko nad bramką.

64'

Żółta kartka dla Luiza za faul sprzed kilku minut, ale przez tyle czasu nie było przerwy w grze.

Chelsea FC
63'

Gospodarze grają odważniej niż w pierwszej połowie, ale cały czas pozostają bez celnego strzału.

61'

Adama Traore w polu karnym Chelsea, ale miał obok siebie dwóch rywali i zablokowali jego strzał.

58'

Teraz Chelsea znów w ataku pozycyjnym.

56'

Najlepsza okazja dla Middlesbrough, jednak Ramirez nie uderzył w światło bramki z 17 metrów.

55'

Kilka lepszych minut w wykonaniu Boro, ale ogranicza się to jedynie do obecności na połowie Chelsea.

52'

Gaston Ramirez trafił w piłką w mur po strzale z rzutu wolnego z 25 metrów.

51'

Cesar Azpilicueta ukarany żółtą kartką za faul na Ramirezie.

50'

Dominacja Chelsea od początku drugiej połowy.

46'

Mogło być 2:0! Hazard dobrze podał do Alonso, którego strzał świetnie zatrzymał Valdes.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

43'

Pedro domagał się rzutu rożnego, ale sędzia liniowy nie dał się przekonać.

41'

1:0 dla Chelsea! Nieporozumienie w barwach Middlesbrough, ponieważ piłka zawisła w powietrzu po rzucie wolnym i mimo iż na czwartym metrze było trzech defensorów gospodarzy, to futbolówkę do siatki wepchnął Diego Costa.

40'

Pozycyjny atak Chelsea, ale takie Boro widzieliśmy już w meczach z Arsenalem czy Man City, w których beniaminek wywalczył remisy.

38'

Fabio wślizgiem interweniował we własnym polu karnym i trafił w głowę Valdesa. Przerwa w grze.

37'

Całkiem dobry strzał Negredo z siedmiu metrów, jednak mimo to obok słupka.

35'

Kante nie miał pomysłu, co zrobić z piłką, więc dośrodkował ją w pole karne, gdzie bez problemu futbolówkę złapał Victor Valdes.

33'

Odważny wślizg Luiza przed własnym polem karnym, ale Brazylijczyk bardzo dobrze zablokował Negredo.

31'

Płaskie dogranie Pedro w pole bramkowe, gdzie piłkę złapał Valdes.

30'

Sporo miejsca na prawym skrzydle miał Moses, dośrodkował na piąty metr, ale tam nie było żadnego z jego kolegów.

28'

To powinien być gol dla Chelsea! Valdes opuszkami palców sparował strzał Pedro z jedenastu metrów.

28'

Sporo walki w środkowej strefie boiska w ostatnich minutach.

25'

Ramirez wścieka się na sędziego, ponieważ jego zdaniem był faulowany. Arbiter nie użył gwizdka.

24'

Dobrze wyglądała wymiana podań Costy z Hazardem, ale ostatecznie ten drugi został zablokowany na linii pola karnego.

22'

Moses dostrzegł Alonso, który jednak miał problemy z przyjęciem piłki w polu karnym Boro.

20'

Dośrodkowanie do Ramireza, ale zbyt krótkie, chociaż Urugwajczyk ambitnie powalczył o piłkę i nie dał wyprowadzić Chelsea szybką kontrę.

19'

Moses zdecydował się na strzał z ośmiu metrów, ale od bramki rozpoczął Valdes.

18'

Prosty techniczny błąd Ramireza w kontrze Middlesbrough.

17'

Po 50 procent posiadania piłki mają obie drużyny.

15'

Kante chciał rozrzucić akcję na prawą flankę, lecz podał zbyt mocno do Mosesa.

14'

Niemal kwadrans gry za nami i wyrównany pojedynek na Riverside Stadium.

12'

Pedro źle zgrał piłkę do Costy tuż przed polem karnym Middlesbrough.

10'

Hazard musiał opuścić boisko, ale za chwilę wróci na nie.

8'

Adam Clayton wyciął Hazarda i słusznie zobaczył żółtą kartkę.

7'

Diego Costa przełożył sobie piłkę na lewą nogę, jednak uderzenie z 25 metrów zostało zablokowane.

6'

Dobra akcja Middlesbrough, po której Ramirez podał do Martena de Roona. Jego uderzenie zostało zablokowane, a po chwili jeszcze Negredo strzelił obok słupka.

4'

Kolejne długie podanie Chelsea - to już drugie The Blues od początku meczu.

3'

Hazard walczył o piłkę przy linii końcowej, jednak ostatecznie faulował rywala.

1'

Długie podanie do Ramireza, ale jednak za mocne. Od bramki rozpoczął golkiper.

16:32

Po raz 150 w Premier League zagra dzisiaj Eden Hazard. Strzelił w nich 48 goli i zaliczył 31 asyst.