Arbiter doliczył 4 minuty.

90'

Divock Origi za Mane.

85'

Bardzo ambitnie walczy Southampton. Liverpool zaś ma już coraz mniej czasu na zdobycie upragnionego gola.

82'

Ależ naciska Liverpool! Przed chwilą z najwyższym trudem futbolówkę na rzut rożny sparował bramkarz gospodarzy.

80'

Nie ma gola! Dośrodkował Sturridge, a Clyne uderzył niecelnie!

78'

Harrison Reed w miejsce Hoejbjerga.

78'

Daniel Sturridge w miejsce Emre Cana.

78'

Coutinho ukarany żółtą kartką.

77'

Miejscowi mieli kolejną okazję do szybkiej kontry, ale znów przeszkodą był indywidualny błąd, tym razem w wykonaniu Hoejbjerga.

75'

Jay Rodriguez zmienia Charliego Austina.

74'

Przyjezdni wyraźnie walczą z czasem i dobrze dysponowaną obroną gospodarzy.

72'

Długie podanie w kierunku Austina, ale dobrze ustawiony był Matip.

70'

LFC ma wyraźną przewagę. Święci skupieni na powstrzymaniu naciskającego rywala.

67'

Zmiana u gospodarzy. Schodzi Sofiane Boufal, a za niego melduje się Shane Long.

66'

Firmino zmarnował doskonałe podanie od Coutinho! To powinien być gol!

64'

Błyskawicznie budują swoje ataki liverpoolczycy! Kilka podań i przed szansą stanął Emre Can. Jego uderzenie pozostawiło jednak wiele do życzenia.

63'

Sporo nerwów, niedokładności. Oglądamy mało interesujący fragment.

61'

Cedric Soares ogląda żółtą kartkę.

Southampton FC
59'

No i mogli zaskoczyć gospodarze! Dośrodkowanie Cedrica z prawego skrzydła zostało zamienione przez Austina na strzał głową. Zabrakło jednak precyzji, aby Karius musiał interweniować.

58'

Dwa dośrodkowania w pole karne gospodarzy. W obu przypadkach było ciekawie, ale skończyło się na strachu.

56'

Loris Karius jak dotąd nie miał zbyt wiele pracy.

55'

Święci cały czas w defensywie. Pytanie, czy znajdą w sobie na tyle sił, aby podjąć ryzyko i na dłużej zawitać w okolice pola karnego LFC?

52'

The Reds próbują podkręcić tempo.

51'

Jose Fonte potrzebuje pomocy medycznej. Ważny blok okazał się bolesny dla zawodnika Świętych.

49'

Fonte zatrzymał Coutinho! To mógł być gol, ale Brazylijczyk popełnił błąd techniczny, który pozwolił rywalowi zanotować udaną interwencję!

47'

Firmino upadł w polu karnym, ale arbiter bardzo zdecydowanym gestem pokazał zawodnikowi Liverpoolu, żeby szybko wstawał z murawy.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

42'

Wróciliśmy na karuzelę, akcja przenosi się raz pod jedną, raz pod drugą bramkę.

40'

Najpierw gospodarze zmarnowali doskonałą okazję do kontry, a chwilę później van Dijk uratował swój zespół, blokując strzał Mane!

38'

Dośrodkowanie Mane spadło na klatkę piersiową Cedrica, a ten spokojnie odegrał piłkę do Forstera.

36'

Nie odstawiają nogi jedni i drudzy. Kości trzeszczą, prawdziwie angielskie granie.

34'

Spokojniejszy fragment gry na St Mary's Stadium.

32'

Coutinho zdecydował się na uderzenie, murawa jest bowiem bardzo śliska. Golkiper Świętych nie musiał jednak interweniować.

29'

Źle rozegrali rzut rożny przyjezdni, przez co zapachniało kontratakiem Southampton, ale i on nie był udany.

28'

Mane! Było blisko, ale doskonałą paradą popisał się Forster!

26'

Ekipa z Anfield jakby zaczęła szybciej budować swoje akcje, będzie coś z tego?

24'

van Dijk popisał się przytomną asekuracją i odegraniem do własnego bramkarza.

22'

Przewaga optyczna pozostaje po stronie podopiecznych Kloppa. Gospodarze bronią się jednak skutecznie.

20'

Udane piąstkowanie Lorisa Kariusa po centrze z prawego skrzydła.

20'

van Dijk w pojedynku biegowym z Mane. Piłkarz LFC faulował swojego przeciwnika.

18'

Boufal posłał niezłą piłkę, ale dobrze ustawiony był Matip.

17'

Cały czas czekamy na jakieś konkrety w ofensywie. Póki co oglądamy nieudane próby z obu stron.

14'

Cedric zdecydował się na uderzenie z dystansu. Siła była, ale o precyzji gracz Southampton zapomniał.

13'

Redmond odważnie popędził prawym skrzydłem. Wyglądało to obiecująco. Powstrzymał go jednak Dejan Lovren.

12'

Podanie Milnera trafiło pod nogi Firmino, ale ten nie był w stanie opanować futbolówki.

11'

Gospodarze mają duży problem, aby przenieść ciężar gry na połowę Livepoolu.

9'

Faul w ataku Firmino.

7'

Liverpool w ataku pozycyjnym. Długie wymienianie podań nie przybliża gości do pola karnego Świętych.

6'

Nieudana akcja The Reds bardzo spodobała się miejscowej publiczności.

4'

Redmond został złapany na spalonym.

3'

Bertrand złożył się do efektownego strzału z woleja, ale jego próbę zza pola karnego zablokował jeden z rywali!