Winston Reid już nie wytrzymał. Głupi faul, druga żółta kartka i może iść pod prysznic.

Żółta kartka dla Reida za dyskusje z sędzią.

90+3'

W całym tym zamieszaniu sędzia doliczył aż sześć minut.

90+2'

3:2 dla Tottenhamu! Niesamowite! Harry Kane nie spudłował z jedenastu metrów! Uderzył nie do obrony.

Tottenham Hotspur
90+1'

Rzut karny dla Tottenhamu! Haavard Nordtveit sfaulował Sona!

89'

1:1! Dośrodkowanie Sona w pole karne, a tam tylko jeden facet w białej koszulce mógł trafić do siatki - Harry Kane!

85'

Zmiana w WHU: Nordtveit za Payeta.

83'

Kane wywalczył rzut wolny, ale Rose postanowił szybko podać do Allego, którego strzał bez problemu złapał bramkarz.

80'

Gospodarze ponownie domagali się rzutu karnego. Kane po starciu z Ogbonną upadł na murawę, ale Mike Dean nie wskazał na "wapno".

77'

Tottenham coraz bardziej się odkrywa, a to świetna okazja do kontry dla Młotów - tym bardziej, że dysponują szybkimi piłkarzami w ataku.

73'

Kolejna zmiana w Tottenhamie: Son za Dembele.

70'

Zmiana w Tottenhamie: Alli za Janssena.

68'

2:1 dla WHU! Lanzini pewnym strzałem zdobył bramkę. Swoją drogą, Zaza - który tak fatalnie wykonał "jedenastkę" na Euro 2016 przeciwko Niemcom - mógł podpatrzeć, jak się egzekwuje rzuty karne.

67'

Rzut karny dla Młotów! Janssen faulował Reida.

63'

Danny Rose wycina Antonio i dostaje żółtą kartkę - piątą w sezonie. Nie zagra zatem przeciwko Chelsea.

61'

Zmiana w WHU: Sakho zszedł, Edimilson Fernandes wszedł.

61'

Zmiana w WHU: Ayew zszedł, Zaza wszedł.

59'

Fantastyczna obrona Randolpha, który zatrzymał strzał głową Diera. Warto jeszcze wyróżnić niezłe dośrodkowanie Danny'ego Rose'a.

57'

Gospodarze domagali się podyktowania rzutu karnego, ale piłka trafiła w ramię Antonio.

51'

1:1! Darren Randolph zdołał sparować uderzenie Vincenta Janssena, ale wobec dobitki Harry'ego Winksa był już bezradny.

48'

Tottenham w pierwszej połowie nie oddał celnego strzału - taka sytuacja zdarzyła się Kogutom w Premier League pierwszy raz od 2008 roku.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

42'

Mogło 1:1 po groźnym dośrodkowaniu w pole karne, ale ostatecznie bramkarz nie musiał interweniować.

41'

Dwa rzuty rożne z rzędu dla Tottenhamu, jednak goście dobrze się bronią.

38'

Danny Rose mógł się przeliczyć podając piłkę głową do własnego bramkarza.

36'

Dimitri Payet stanął przed dobrą szansą na uderzenie z rzutu wolnego, ale trafił w mur i piłka wyszła na korner.

35'

Teraz Dembele dostał żółtą kartkę.

31'

Lanzini fauluje Rose'a i trafia do notesu sędziego.

30'

Payet szukał podaniem Antonio, ale tym razem Dier interweniował bardzo dobrze.

28'

Antonio w 2016 roku strzelił 11 bramek w Premier League - wszystkie po uderzeniach głową.

27'

Tottenham ma aż 71 procent posiadania piłki, lecz to Młoty prowadzą.

24'

1:0 dla WHU! Kouyate trafił piłką w poprzeczkę po rzucie rożnym, ale chwilę później silnym strzałem głową Michail Antonio wpakował futbolówkę do siatki.

20'

Otwarte spotkanie w pierwszych 20. minutach. West Ham United nie przyjechał się tylko bronić.

17'

Pierwszy korner w tym meczu, ale Sakho wybił futbolówkę po dośrodkowaniu Eriksena.

15'

Ayew chciał udowodnić Kane'owi, że lepiej strzela z dystansu, ale i on spudłował.

12'

Teraz Harry Kane oddał bardzo groźny strzał, a piłka przeleciała tuz obok słupka.

9'

Mike Dean nie zdecydował się wskazać na "wapno". Wydaje się, że Angelo Ogbonna faulował Kane'a.

7'

Eriksen pokonał bramkarza West Ham United, jednak wcześniej sędzia pokazał spalonego Duńczyka.