Liga Mistrzów: II runda eliminacyjna, rewanże

88'

Legia już nie forsuje tempa i czeka na ostatni gwizdek.

1
84'

Ogromne szczęście Legii! Po rzucie wolnym znakomicie przy słupku główkował Petrak, ale jakimś cudem, końcami palców obronił to Arkadiusz Malarz!

82'

Z dystansu lekko i niecelnie uderzył Zeravica. Zupełnie nieudana próba.

79'

Temperatura meczu zaczyna powoli spadać, Legia coraz bliżej awansu do III rundy, gdzie zmierzy się z Olimpiją Ljubljana lub AS Trencin.

78'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Ognjen Todorović. Wchodzi: Milos Filipović.

wchodzi Wchodzi
Milos Filipović #55
schodzi Schodzi
Ognjen Todorović #17
75'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Nemanja Bilbija. Wchodzi: Milos Zeravica.

Milos Zeravica #10
Nemanja Bilbija #99
74'

Goście sprytnie rozegrali rzut wolny, piłka trafiła na 14. metr, skąd chybił jednak Todorović.

71'

Adam Hlousek wyłożył piłkę na 14. metr do Nikolicia, ale Węgier uderzył zbyt lekko i Kozić obronił.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Igor Lewczuk.

Legia Warszawa
68'

Po drugiej bramce Legia nabrała pewności siebie, a Bośniacy chyba już podłamani.

66'

Przerwa w grze, Stojkicia łapią skurcze.

63'

Płasko z dystansu strzelił Todorović - piłka w rękach Malarza.

62'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić. Asystował mu Kasper Hamalainen.

2:0! Hamalainen przebiegł z piłką spory fragment boiska, podał do Nikolicia, a ten mimo asysty kilku rywali trafił do siatki pewnym płaskim strzałem.

60'

Ależ było groźnie! Arkadiusz Malarz uratował Legię instynktowną interwencją po płaskim strzale Mesanovicia z 12 metrów!

56'

Łukasz Broź złapany na spalonym. Szkoda tej akcji, bo był już sam na sam z Koziciem.

1
54'

Znów świetnie interweniował Pazdan, tym razem przecinając dośrodkowanie Todorovicia. Coraz groźniej pod bramką Legii.

2
52'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

2
51'

Bardzo groźna płaska centra Stojkicia z lewego skrzydła, na szczęście zdążył z interwencją Michał Pazdan.

4
49'

Niemrawe pierwsze minuty po przerwie, bez większych spięć.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+4'

Długa akcja gości, zakończona zupełnie nieudanym strzałem Petraka z 25 metrów.

1
45+4'

HSK Zrinjski Mostar. Schodzi: Matija Katanec. Wchodzi: Anto Radeljić.

Anto Radeljić #6
Matija Katanec #32
45+1'

Sprzed pola karnego mocno strzelił Michał Kucharczyk, jednak piłka zeszła mu ze stopy i poleciała daleko obok słupka.

1
45'

Doliczone 4 minuty.

1
43'

Tomasz Jodłowiec zablokował strzał z dystansu Peko.

1
42'

Lewczuk podał do Hamalainena, ten oddał strzał, ale choć trafił w bramkę, to zabrakło mocy i Kozić na posterunku.

41'

Dobrze zapowiadała się akcja Legii na lewym skrzydle, jednak Michał Kucharczyk został złapany na spalonym.

38'

Znów mamy przerwę, tym razem medycy opatrują Jakovljevicia.

36'

Lekki i niezbyt precyzyjny techniczny strzał z dystansu oddał Nemanja Nikolić, mimo to Kozić interweniował z kłopotami.

34'

Aleksandrow i Katanec już na boisku.

33'

Niebezpiecznie głowami zderzyli się Michaił Aleksandrow i Katanec. Obaj musieli skorzystać z pomocy lekarskiej.

30'

Kiepsko z rzutu rożnego dośrodkował Thibault Moulin i Bośniacy wybili piłkę.

28'

Gol! Strzelił Nemanja Nikolić.

Fantastyczny strzał Nikolicia, piłka posłana w okienko i 1:0!

4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Nemanja Bilbija.

HSK Zrinjski Mostar
27'

Rzut karny dla Legii za zagranie ręką Todorovicia!

2
24'

Z narożnika pola karnego płasko uderzył Todorović, Arkadiusz Malarz interweniował jednak bardzo pewnie.

22'

Po podaniu Hamalainena bardzo niecelnie sprzed pola karnego strzelił Thibault Moulin.

1
22'

Nic się nie zmienia, ofensywa mistrza Polski na razie całkowicie bezbarwna.

18'

Igor Lewczuk zastopował głową dośrodkowanie Stojkicia z lewej strony boiska.

16'

Pierwszy kwadrans bez rewelacji w wykonaniu Legii. Bośniacy okazali się wymagającym przeciwnikiem i nie "pękają".

15'

Legia. Schodzi: Guilherme. Wchodzi: Kasper Hamalainen.

13'

Guilherme poza boiskiem, wydaje się, że jego uraz jest poważniejszy.

11'

Guilherme sfaulowany przez Tomicia, krótka przerwa w grze. Brazylijczyk dawał się rywalom we znaki już w pierwszym meczu. Po faulach na nim Bośniacy dostali kilka żółtych kartek.

1
1
7'

Adam Hlousek dośrodkował z lewego skrzydła do Nikolicia, Węgier był pozostawiony bez krycia, ale miał trudną pozycję i główkował niecelnie.

1
1
1
1
1
6'

Z prawego skrzydła dośrodkował Michaił Aleksandrow, ale zatrzymał to Katanec. Gra się już wyrównała.

1
1
1
1
1
3'

Po rzucie rożnym niecelnie uderzył Todorović.

1
1
1
1
1
3'

Adam Hlousek zablokował groźną centrę Peko spod końcowej linii. Bośniacy zaczęli bardzo odważnie, zaatakowali Legię wysokim pressingiem i gra toczy się na jej połowie.