ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał Dalibor Pleva.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
90+2'

Po rzucie rożnym znakomicie do piłki wyskoczył Jan Bednarek, uderzył głową przy bliższym słupku, lecz gospodarzy uratował Krzysztof Pilarz!

90+1'

Duży kocioł w polu karnym Lecha, jeden z gospodarzy zdołał oddać strzał, ale piłkę wybił stojący na linii bramkowej Radosław Majewski.

90'

Doliczone 5 minut.

90'

Na czystą pozycję wychodził Vladislavs Gutkovskis, znakomicie jednak uprzedził go Paulus Arajuuri.

88'

Duża przewaga Lecha, Termalica ma problem z opuszczeniem własnej połowy.

85'

Artem Putiwcew ofiarnie zablokował mocny strzał z dystansu Majewskiego.

84'
ZMIANA

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Martin Juhar.

83'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska mocno uderzył Patrik Misak i trafił wprost w mur poznańskich obrońców.

82'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Jan Bednarek.

Lech Poznań
81'

Ogromne szczęście Termaliki! Płasko z ostrego kąta uderzył Dariusz Formella i trafił w słupek!

79'

Teraz Lech mógł prowadzić, jednak Dawid Kownacki nie sięgnął piłki po centrze Tomasza Kędziory i wybił ją Krzysztof Pilarz.

78'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Łukasz Trałka. Wchodzi: Darko Jevtić.

76'
ZMIANA

Lech. Schodzi: Marcin Robak. Wchodzi: Dawid Kownacki.

76'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 4595 widzów.

74'

Matus Putnocky wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu Misaka z rzutu wolnego.

71'

Małe nieporozumienie w szeregach obronnych Lecha, ale Dalibor Pleva uderzał z bardzo ostrego kąta i nie trafił w bramkę.

69'

Zapachniało golem dla Lecha! Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła płasko uderzył Radosław Majewski i instynktownie obronił to Krzysztof Pilarz.

65'

Soczyście z dystansu uderzył Patrik Misak i piłka poleciała dosłownie centymetry obok słupka! Ogromne szczęście Lecha.

64'

Niezła akcja Kolejorza, lecz uderzenie Majewskiego sprzed pola karnego zostało zablokowane. Chwilę później płaskim strzałem spudłował Łukasz Trałka.

62'

Patryk Fryc zablokowany przy próbie dośrodkowania spod końcowej linii.

59'

Wojciech Kędziora miał świetną sytuację w polu karnym Lecha, ale w ostatniej chwili został zablokowany!

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Paulus Arajuuri.

56'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

54'

Z rzutu wolnego z 25 metrów wyraźnie przestrzelił Patrik Misak.

52'

Vladislavs Gutkovskis padł w polu karnym po starciu z Kadarem. Gospodarze domagali się jedenastki, ale sędzia puścił grę. Trudno jednoznacznie ocenić tę sytuację, bo wyglądało to na faul, ale zawodnik Termaliki upadł najszybciej jak się dało.

51'

Lech męczy się w niedokładnych akcjach, o Termalice natomiast nie da się powiedzieć absolutnie nic dobrego, bo nie wyprowadza nawet kontr.

48'

Artem Putiwcew nie przeciął dośrodkowania Formelli, nie zrobił tego również żaden lechita i Krzysztof Pilarz nie musiał interweniować.

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Termalica odpowiedziała niezłą wrzutką Plevy w kierunku Misaka. Zagrożenie oddalił jednak Tamas Kadar.

42'

Kornel Osyra zablokował strzał Robaka z kilkunastu metrów.

41'

Gospodarze poradzili sobie z centrą Kadara z lewego skrzydła.

39'

Świetny kąśliwy strzał Pawłowskiego! Pomocnik Lecha uderzył zza zasłony przy dalszym słupku i Pilarz musiał wyciągnąć się jak struna, by obronić.

39'

Lech próbuje podkręcić tempo, ale wciąż zdarzają mu się spore błędy w rozegraniu.

36'

Kapitalny techniczny strzał z narożnika boiska oddał Radosław Majewski, piłka leciała niemal w okienko i Krzysztof Pilarz odbił ją z najwyższym trudem!

33'

Zakotłowało się teraz pod bramką niecieczan po akcji Tomasza Kędziory. Strzał Majewskiego został jednak zablokowany.

31'

Z lewego skrzydła poza boisko dośrodkował Szymon Pawłowski.

30'

Płaskie dośrodkowanie Fryca z prawej strony boiska, próbował to zamykać Wojciech Kędziora, ale szybciej przy piłce znalazł się Jan Bednarek.

27'

Teraz Pawłowski pokusił się o strzał, jednak nie trafił w bramkę.

26'

Fatalne prostopadłe podanie Szymona Pawłowskiego. Żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki i przejął ją Krzysztof Pilarz.

24'

Bardzo groźne dośrodkowanie Wojciecha Kędziory z lewego skrzydła, ale przytomnie przeciął je Paulus Arajuuri.

23'

Znów z boiska wieje nudą. Lech atakował tylko przez chwilę, teraz gra wróciła do środkowej strefy.

20'

Radosław Majewski nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Kędziory z prawego skrzydła i gospodarze oddalili zagrożenie.

19'

Dużo walki, spięć w środkowej strefie, a bardzo mało płynnej gry z obu stron.

17'

Przerwa w grze, na boisku leży Vladislavs Gutkovskis, który ucierpiał w powietrznej walce o piłkę z Kadarem.

13'

Paulus Arajuuri przeciął dośrodkowanie Fryca.

11'

Teraz Lech w ataku pozycyjnym, długo rozkręca się ten mecz.

8'

Zarysowała się lekka przewaga gospodarzy, którzy próbują teraz grać wysokim pressingiem.

5'

Na razie oglądamy spokojne i wyrównane spotkanie. Nie było jeszcze poważniejszych spięć podbramkowych.

2'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska nad poprzeczką uderzył Patrik Misak. Lepszym rozwiązaniem byłoby dośrodkowanie w pole karne.

20:18

Jan Urban wygrał ostatnio dwa mecze, ale to wcale nie oznacza, że uratował posadę.