Lotto Ekstraklasa: 10. kolejka
23 wrz 2016 18:00
90+2'

Dominik Furman miał dobrą okazję do strzału z dystansu, ale w kluczowym momencie odskoczyła mu piłka.

90+1'

Przerwa w grze, przez chwilę z bólu zwijał się Przemysław Szymiński.

90'

Doliczone 3 minuty.

86'

Ależ szansę zmarnowała Termalica! Koszmarny błąd Stefańczyka, gospodarze wyszli dwóch na jednego, Dawid Nowak idealnie podał do Babiarza, a ten koszmarnie spudłował, choć miał przed sobą tylko Kiełpina!

85'

Bardzo niepewna interwencja Pilarza, który wypuścił piłkę z rąk, natychmiast chciał to wykorzystać Piotr Wlazło, ale przy próbie strzału z ostrego kąta wywalczył tylko rzut rożny.

85'

Płasko uderzył teraz Guilherme Sitya, jednak zdecydowanie zabrakło mocy. Seweryn Kiełpin na posterunku.

82'

Zbyt głęboka centra Stępińskiego z lewego skrzydła, Krzysztof Pilarz spokojnie ją przeciął.

1
80'

Dotąd obejrzeliśmy zaledwie trzy celne strzały, wszystkie oddali gospodarze.

79'

Bardzo słabe widowisko w Niecieczy, żadna z drużyn nie potrafi uporządkować gry ofensywnej.

76'

Na trybunach stadionu w Niecieczy pojawiło się 3851 widzów.

72'

Dimitar Iliew zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale chybił bardzo wyraźnie.

67'

Dawid Nowak mógł zaliczyć wejście smoka, ale jego strzał z ostrego kąta instynktownie obronił Seweryn Kiełpin!

65'

Zupełnie nieudany płaski strzał z dystansu Stefanika. Kiełpin nie musiał interweniować.

60'

Patryk Stępiński dośrodkował na 5. metr do Jose Kante, ale po strzale głową tego ostatniego piłka zatrzymała się na poprzeczce!

57'

Z rzutu wolnego miękko w pole karne dośrodkował Guilherme Sitya. Nic z tego nie wyszło, bo obrona Wisły nie dała się zaskoczyć.

54'

Nic się nie zmienia, oba zespoły mają duże kłopoty ze stwarzaniem klarownych sytuacji.

51'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

49'

Giorgi Merebaszwili zbiegł z lewego skrzydła w pole karne, jednak został zablokowany przy próbie strzału.

47'

Po wrzucie z autu piłkę zgrał w polu karnym Mateusz Kupczak, strzał próbował jeszcze oddać Dalibor Pleva, jednak umiejętnie blokował go obrońca Wisły.

46'

Początek drugiej połowy.

45+1'

Z prawej strony boiska nieźle zacentrował Cezary Stefańczyk, zamknął to strzałem głową Jose Kante, ale posłał piłkę wysoko nad bramką.

45'

Doliczona 1 minuta.

42'

Dalibor Pleva przerwał wślizgiem rajd Stefańczyka na prawej stronie boiska.

39'

Odpowiedź Wisły: groźnie z prawego skrzydła dośrodkował Patryk Stępiński, próbowało to zamykać dwóch jego kolegów, jednak żaden nie trafił czysto w piłkę.

38'

Fatalnie z prawego skrzydła dośrodkował Patryk Fryc. Piłka opuściła boisko.

36'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Vlastimir Jovanović.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
34'

Kąśliwy płaski strzał sprzed pola karnego oddał Roman Gergel i Seweryn Kiełpin wybił piłkę na rzut rożny.

33'

Jose Kante źle dołożył nogę po płaskiej centrze Merebaszwiliego i fatalnie chybił z 7 metrów.

31'

Mecz nie porywa, oba zespoły próbują wprawdzie atakować, jednak czystych sytuacji jest niewiele.

27'

Groźna centra Stefańczyka z prawego skrzydła, był w polu karnym jeden z jego kolegów, ale szybciej interweniowali obrońcy.

23'

Powinno być 1:0 dla Termaliki! Po centrze spod końcowej linii Vladislavs Gutkovskis spudłował strzałem głową z 6 metrów.

22'

Furman wykonał teraz niezłe dośrodkowanie z rzutu wolnego, czujnie jednak zagrali obrońcy Termaliki.

20'

Z dystansu uderzył Dominik Furman, ale to nie była dobra próba. Piłka minęła bramkę w sporej odległości.

18'

Gra się nieco uspokoiła. Gospodarze zniwelowali przewagę beniaminka, ale sami groźnych sytuacji nie stwarzają.

14'

Z dystansu przymierzył teraz Vlastimir Jovanović, jednak na posterunku Seweryn Kiełpin.

13'

Z rzutu wolnego dośrodkował Guilherme Sitya, w polu karnym gości doszło do sporego zamieszania, ale zabrakło strzału.

11'

Termalica po raz pierwszy egzekwowała rzut rożny, dośrodkowanie zamykał Kornel Osyra, ale z najbliższej odległości uderzył nad bramką.

8'

Termalica na razie przyczajona na własnej połowie, zdecydowanie lepiej w pierwszych minutach prezentują się płocczanie.

7'

Z lewego skrzydła dośrodkował Patryk Stępiński, ale niekryty Jose Kante główkował niecelnie.

3'

Wisła bardzo blisko gola! Po dośrodkowaniu Furmana z rzutu rożnego Piotr Wlazło trafił w słupek! Pilarz tylko patrzył.