Lotto Ekstraklasa: 17. kolejka
25 lis 2016 18:00
90+3'

Marcin Budziński miał sporo miejsca na 14. metrze, ale w świetnej sytuacji uderzył nad bramką!

90+2'

Groźna płaska centra Guby z prawego skrzydła, jednak zabrakło strzału.

90'

Doliczone 2 minuty.

87'

Guilherme Sitya centrował z lewego skrzydła w kierunku Kędziory, ale napastnika Termaliki w ostatniej chwili uprzedził obrońca.

85'

Termalica. Schodzi: Roman Gergel. Wchodzi: Jakub Wróbel.

83'

Cracovia nie przekonuje swoimi akcjami. Wywalczenie przez nią choćby punktu wydaje się nierealne.

76'

Na trybunach stadionu w Krakowie pojawiło się 7164 widzów.

74'

Z rzutu wolnego z 25 metrów płasko uderzył Paweł Jaroszyński. Zabrakło jednak mocy i Pilarza nie zmylił nawet rykoszet. Pewna interwencja bramkarza Termaliki.

70'

Gol! Strzelił Patrik Misak. Asystował mu Vlastimir Jovanović.

Co za riposta Termaliki! Jovanović podał do Misaka, jego już nie zdołał dogonić Wójcicki i piłka wpadła do siatki po płaskim strzale przy dalszym słupku.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
68'

Gol! Strzelił Mateusz Szczepaniak.

1:2! Pilarz odbił piłkę po strzale Stebleckiego, ale natychmiast dopadł do niej Szczepaniak i poprawka była już skuteczna. Goście kompletnie odpuścili krycie obu rywali.

67'

Termalica. Schodzi: Samuel Stefanik. Wchodzi: David Guba.

67'

Marcin Budziński bezpardonowo sfaulował Babiarza i miał sporo szczęścia, że nie dostał drugiej żółtej kartki.

65'

Artem Putiwcew doszedł do strzału głową, jednak posłał piłkę nad poprzeczką.

62'

Z lewego skrzydła dośrodkował Paweł Jaroszyński, tym razem obrona Termaliki nie była zbyt dobrze zorganizowana, ale zabrakło strzału.

59'

Z ostrego kąta - w asyście obrońcy - wyraźnie nad bramką uderzył Krzysztof Piątek.

58'

Cracovia nie rezygnuje z prób odwrócenia wyniku, jednak wciąż ma problem ze stwarzaniem sytuacji.

55'

Żółtą kartkę otrzymał Marcin Budziński.

53'

Było groźnie w polu karnym Termaliki. Po rzucie rożnym dwóch zawodników Pasów wyskoczyło do główki, piłka zatrzymała się na słupku, ale sędzia uznał, że już w trakcie dośrodkowania opuściła całym obwodem linię końcową. Gol więc i tak nie zostałby uznany.

49'

Przewaga optyczna gospodarzy, z której jednak niewiele wynika.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

46'

Początek drugiej połowy.

44'

Grzegorz Sandomierski pewnie złapał piłkę po rzucie rożnym dla gości.

41'

Cracovia próbuje atakować, ale bardzo rzadko uderza na bramkę Pilarza.

38'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Ferraresso.

34'

Teraz Wójcicki mógł zdobyć gola! Dopadł do piłki w zamieszaniu po rzucie wolnym, ale z 6 metrów strzelił nad poprzeczką.

33'

Jakub Wójcicki ładnie wypracował sobie pozycję do dośrodkowania z boku pola karnego, ale zagrał wprost pod nogi jednego z rywali.

29'

Nieporadnie wyglądają ataki Pasów. Niecelnie uderzył teraz Tomasz Brzyski.

25'

Gol! Strzelił Kornel Osyra. Asystował mu Guilherme Sitya.

0:2! Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Guilherme dośrodkował z lewego skrzydła na 5. metr i stamtąd mocnym strzałem pod poprzeczkę do siatki trafił Osyra. Sandomierski bez szans.

1
24'

Taktyczny faul Budzińskiego na Misaku, ale sędzia jeszcze oszczędził piłkarza Pasów.

21'

Artem Putiwcew przyjął na głowę groźny strzał Budzińskiego. Ofiarna interwencja zawodnika Termaliki.

18'

Soczyście sprzed pola karnego strzelił Mateusz Kupczak, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

17'

Cracovia nieźle zaczęła, ale szybko dostała zimny prysznic i teraz ma problemy.

14'

Powinno być 0:2! Samuel Stefanik zamknął dośrodkowanie z prawego skrzydła, ale z kilku metrów uderzył obok słupka!

10'

Teraz już mamy gola dla Termaliki! Jovanović kapitalnie, zewnętrzną częścią stopy podał do Misaka, a ten uciekł ostatniemu obrońcy Cracovii i podciął piłkę do siatki nad Sandomierskim.

1
8'

Patrik Misak trafił do siatki Pasów, był jednak na spalonym i gola nie ma.

8'

Mały kocioł w polu karnym gości. Akcję zamykał ostatecznie Krzysztof Piątek, ale trafił piłką w jednego z kolegów.

5'

Jest pierwszy strzał w kierunku bramki Termaliki. Jego autorem Miroslav Covilo. Skończyło się jednak tylko na rzucie rożnym.

3'

Pierwsza akcja oskrzydlająca Cracovii, jednak zabrakło groźnego strzału i piłkę przejął ostatecznie Krzysztof Pilarz.