Lotto Ekstraklasa: 24. kolejka
04 mar 2017 18:00
90+3'

Hrdlicka wyszedł z bramki, uderzał Gergel, ale obrońca wybił piłkę sprzed linii!

4
90+2'

W ataku Bruk-Bet, Ruch czeka na rywala pod własnym polem karnym.

90+1'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90+1'

Ruch. Schodzi: Jarosław Niezgoda. Wchodzi: Jakub Arak.

90'

Z dystansu ponad bramką uderzył Maciej Urbańczyk.

1
89'

Nowak kapitalnie przyjął piłkę w polu karnym, jego strzał trafił w boczną siatkę.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Artem Putiwcew.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
85'

Kontra Bruk-Betu. Nowak. wpadł z piłką w pole karne, Hrdlicka zdołał jednak złapać podanie.

84'

Niezgoda przewrócony w polu karnym. Sędzia nakazał grać dalej.

81'

Ruch. Schodzi: Łukasz Moneta. Wchodzi: Paweł Oleksy.

80'

Niespodziewany strzał Lipskiego, piłka odbiła się przed bramkarzem, jednak Pilarz był czujny i obronił.

3
79'

Ładne wejście z piłką w pole karne Monety, strzał zawodnika Ruchu obronił Pilarz.

3
74'

Ruch cofnął się, więcej z gry mają gospodarze, goście starają się kontrować.

70'

Piłkarze mają więcej miejsca na boisku, co starają się wykorzystywać szeroko rozgrywając swoje akcje.

1
68'

Po zmianach to Bruk-Bet przejął inicjatywę, ale gospodarze poza rzutem karnym nie potrafią zagrozić chorzowianom.

1
65'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Wojciech Kędziora! Hrdlicka rzucił się w swój lewy róg i obronił!

12
8
64'

Rzut karny dla Bruk-Betu! Sędzia uznał, że Helik przewrócił Putiwcewa. Kontrowersyjna decyzja.

2
4
62'

Lipski do Niezgody, z bramki wyszedł Pilarz, który tuż przy linii pola karnego złapał piłkę.

60'

Termalica. Schodzi: Patrik Misak. Wchodzi: Roman Gergel.

58'

Lipski uderzył z rzutu wolnego, Pilarz wybił piłkę na róg.

1
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Przemysław Szarek.

1
1
56'

Ruch uzyskał wyraźną przewagę i atakuje, gospodarze nie potrafią przedostać się pod bramkę Ruchu.

53'

W zamieszaniu Helik uderzał z bliska, jednak Pilarz zdołał obronić!

53'

Ruchowi należał się rzut karny. Putiwcew złapał piłkę ręką!

1
3
52'

Bardzo dobre dośrodkowanie Lipskiego, Niezgoda nie trafił w piłkę. W efekcie tylko róg dla Ruchu.

52'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Fryc.

2
50'

Kapitalnie po raz kolejny zachował się Hrdlicka. Słowak obronił strzał z kilku metrów Gutkovskisa!

50'

Wciąż piłkarskie szachy. Żadna z drużyn nie chce otworzyć się przed rywalem. Ruch ma problem, trójka obrońców ma już na koncie żółtą kartkę.

2
48'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Helik.

Ruch Chorzów
2
47'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Marcin Kowalczyk.

46'

Gramy po przerwie.

2
45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej części.

2
43'

Urbańczyk zderzył się z Babiarzem. Obaj padli na murawę, bardziej ucierpiał gracz Niebieskich.

1
40'

Ruch przejął piłkę i wyprowadził szybką akcję. Przybecki dograł do Surmy, ale ten uderzył ponad bramką.

2
1
39'

Aktywniejsi w ofensywie są gospodarze w końcówce pierwszej części. Goście już dawno nie przedostali się pod bramkę Bruk-Betu.

2
1
36'

Żółtą kartkę otrzymał Michał Koj. Błąd sędziego, który źle podyktował aut. Koj wściekł się na decyzję sędziego, rzucił piłką i... w rewanżu zobaczył kartkę.

1
34'

Vladislavs Gutkovskis wpadł na Koja i chwilę dochodził do siebie.

1
2
33'

Po stracie Kowalczyka Bruk-Bet rozegrał akcję, którą strzałem zakończył Stefanik. Hrdlicka wybił piłkę na róg.

1
31'

Kontra gospodarzy zakończona strzałem Babiarza z ok. 17 metrów w środek bramki. Hrdlicka złapał piłkę.

1
29'

Dośrodkował Guba, uderzał Misak. Strzał głową był zbyt anemiczny i nie mógł zaskoczyć Hrdlicki.

28'

Kapitalnie z ok. 18 metrów uderzył David Guba, piłka przeszła tuż obok okienka bramki Ruchu.

26'

Od kilku minut przeważa Bruk-Bet, Ruch nie potrafi wyprowadzić piłki z własnej połowy.

1
22'

Wycofanie piłki do Gutkovskisa, jednak po raz kolejny świetnie w bramce zachował się Libor Hrdlicka!

1
20'

Bruk-Bet nie radzi sobie w ataku pozycyjnym, a próby kontr są zduszane w zarodku przez graczy Ruchu.

2
17'

Ruch wciąż w ataku, dalekie dogranie do Niezgody, który uderzył słabo głową i Pilarz spokojnie złapał piłkę.

1
1
13'

Niezgoda wpadł z piłką w pole karne, minął Pilarza, ale strzał z ostrego kąta przed linią zatrzymał obrońca!

1
1
12'

Ruch wyprowadził kontrę, ale po dograniu Przybeckiego Moneta źle przyjął piłkę i uderzył zbyt słabo. Piłkę zdołał zatrzymać obrońca Słoników.

1
10'

Niecieczanie oddali inicjatywę gościom. Bruk-Bet szans na gola zamierza szukać w kontrach.

1
8'

Chorzowianie na początku meczu zanotowali kilka niepotrzebnych strat. Stąd wzięła się m.in. okazja bramkowa Guby.

4
6'

Prostopadłe podanie do Guby, Hrdlicka wyszedł przed bramkę i odbił strzał gracza gospodarzy! To była świetna okazja!

1
3'

Ruch czeka na ataki Bruk-Betu, goście spokojnie rozgrywają piłkę szukając dziury w obronie Niebieskich.

1
17:32

Bruk-Bet wiosną jeszcze nie wygrał, ale należy pamiętać, że miał trudny terminarz. Z kolei Ruch odniósł dwa zwycięstwa z rzędu, w tym w Warszawie z Legią. Gospodarze walczą o pierwszą ósemkę, goście chcą uciec ze strefy spadkowej.