Żółtą kartkę otrzymał Krzysztof Pilarz.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2
90+2'

Mocne uderzenie Furmana, Pilarz nie dał się pokonać. Inna sprawa, że zawodnik Wisły był na spalonym.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty.

86'

Brakuje wiary, brakuje jakości. Piłkarze Bruk-Betu biją głową w mur.

2
84'

Coraz mniej czasu mają goście. Gergel dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale bardzo źle.

1
1
82'

Szarek robi wszystko, aby zrehabilitować się za "swojaka". Ładna akcja na skrzydle, dośrodkowanie idealnie na głowę Patrika Misaka, ale ten nie trafił w światło bramk.

2
77'

Coraz częściej kotłuje się pod bramką Kiełpina. Ten jednak pokazuje, że mimo wcześniejszych błędów daje radę.

1
2
75'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Wlazło.

Wisła Płock
2
2
73'

Gospodarze od pewnego czasu nie utrzymują się przy piłce na połowie rywala.

1
71'

Było trochę sennie, ale w końcu coś się dzieje.

2
69'

Bruk-Bet naciska! Uderzenie z dystansu, Kiełpin znów źle odbija, co otworzyło szansę przed Gutkovskisem. Wynik pozostaje jednak bez zmian!

2
67'

Piłka w siatce Wisły, ale gol Dawida Nowaka nie zostaje uznany. Arbiter dopatrzył się spalonego.

3
65'

Vladislavs Gutkovskis był faulowany na granicy pola karnego? Arbiter nakazał grać dalej.

1
63'

Wisła gra spokojnie, widać, że gospodarze bardziej niż strzelić drugiego gola chcą za wszelką cenę zachować czyste konto.

3
61'

Przebudził się Siergiej Kriwiec. Szybki obrót z piłką i mocny strzał. Skończyło się na strachu, ponieważ zabrakło odrobiny precyzji.

1
60'

Bardzo źle rozegrali ten stały fragment gry zawodnicy z Niecieczy. Kiełpin pewnie przechwycił futbolówkę.

59'
59'

Termalica. Schodzi: David Guba. Wchodzi: Patrik Misak.

56'

Czesław Michniewicz chyba powinien myśleć o zmianach. Jego zespół gra zbyt statycznie.

53'

Stefanik posłał piłkę w pole karne Wisły, ale zrobił to zbyt czytelnie.

51'

Kiełpin kapitalnie na linii! Stefanik miał doskonałą okazję, ale jego strzał z okolic 9. metra trafił w bramkarza Wisły!

49'

Mogło być bardzo gorąco pod bramką Bruk-Betu! Składający się do strzału Furman w ostatniej chwili został zatrzymany.

1
47'

To mogło być wejście smoka! Dominik Kun zamienił dośrodkowanie z prawego skrzydła na strzał w słupek!

46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
45'

Pogramy dodatkowe 60 sekund.

2
43'

Przyjezdni z Małopolski spokojnie budowali swój atak, ale jedno niedokładne podanie sprawiło, że znów nie będzie zagrożenia pod bramką Kiełpina.

3
41'

Dominik Furman dopadł do przeciągniętego dośrodkowania z lewego skrzydła. Zawodnik Wisły był przekonany, że futbolówka utrzymała się w boisku, innego zdania był jednak sędzia liniowy.

38'

Szybkie rozegranie stałego fragmentu gry, Dominik Furman zdecydował się na uderzenie z okolic narożnika pola karnego. Mocno, ale prosto "do koszyczka" Krzysztofa Pilarza.

3
38'

Artem Putiwcew wybija futbolówkę na rzut rożny. Dynamiczne są te wyjścia gospodarzy.

4
36'

Naciskany Babiarz traci piłkę, będzie kolejna akcja Wisły! Dośrodkowanie z lewego skrzydła nie było jednak wypieszczone.

1
34'

Szarek nie dał się oszukać i zatrzymał nieźle zapowiadający się atak.

2
2
33'

Nieporozumienie w szeregach Słoni. Ruszają z kontrą miejscowi.

2
31'

Co za błąd Kiełpina, który odibł uderzenie głową Gutkovskisa prosto pod nogi Nowaka! Strzał napastnika został szczęśliwie zatrzymany przez bramkarza beniaminka!

2
30'

Pół godziny gry za nami. Mieliśmy trzy niezłe sytuacje po stronie prowadzącej Wisły. Termalika próbuje, ale brakuje konkretów.

1
28'

Dużo miejsca w środku pola. Rozjechały nam się formacje obu drużyn.

27'

Guilherme zszedł do środka, próbował dryblować, ale został powstrzymany bez faulu.

25'

Zespół Czesława Michniewicza musi się szybko wziąć w garść, ponieważ gospodarze czują szansę szybkiego ustawienia tego meczu.

1
23'

Powinno być 2:0! Uderzenie Furmana zblokowane, piłka spadła pod nogi ustwionego w polu karnym Piotra Wlazło, którego strzał wyczuł Pilarz!

2
22'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Przemysław Szarek.

W pola karne dośrodkował Piotr Wlazło, a tam walczący o pozycję Mateusz Piątkowski tak naciskał Przemysława Szarka, że ten wpakował futbolówkę do własnej bramki!

27
1
20'

Ależ kocioł pod bramką Nafciarzy! Kiełpin źle wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego, sędzia nie odgwizdał przewinienia. W ogromnym tłoku Kupczak mógł zdobyć gola, został jednak zablokowany!

2
19'

Stefańczyk po starciu z Guilherme upadł w polu karnym. Było dużo krzyku, ale arbiter nie dał się nabrać, gramy dalej.

2
18'

Vladislavs Gutkovskis ucierpiał w jednym ze starć. Po krótkiej przerwie pomocnik Bruk-Betu wrócił na boisko

16'

Kolejne w tym spotkaniu słabe dośrodkowanie Guilherme. Seweryn Kiełpin interweniował bez problemów.

1
16'

Płaska centra Guby została wybita na rzut rożny przez Szymińskiego. Raz atakuje Wisła, raz Bruk-Bet. Czekamy na gole.

15'

Wlazło nie zachował ostrożności, co mogło drogo kosztować zespół z Mazowsza. Uderzenie Guby sprzed pola karnego nie było jednak udane.

1
14'

Wielkich tłumów na stadionie w Płocku nie widać. Doping kibiców jest jednak doskonale słyszalny.

1
1
12'

Wlazło kontra Guilherme, górą obrońca Słoni.

2
11'

Gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce, szukając okazji po akcjach oskrzydlających.

2
2
10'

Słupek! Świetne dośrodkowanie Kamila Sylwestrzaka na głowę Mateusza Piątkowskiego, którego strzał głową mógł dać prowadzenie Wiśle!

1
3
9'

Artem Putiwcew póki co bardzo dobrze się ustawia. Kolejne dośrodkowanie w pole karne padło łupem gracza Termaliki.

2
7'

Szybko przenosimy się pod drugie pole karne. Prostopadłe podanie w kierunku Dawida Nowaka, pewnie i skutecznie z własnej bramki wyszedł Seweryn Kiełpin, "kasując" cały atak.

2
6'

Drugi odważny przerzut Furmana, defensywa z Niecieczy była jednak na posterunku.

3
5'

Dynamiczne pierwsze minuty. Obie drużyny próbują atakować, ale jeszcze brakuje wyczucia.

2
4'

Tym razem centra Brazylijczyka nie była udana, piłka w rękach Seweryna Kiełpina.

2
3'

Guilherme dośrodkował bardzo głęboko, po interwencji jednego z rywali Termalika zyskała rzut rożny.