Lotto Ekstraklasa: 29. kolejka
17 kwi 2017 15:30
90+3'
90+2'

Zagotowało się w polu karnym lepszego zespołu. Piast Gliwice atakuje "na chaos" i dokładnie w takim samym stylu bronią się gospodarze.

1
4
1
1
2
90'

Doliczone 4 minuty do regulaminowego czasu.

1
2
1
5
1
87'

Trener Marcin Węglewski ma w zanadrzu zmianę, ale Dariusz Trela zasygnalizował, że jest w stanie zostać na boisku do końca spotkania.

1
1
2
85'

Dariusz Trela interweniował na przedpolu. Po niebezpiecznym zderzeniu bramkarz gospodarzy stracił świadomość i służby medyczne na boisku.

1
3
3
2
81'

Termalica. Schodzi: Dawid Nowak. Wchodzi: David Guba.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Patrik Misak.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
3
3
79'

Tyka zegar gliwiczanom. Chcieli wyrównać po dośrodkowaniu Łukasza Sekulskiego, ale w tempo wybiegł na przedpole Dariusz Trela.

4
76'

Kosmiczna szansa dla niecieczan po kontrataku. Dawid Nowak wymenewrował dwóch obrońców Piasta Gliwice i uruchomił podaniem Martina Mikovicia! Jeszcze raz ratuje skórę gliwiczan Jakub Szmatuła i tylko korner.

1
2
1
1
3
73'

Rozgrzewają się również rezerwowi niecieczanie, ale trener Marcin Węglewski nie chce przewcześnie rozmontować dobrze funkcjonującego mechanizmu.

2
68'

Przemysław Szarek zapolował na piłkę po dośrodkowaniu Patrika Misaka z rzutu rożnego. Przyjezdnych uratował ich dotychczas najlepszy zawodnik Jakub Szmatuła!

1
1
2
65'

Po serii zmian Marcin Flis oddał potężne uderzenie w boczną siatkę bramki Bruk-Bet Termaliki Nieciecza.

1
1
64'

Piast. Schodzi: Gerard Badia. Wchodzi: Sasa Zivec.

63'
61'

Piłka po dośodkowaniu z rzutu wolnego ominęła całe towarzysto w polu karnym Piasta Gliwice. Za moment Dariusz Wdowczyk dokona zmian.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Kupczak.

5
1
1
1
2
57'

Podnieśli się z miejsc kibice Bruk-Bet Termaliki NiecieczaArtem Putiwcew był sam w polu karnym przyjezdnych po szybkim kontrataku i dopiero bramkarz uratował Piasta Gliwice. Zapachniało drugim golem.

1
56'

Samuel Stefanik próbował uruchomić prostopadłym podaniem Martina Mikovicia. W ostatnim momencie zahamował piłkę Uros Korun.

1
1
55'

Coraz bardziej markotną minę ma Dariusz Wdowczyk. Już 10 minut po przerwie i wciąż nie można powiedzieć, że Dariusz Trela jest w opałach.

2
3
1
2
51'

Do płaskiego podania Macieja Jankowskiego wystartował Michal Papadopulos i gdyby nie obecność Przemysława Szarka, byłoby najpewniej groźne uderzenie z bliska na bramkę niecieczan.

1
2
50'

Dawid Nowak powalony w okolicy narożnika pola karnego. Bruk-Bet Termalica Nieciecza z rzutu wolnego i wstrzelenie Patrika Misaka sparował dopiero Jakub Szmatuła.

1
1
48'

Organizują się do ataku Piastunki. Podanie w kierunku rozpędzonego skrzydłowego zahamował lewy obrońca Sebastian Ziajka.

2
46'

Gra wznowiona po przerwie!

1
1
14:46

Dariusz Wdowczyk musi wprowadzić korekty w swoim zespole.

2
2
Czy Piast Gliwice odrobi stratę gola po przerwie?
5
3
1
1
3
45'

Doliczona minuta.

2
1
1
2
3
45'

Mateusz Kupczak upadł na boisko i nie powstał zanim medycy nie wbiegli z legendarnym zamrażaczem. Pomocnik już gotowy do grania.

2
1
1
1
43'

Dużo stałych fragmentów. Króluje po dośrodkowaniach Jakub Szmatuła i ratuje przyjezdnych przed stratą drugiego gola.

1
2
41'

Cięta piłka Patrika Misaka z rzutu wolnego. Złapał ją ostatecznie Jakub Szmatuła, ale było groźnie. W każdym momencie jeden z Pomarańczowych mógł zmienić tor lotu i zdobyć gola.

1
1
1
1
2
38'

Dariusz Trela interweniował na przedpolu i nie pozwolił na oddanie strzału Michalowi Papadopulosowi po dośrodkowaniu Marcina Flisa.

1
2
2
37'

Obiecujący początek, ale ostatnie minuty nie wskazują już na powtórkę emocji z meczu otwarcia na stadionie w Niecieczy. Wówczas Piast Gliwice wygrał tam 5:3.

1
1
2
2
34'

Samuel Stefanik dostał podanie i spróbował obrócić się z piłką w polu karnym Piasta Gliwice. Gdzieś uciekła ofensywnemu pomocnikowi futbolówka. Odetchnął Jakub Szmatuła.

2
1
1
2
3
31'

Patrik Misak zdecydował się na uderzenie z rzutu wolnego pomimo słusznej odległości. Prosto w niebieski mur z Gliwic!

1
3
3
4
5
28'

Łukasz Sekulski nie zawahał się i po miękkim podaniu Gerarda Badii oddał strzał. Trochę zbyt anemicznie, żeby przestraszyć Dariusza Trelę. Pewny chwyt byłego zawodnika Lechii Gdańsk.

3
1
1
1
3
26'

Spokojniejsze minuty w Niecieczy. Szukali miejsca między obrońcami gliwiczanie, ale rozegrali swój atak zdecydowanie za wolno.

2
2
2
2
2
24'

Żółtą kartkę otrzymał Radosław Murawski.

4
2
2
2
3
22'

Patrik Misak dośrodkował w środek pola karnego z rzutu rożnego. Najsprytniejszy w tym miejscu Jakub Szmatuła, a na dodatek był faulowany.

1
1
1
2
3
20'

Dawid Nowak odwdzięczył się za miejsce w jedenastce golem!

7
2
1
1
2
18'

Często goszczą piłkarze w polu karnym przeciwnika. Mało jest wymieniania podań w centrum boiska. Z korzyścią dla widowiska.

1
1
1
17'

Martin Miković wystartował do podania z głębi pola. Tym razem zorganizowali się na czas przyjezdni, a ponadto na przedpolu interweniował Jakub Szmatuła.

1
1
15'

Dośrodkowanie Gerarda Badii za głębokie. Być może powinien centrować z rzutu rożnego Michał Masłowski, który też stał blisko chorągiewki.

1
1
1
13'

Samuel Stefanik i Martin Miković zostali zatrzymani przed polem karnym Piasta Gliwice. Przyjezdni próbują odpowiedzieć jakimś atakiem.

11'

Czwarty strzał niecieczan. Jakub Szmatuła jest mocno poirytowany, że Vlastimir Jovanović mógł swobodnie mierzyć w kierunku jego bramki.

1
1
1
10'

Kolejna próba Słoni. Tym razem Martin Miković i musiał interweniować Jakub Szmatuła. Już trzy, niezłe uderzenia Bruk-Bet Termaliki w tym meczu.

1
1
1
1
9'

Dużo za dużo miejsca przed polem karnym Piasta Gliwice dostał Samuel Stefanik. Strzał pomocnika metr obok bramki Jakuba Szmatuły.

1
1
8'

Jakub Szmatuła wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Tym razem bez strzału Bruk-Bet Termaliki.

1
1
1
2
6'

Bramka dla Słoni po praktycznie pierwszym ataku. Po trzech minutach naporu gości Bruk-Bet Termalica Nieciecza potrafiła zabójczo odpowiedzieć.

2
2
1
4'

Gol! Strzelił Dawid Nowak. Asystował mu Samuel Stefanik.

Trafienie przewrotką na 1:0 dla Bruk-Bet Termaliki Nieciecza! Piłka po dośrodkowaniu z lewego skrzydła odbiła się najpierw od Heberta, następnie od Samuela Stefanika, aż wreszcie Dawid Nowak wkopał ją ekwalibrystycznie do siatki!

36
17
6
7
10
3'

Łukasz Sekulski oderwał się od przeciwnika na lewym skrzydle i wywalczył korner. Po dośrodkowaniu Gerarda Badii bez uderzenia na bramkę gospodarzy.

2
1
1
2'

Od środka Piast Gliwice, który gra w niebieskich strojach. Sprzed pola karnego spróbował trafić do bramki Radosław Murawski, ale huknął prosto w defensora w pomarańczowej koszulce.