Trzy minuty doliczone.

87'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Alex Iwobi.

86'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 5:1! Sanchez wyszedł sam na sam z bramkarzem i piękną podcinką pokonał bramkarza. Hattrick Chilijczyka, chociaż przy podaniu był na spalonym i gol nie powinien zostać uznany.

84'

Gol! Strzelił Alex Oxlade-Chamberlain. Asystował mu Mesut Oezil. 4:1! Ależ bomba piłkarza Arsenalu z 20 metrów! Randolph bez szans.

83'

Gol! Strzelił Andy Carroll. Po strzale Payeta z rzutu wolnego piłka trafiła w poprzeczkę, a z kilku metrów dobił ją Andy Carroll.

West Ham United
81'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi.

80'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 3:0! Sanchez show. Piłka trafiła przed pole karne, gdzie Chilijczyk oddał płaski strzał i Randolph nie sięgnął futbolówki.

76'

Alex Oxlade-Chamberlain uderzył niecelnie z bocznego sektora pola karnego, ale i tak wywalczył korner.

73'

West Ham. Schodzi: Mark Noble. Wchodzi: Andy Carroll.

72'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 2:0! Sanchez minął rywala i chociaż miał ostry kąt, to uderzył idealnie tuż przy słupku.

71'

Payet był przed polem karnym, ale piłka została mu wybita.

69'

Powinno być 2:0 dla Arsenalu! Podwójna interwencja Randolpha, który obronił strzał Chamberleina, a po chwili Oezila.

67'

Żółtą kartkę otrzymał Laurent Koscielny.

66'

Arsenal. Schodzi: Theo Walcott. Wchodzi: Aaron Ramsey.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Winston Reid.

60'

Płaski strzał Sancheza sprzed pola karnego przeleciał obok słupka.

58'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Fletcher.

58'

Paulista poza boiskiem, ponieważ ma rozciętą skórę na głowie.

55'

Fletcher ograł Mustafiego i huknął z 17 metrów tuż obok bramki.

52'

Niezłe podanie do Theo Walcotta, ale ten skiksował w polu karnym WHU.

49'

Po dośrodkowaniu Oezila z rzutu wolnego z pięciu metrów głową nad bramką uderzył Theo Walcott.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

45'

Kolejna kontuzja obrońcy Arsenalu. Tym razem Paulista potrzebuje pomocy medycznej.

42'

Zupełnie nieudany strzał Payeta z 20 metrów.

41'

Nieładny faul Arbeloi na Coquelinie, ale Hiszpan nie dostał żółtej kartki.

38'

Arsenal kontroluje przebieg meczu.

35'

Sanchez wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go, ale za daleko wypuścił sobie piłkę.

34'

West Ham ma problem, żeby stworzyć sobie okazję strzelecką.

31'

Kolejna akcja Arsenalu, jednak techniczny strzał Sancheza obronił bramkarz WHU.

30'

Żółtą kartkę otrzymał Francis Coquelin.

30'

Powinno być 2:0 dla Arsenalu, ale Alex Oxlade-Chamberlain uderzył... pod boczną chorągiewkę.

27'

Młoty nadal starają się rozgrywać piłkę w defensywie, ale to nie wychodzi im dzisiaj najlepiej.

24'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. Asystował mu Alexis Sanchez. 1:0 dla Arsenalu! Ogbonna źle wyprowadził piłkę i ta trafiła do Sancheza, który wyłożył futbolówkę jak na tacy do Oezila. Niemiec tylko dołożył nogę.

24'

Długie podanie do Walcotta, ale zawodnik Arsenalu był na spalonym.

22'

Arsenalowi brakuje dokładności przy dośrodkowaniach z bocznego sektora boiska.

19'

Lanzini wpadł w pole karne, spychany przez Koscielnego oddał strzał, który na korner wybił Cech.

17'

Groźnie w polu karnym WHU po rzucie rożnym. Dosłownie centymetrów zabrakło Koscielnemu, żeby wpakować piłkędo siatki.

15'

Fletcher zagrał piłkę głową na środek pola karnego, jednak tam nie było żadnego z jego kolegów.

13'

Monreal wpadł w pole karne i dograł przed bramkę do Oezila, ale ten nie zdążył dojść do piłki.