Dobra kombinacja The Reds zakończona niecelnym strzałem Clyne'a z 15 metrów.

Mocno nieudany strzał Payeta z 25 metrów.

West Ham wyszedł z kontrą, jednak akcja przerodziła się w atak pozycyjny.

Liverpool FC
73'

Mane uderzył bez piłki Carrolla, który bardziej był zdziwiony zachowaniem Senegalczyka niż próbował wymusić żółtą kartkę dla piłkarza LFC.

70'

Fantastyczne uderzenie Hendersona z 25 metrów i Randolph kapitalnie obronił ten strzał.

69'

Dośrodkowanie w pole karne, ale Karius nie miał problemów z chwytem piłki.

65'

Lallana wściekły na sędziego, ponieważ ten odgwizdał faul Anglika. Pomocnik LFC nie mógł pogodzić się z decyzją Clattenburga.

62'

West Ham. Schodzi: Andre Ayew. Wchodzi: Andy Carroll.

62'

Georginio Wijnaldum miał dużo miejsca na lewej stronie, zdecydował się na strzał, który przeleciał obok bramki.

61'

Antonio wybił piłkę po dośrodkowaniu Hendersona z rzutu rożnego.

58'

Liverpool przeważa, Młotom trudno jest wyjść z własnej połowy.

55'

Dośrodkowanie Origiego zostało zablokowane.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Firmino.

52'

Teraz Randolph złapał piłkę po dograniu Firmino.

50'

Liverpool mógł już prowadzić. Strzał Georginio Wijnalduma minął bramkę WHU o centymetry.

48'

Gol! Strzelił Divock Origi. 2:2! Mane dośrodkował na piąty metr, a Randolph zaliczył spory błąd, ponieważ wypuścił piłkę z rąk i gola zdobył Origi.

46'

Liverpool. Schodzi: Dejan Lovren. Wchodzi: Ragnar Klavan.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

41'

Liverpool dobrze wszedł w mecz, strzelił gola i wydawało się, że kontrolował ten pojedynek.

38'

Gol! Strzelił Michail Antonio. 2:1 dla WHU! Błąd Matipa, Antonio znalazł się sam na sam z bramkarzem i nie zmarnował okazji. To jego siódmy gol w tym sezonie, ale pierwszy zdobyty nogą.

West Ham United
37'

Teraz przed szansą stanął Mane, jednak nie potrafił oddać celnego strzału na bramkę WHU.

34'

Juergen Klopp sfrustrowany przy linii poczynaniami swoich piłkarzy. Nie tak wyobrażał sobie ten mecz.

32'

Korner dla WHU, ale Lovren wyjaśnił sytuację.

31'

Teraz Karius wyszedł daleko poza własną linię bramkową i wybił piłkę w trybuny.

30'

Wydaje się, że Karius mógł nieco lepiej interweniować przy straconym golu.

27'

Gol! Strzelił Dimitri Payet. 1:1! Francuz odpalił swoją najgroźniejszą broń - uderzenie z rzutu wolnego. Piłka wprawdzie przeszła po ręce Kariusa, ale ten nie zdołał wybić futbolówki.

24'

Teraz niezła piłka Antonio do Ayewa, ale zawodnik WHU był jednak na spalonym.

22'

Nieco lepiej w ostatnich minutach wygląda gra WHU. Antonio dośrodkował, ale został zablokowany i goście wywalczyli korner.

19'

Na trybunach Anfield zasiadł dzisiaj Steven Gerrard.

16'

James Milner był na lewym skrzydle, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

14'

Wysoki pressing Liverpoolu i goście musieli wycofać piłkę aż do bramkarza.

9'

Groźnie w polu karnym Liverpoolu. Lovren naciskał Antonio, ale ten i tak zdołał oddać strzał, który Karius wybił na korner.

8'

Liverpool gra dzisiaj szybko i składnie.

5'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Sadio Mane. 1:0 dla LFC! Mane uprzedził obrońcę, a następnie dośrodkował w pole karne, gdzie strzał w długi róg oddał Adam Lallana.