Premier League: 16. kolejka
13 gru 2016 20:45
90+2'

Bournemouth. Schodzi: Callum Wilson. Wchodzi: Tyrone Mings. Kontuzja Wilsona, którego zastąpił Mings. Dla tego drugiego to pierwszy mecz od 16 miesięcy.

90'

To mógł być remis! Ulloa z sześciu metrów uderzył płasko, ale Boruc nie dał się pokonać.

90'

Trzy minuty doliczone.

1
86'

Steve Cook fantastycznym wślizgiem zatrzymał Okazakiego.

85'

Wilshere wślizgiem odebrał piłkę, ale Pugh wykończył akcję niecelnym strzałem.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Wes Morgan.

Leicester City
2
82'

Leicester. Schodzi: Robert Huth. Wchodzi: Leonardo Ulloa.

82'

Cook stanął na linii strzału Mahreza.

80'

Gra Lisów wygląda już nieco lepiej, ale Bournemouth wciąż prowadzi.

79'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Dan Gosling.

75'

Trzecia okazja Hutha i znów nie trafia w światło bramki.

2
74'

Leicester. Schodzi: Marc Albrighton. Wchodzi: Ahmed Musa.

73'

Niezła centra Albrightona na krótki słupek i Ake musiał natrudzić się, żeby wybić piłkę.

1
69'

Kolejne kiepskie wybicie piłki przez Boruca i fani Bournemouth nie są zadowoleni.

1
68'

Bournemouth. Schodzi: Benik Afobe. Wchodzi: Callum Wilson.

65'

Kolejna stykowa sytuacja, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Ake na Vardy'm.

2
63'

Dobry okres Leicester. Vardy na głowę Kinga, który jednak strzela tuż obok bramki.

62'

Mahrez dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, jednak Morgan i Huth nie byli w stanie sięgnąć piłki.

1
59'

Znów prostopadłe podanie do Vardy'ego, tym razem Anglik został zablokowany.

56'

Vardy otrzymał prostopadłe podanie, ale dośrodkował w pole karne, gdzie jednak nie było gracza Lisów.

53'

Świetna wymiana podań Bournemouth, lecz zabrakło dokładnego strzału Smith, który w ogóle nie trafił w światło bramki.

50'

Znów Huth mógł się lepiej zachować w polu karnym rywali. Tym razem nie trafił w futbolówkę.

47'

Znów dobrze w środku boiska zachował się King, związał kilku graczy Leicester City.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

1
42'

Kolejny raz musiał piąstkować Artur Boruc. Tym razem poszło mu nieco gorzej, ale bez konsekwencji.

40'

Kolejny aut Leicester i długi wyrzut w pole karne gospodarzy. Tym razem Boruc piąstkował.

36'

Żółtą kartkę otrzymał Andy King. Pomocnik Lisów ukarany za faul.

1
34'

Gol! Strzelił Marc Pugh. 1:0 dla Bournemouth! Zieler sparował płaskie uderzenie Afobe, ale Pugh wpakował piłkę mocnym wolejem w swoim pierwszym meczu w tym sezonie w podstawowym składzie.

AFC Bournemouth
1
1
33'

Znów Lisy zagroziły po rzucie z autu, lecz Huth został zablokowany.

31'

Leicester City długim autem zagroziło Bournemouth, jednak piłka została wybita na korner.

30'

Nathan Ake upadł w polu karnym po starciu Luisem Hernandezem. Karny? Sędzia nie wskazuje na "wapno".

29'

King poradził sobie z Fuchsem, dośrodkował w pole karne, gdzie dobrze interweniował Morgan.

25'

Totalna dominacja Bournemouth - 80 procent posiadania piłki.

23'

Zieler za daleko i niepotrzebnie wyszedł do piłki. Gospodarze nie wykorzystali tego, ponieważ Daniels uderzył nad poprzeczką.

21'

Pisaliśmy o braku strzałów Bournemouth i od razu Wilshere celnie uderzył. Jednak jego próbę bez problemu złapał bramkarz.

19'

Niezła akcja Danielsa, podał do Francisa, który fatalnie dośrodkował.

17'

Bournemouth pozostaje bez strzału na bramkę Lisów.

14'

Spora wymienność podań w wykonaniu Bournemouth. Gospodarze są dobrze dysponowani.

11'

Bournemouth dłużej utrzymuje się przy piłce, a to odpowiada Leicester. Mistrz Anglii woli grać z kontry.

1
8'

Mogło być 1:0 dla Lisów! Vardy minął już Boruca, ale Cook zablokował strzał napastnika gości.

1
6'

Lepiej od początku grają gospodarze. Lisy na razie nerwowo.

4'

Kilka kiepskich zagrań gości, którzy nie potrafili wybić piłki aż w końcu Smith starał się oddać strzał, ale nie sięgnął futbolówki.