14 gru 2016 20:45
90'

Pogramy jeszcze 3 minuty.

84'

Boro ruszyło do przodu. Gospodarze wywalczyli korner, ale jego rozegranie nic nie dało - futbolówka wylądowała w rękawicach Mignoleta.

82'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Lucas Leiva.

80'

Ciekawi jesteśmy ile podań wymienili w tym meczu przyjezdni. Liverpool pewnie kroczy po komplet punktów.

75'

Przed nami ostatni kwadrans tej rywalizacji. Biorąc pod uwagę to, co obecnie dzieje się na murawie, wydaje się, że pozostało nam czekać na końcowy gwizdek.

73'

Jordan Henderson szukał górnym podaniem Origiego, dobrze ustawiony był jednak Barragan.

71'

Gospodarze wyglądają na całkowicie pogubionych. Czyżby to nie był koniec strzelania na Riverside Stadium?

68'

Gol! Strzelił Adam Lallana.

To jest jego wieczór! Adam Lallana do gola i asysty dokłada kolejne trafienie!

Liverpool FC
67'

Frustracja na trybunach po kolejnej decyzji sędziego. Boro nie potrafi przenieść ciężaru gry na połowę rywala.

65'

Fabio da Silva huknął zza pola karnego, futbolówka trafiła w jednego z zawodników.

64'

Czterech piłkarzy Liverpoolu i przeciwko nim Adama Traore. Świetnie zachował się gracz Boro, który wywalczył rzut wolny w trudnej sytuacji.

62'

Strata Boro w okolicach środka pola. Goście ruszyli z kontrą, a faulem przerwał ją Calum Chambers.

60'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Divock Origi.

Adam Lallana do gola dokłada asystę, świetna akcja Liverpoolu, którą kończy znakomicie wbiegający w pole karne Divock Origi! Ależ to zagrali!

60'

Godzina gry za nami. Zespół Kloppa ma przewagę i wydaje się kontrolować przebieg tej rywalizacji.

58'

Roberto Firmino poszedł w drybling, ładnie to wyglądało. Wszystko gwizdkiem przerwał sędzia. Piłka dla The Reds.

55'

Szykuje się podwójna zmiana w szeregach Boro.

53'

Lallana w kierunku Origiego, ale wszystko przytomnie rozczytał Victor Valdes.

52'

Origi trochę przesadził, zamiast po ziemi wolał górą podawać do Clyne'a. To nie mogło się udać z tak dużą siłą.

50'

Divock Origi złapany na spalonym.

49'

Jak zareaguje Boro? Gospodarze muszą szybko złapać swój rytm, bo wydaje się, że Liverpool właśnie to zrobił.

47'

Liverpool nie traci czasu! Origi zgrał głową do Mane, którego strzał ofiarnie zatrzymali obrońcy Boro!

46'

I jeszcze raz Valdes, tym razem zatrzymując Sadio Mane!

46'

Victor Valdes spokojnie wyłapał dośrodkowanie z rzutu rożnego.

46'

Druga połowa rozpoczęta!

45'

Sędzia doliczył 60 sekund.

43'

Słupek! Świetny kontra LFC, Origi do Mane, a ten był blisko podwyższenia prowadzenia! Uderzenie swojego kolegi dobijał jeszcze wspomniany wcześniej Origi, ale bez powodzenia.

40'

Liverpool prowadzi, ale nie wydaje nam się, aby kibice tego klubu mogli być zadowoleni z tego co oglądamy.

39'

Było gorąco pod bramką LFC! Znakomitym rajdem popisał się Traore, a wszystko zblokowanym strzałem zakończył Adam Forshaw!

38'

Sadio Mane w banalny sposób stracił futbolówkę.

35'

Fabio da Silva "zatańczył" na skrzydle. Clyne nie dał się oszukać, tylko aut dla gospodarzy, którzy grają trochę odważniej.

33'

Niedokładne podanie Mane i Boro próbowało wyjść z kontrą. Przyjezdni na to jednak nie pozwolili.

31'

Victor Fischer! Wydawało się, że będzie podawał, a postanowił sprawdzić Mignoleta mocnym strzałem. Bramkarz The Reds nie dał się zaskoczyć!

29'

Gol! Strzelił Adam Lallana. Asystował mu Nathaniel Clyne.

Nic tego nie zapowiadało, a jednak! Nathaniel Clyne dośrodkował w pełnym biegu a wyskakujący zza pleców rywala Adam Lallana mocnym strzałem głową otworzył wynik!

28'

Sadio Mane delikatnie za daleko wypuścił sobie piłkę i goście nie tylko nie oddali strzału, ale również nie zyskali rzutu rożnego.

27'

Boro podręcznikowo przesuwają w obronie, bliskie krycie powoduje, że Liverpool jest bezradny w ofensywie.

25'

Niestety, ale chociaż to mecz Premier League, dotychczasowe minuty mogą służyć jako świetny usypiacz na dobranoc. Tempo jest bardzo, bardzo spokojne.

23'

Najwyżej do piłki wyskoczył Gibson, którego strzał głową wyłapał Simon Mignolet.

22'

Adama Traore faulowany tuż przy linii bocznej, rzut wolny dla gospodarzy.

21'

Ragnar Klavan asekurował jednego ze swoich kolegów i uprzedził przerzucającego sobie futbolówkę w polu karnym LFC Fischera.

20'

Wydawało się, że zagotouje się pod bramką Boro. Ostatecznie beniaminek zdołał się uratować, znów nie było groźnego strzału.

18'

Adam Forshaw "siatką" oszukał Adama Lallanę, oddając po chwili zblokowany strzał.

1
16'

Divock Origi został złapany na spalonym.

15'

Boro zaczyna się bronić prawie całym zespołem. Liverpool długo wymienia podania, ale dobrze ustawieni przeciwnicy nie pozwalają na rozwinięcie skrzydeł.

13'

Adam Lallana szukał podaniem z głębi pola jednego z kolegów. Piłka trafiła jednak do bramkarza.

11'

Póki co zbyt wielkiej piłki nie oglądamy. Żadna ze stron nie potrafi zdominować rywala.

9'

Górne podanie do Traore, lecz ten nie opanował futbolówki.

1
7'

Adam Lallana zabrał się z piłką, zszedł do środka, jego strzał został zablokowany przez obrońcę.

1
6'

Przypomnijmy, że ekipia Juergena Kloppa przystąpiła do tego meczu po porażce i remisie. Głód zwycięstwa jest więc w szeregach gośći ogromny.

4'

Ben Gibson przecina centrę i będziemy mieli korner dla LFC.

3'

Nathaniel Clyne podłączył się prawym skrzydłem, do niego też trafiła piłka. Dośrodkowanie 25-latka zostało jednak pewnie wyłapane przez golkipera Middlesbrough.

2'

Źle rozegrali ten stały fragment gry gospodarze. Ale nie odpuszczają i to oni w tych pierwszych sekundach dłużej są przy piłce.