Premier League: 17. kolejka
17 gru 2016 13:30
90+3'

Beznadziejnie, wręcz kompromitująco uderzył z rzutu wolnego Andros Townsend. Piłka poszybowała w okolice dachu Selhurst Park.

90+3'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Cesc Fabregas.

90+2'

Chelsea wychodzi wysoko i w zarodku gasi akcje Orłów.

90'

Doliczone 5 minut.

89'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

88'

Orły od dłuższego czasu nie stworzyły żadnego zagrożenia pod bramką Chelsea, a do końca meczu już tylko kilka minut.

85'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Martin Kelly. Wchodzi: Zeki Fryers.

84'

Świetnie z rzutu wolnego uderzył Marcos Alonso i gospodarzy uratowała poprzeczka!

1
82'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Damien Delaney.

Crystal Palace
80'

Damien Delaney w ostatniej chwili zablokował uderzenie Costy z ostrego kąta.

79'
ZMIANA

Palace. Schodzi: Yohan Cabaye. Wchodzi: Fraizer Campbell.

74'

Po kontrataku mocno uderzył Marcos Alonso i Wayne Hennessey odbił piłkę do boku.

72'

Mogło być 0:2! Wayne Hennessey końcami palców obronił płaski strzał N'Golo Kante z ostrego kąta.

71'

Teraz niezłą szansę w polu karnym Chelsea miał Christian Benteke. Belg opanował piłkę, ale strzelił zbyt anemicznie, by sprawić problemy Courtoisowi.

69'

Eden Hazard wyłożył piłkę na 15. metr do Fabregasa, jednak Hiszpan uderzył zbyt lekko i Wayne Hennessey interweniował skutecznie.

67'

Soczyście z ostrego kąta uderzył z woleja Marcos Alonso, lecz trafił tylko w boczną siatkę.

65'

Żółtą kartkę otrzymał Yohan Cabaye.

64'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Cesc Fabregas.

63'

Po płaskim dośrodkowaniu Williana z prawego skrzydła piłka dotarła w polu karnym do Mosesa, jednak strzał Nigeryjczyka został zablokowany.

60'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante.

59'

Chelsea gra czujnie w tyłach i czeka na okazję do kontry. Gospodarze szarpią, ale nie oddają groźnych strzałów.

55'

Cesar Azpilicueta oddalił zagrożenie po groźnej centrze Cabaye'a z rzutu wolnego.

52'

Zbyt głęboko z lewego skrzydła dośrodkował Joel Ward i piłka w rękach Courtoisa.

50'

Soczyście z dystansu uderzył N'Golo Kante - piłka leciała w środek bramki, Wayne Hennessey nie zdecydował się jej łapać, jednak asekurowali go obrońcy i poprawki nie było.

48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

47'

Nieźle z dystansu uderzył Yohan Cabaye, ale Thibaut Courtois był na posterunku.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Doliczone 2 minuty.

43'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Cesar Azpilicueta.

1:0 dla Chelsea! Z prawego skrzydła dośrodkował Azpilicueta, a Costa wykorzystał nie najlepsze krycie ze strony Danna i skierował piłkę do siatki głową. Hennessey bez szans.

40'

Z rzutu wolnego z 20 metrów nad poprzeczką strzelił Jason Puncheon.

38'

Po dośrodkowaniu Kelly'ego z prawego skrzydła, obok słupka główkował James McArthur.

37'

Potężnie z dystansu uderzył Cesar Azpilicueta, jednak pomylił się dość znacznie.

36'

Groźną kontrę wyprowadziła teraz Chelsea, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem Alonso do Williana. Brazylijczyk miałby czystą pozycję.

33'

Zablokowany strzał z dystansu N'Golo Kante.

31'

Dzielnie radzą sobie na razie gospodarze. Chelsea dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz niewiele z tego wynika.

28'

Z rzutu wolnego z narożnika boiska trochę za nisko dośrodkował Willian i zagrożenie oddalił Joe Ledley.

24'

Taktyczny faul McArthura na Coscie. Tym razem sędzia nie sięgnął po kartkę.

22'

Żółtą kartkę za faul na Ledleyu otrzymał Diego Costa. Snajper Chelsea nie zagra w następnym meczu z Bournemouth.

20'

Świetną okazję miały teraz Orły! Płasko z prawego skrzydła zacentrował Martin Kelly, piłka trafiła na 10. metr do Puncheona, ale ten koszmarnie skiksował.

18'

Ward zablokował płaski strzał Luiza z rzutu wolnego z 20 metrów.

17'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Joel Ward.

15'

Obrońcy Crystal Palace ryzykownie wycofali piłkę do Hennesseya, ale bramkarz zdążył ją wybić przed nadbiegającym Costą.

11'

Gary Cahill przytomnie przeciął groźną centrę Ledleya do Benteke.

10'

W ostatnich minutach nieco więcej z gry ma Chelsea. Wciąż jednak brakuje strzałów.

6'

Diego Costa wyszedł na czystą pozycję, ale został złapany na spalonym. Gra przerwana.

5'

Gra toczy się na razie w środku pola, wyrównany początek.

1'

Christian Benteke wystartował do prostopadłego podania, jednak przegrał pojedynek biegowy z Azpilicuetą.