Trwa trzecia z czterech doliczonych do regulaminowego czasu minut.

3
5
90+1'

Gol! Strzelił Romelu Lukaku.

Kolejne błyskawiczne wyprowadzenie piłki. Romelu Lukaku staranował przeciwnika, wymanewrował bez problemu Marcina Wasilewskiego i zdobył gola na 2:0!

88'

Everton. Schodzi: Aaron Lennon. Wchodzi: Tom Cleverley.

85'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Drinkwater.

4
3
83'

Ta piłka mogła zamknąć mecz. Romelu Lukaku zagrał płasko w pole bramkowe do Idrissa Gueye, ten miał przed sobą jedynie bramkarza, ale spudłował!

4
81'

Leonardo Ulloa zgrał wysoko zawieszoną piłkę w pole bramkowe Evertonu. Szybsi od piłkarzy ofensywnych byli obrońcy z Liverpoolu.

3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Danny Simpson.

3
1
77'

Przyjezdni również próbują jeszcze poatakować. Tom Davies dopadł do bezpańskiej piłki i oddał strzał obok słupka z 20. metra.

2
76'

Everton. Schodzi: Kevin Mirallas. Wchodzi: Ross Barkley.

74'

Wysoko zawieszona piłka, z której próbował strzelić głową Islam Slimani. Jeszcze wyżej wyskoczył blisko swojego królestwa Joel Robles i popisał się wybornym chwytem.

2
70'

20 minut do końca pojedynku. Leicester City odwraca statystykę posiadania piłki, ale niewiele ponadto. Marc Albrighton dośrodkował prosto w rękawice bramkarza Evertonu.

3
1
68'

Everton. Schodzi: Gareth Barry. Wchodzi: Tom Davies.

65'

Krótko po wejściu na boisko Leonardo Ulloa zagroził bramce Evertonu. Strzał głową z 10. metra i przyjezdnych musiał ratować dobrze ustawiony Joel Robles.

1
1
64'
64'

Leicester. Schodzi: Andy King. Wchodzi: Riyad Mahrez.

63'

Pokazał się Romelu Lukaku. W końcu Belg oswobodził się spod opieki Wesa Morgana oraz Marcina Wasilewskiego, ale wpadł w pułapkę ofsajdową.

1
62'

Nerwowo spoglądają na boisko piłkarze rezerwowi Leicester City. Wszystkie dośrodkowania kierowane w pole karne przyjezdnych padają łupem Joela Roblesa.

1
59'

Lisy powinny zaatakować. Takimi dośrodkowaniami jak przed momentem nie zaskoczą nawet bramkarza w League One, a co dopiero Joela Roblesa.

1
55'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kasper Schmeichel interweniował niepewnie na przedpolu. Nie ukarali go za to piłkarze Evertonu.

2
53'

Nabierają wiatru w żagle przyjezdni i podjudzani przez miejscowych kibiców kontynuują atak.

1
51'

Gol! Strzelił Kevin Mirallas. Asystował mu Joel Robles.

Everton na prowadzeniu! Podanie od Joela Roblesa przeleciało blisko 100 metrów i po nim Kevin Mirallas wybiegł sam na sam z bramkarzem Leicester City. Próbował ratować sytuację wślizgiem Marcin Wasilewski, ale ofensywny piłkarz Evertonu wykorzystał swoją szansę!

48'

Islam Slimani był blisko oddania strzału po miękkim dośrodkowaniu z głębi pola. Zabrakło kilku centymetrów napastnikowi Leicester City i Joel Robles odetchnął z ulgą.

46'

Piłka ponownie w grze i do ataku rusza mistrz Anglii.

45'

Doliczone 2 minuty przez sędziego.

1
43'

Ostatnie minuty przed przerwą. Piłkarze oddali dotychczas tylko jeden celny strzał, na dodatek z dystansu, więc nie ma się czym zachwycać na King Power Stadium w Leicester.

1
1
41'

Płaskie dośrodkowanie w szesnastkę Lisów i tradycyjnie króluje tam Wes Morgan. Ponowienie Kevina Mirallasa i Everton miał jeszcze korner.

1
38'

Krążyła piłka po obrzeżach pola karnego Leicester City. W końcu miękkie dośrodkowanie w kierunku Romelu Lukaku i w powietrzu interweniował Wes Morgan.

2
36'

Romelu Lukaku utrzymał się w posiadaniu piłki, a po chwili Seamus Coleman przegrał kolejny pojedynek z walecznym Benem Chilwellem.

1
33'

Islam Slimani zdjął bandaż ze stopy. Ciekawe, czy sędzia doliczy dwie minuty, które napastnik Leicester City wykorzystał na operację, która powinna być dokonana poza boiskiem.

31'

Dwa kwadranse za kibicami i na boisku niższe stany średnie. W tej sytuacji na rozgrzewkę ruszyli rezerwowi, by zmotywować podstawowych zawodników.

29'

Ben Chilwell nie imponuje warunkami fizycznymi, a jednak wygrał ostatni pojedynek z Romelu Lukaku. Napastnik Evertonu nie może sobie pograć w polu karnym Leicester City.

27'

Na boisko upadł Demarai Gray i sędzia zastanawiał się kilka sekund, czy aby na pewno był faul. W końcu wybrzmiał gwizdek. Dalekie dośrodkowanie z rzutu wolnego w kierunku Wesa Morgana.

1
24'

Wes Morgan wbiega w pole karne zespołu z Liverpoolu przy każdym stałym fragmencie. Rywale otaczają go szczególną opieką.

22'

Zbyt krótko wybite dośrodkowanie z rzutu rożnego. Przed polem karnym Evertonu był Andy King i strzelił w gąszcz zawodników. Joel Robles nie musiał interweniować.

20'

Kilka minut bez groźnych akcji. Piłkarze na ławkach rezerwowych wyglądają na zrelaksowanych i ani trochę szykujących się na piłkarskie trzęsienie ziemi.

18'

Wyrównał się pojedynek. Opanowali sytuację gospodarze, a Islam Slimani robi coraz większe zamieszanie pod polem karnym Evertonu.

15'

Po nieudanym wykonaniu rzutu rożnego przez Everton gospodarze błyskawicznie skontrowali. Szarżę Lisów zakończył strzałem z dystansu obok słupka Demarai Gray.

13'

Uparcie pchają się prawym skrzydłem przyjezdni. Wiedzą już o tym podopieczni Claudio Ranieriego.

10'

Pierwsza dobra akcja Leicester City. Podanie w pole karne do Marca Albrightona, a po 20 sekundach poprawka z dystansu Daniela Amarteya. Pierwsze uderzenie zablokowane, a drugie zatrzymane przez Joela Roblesa.

8'

Kevin Mirallas szukał miejsca do oddania strzału z 20. metra. Nie znalazł, a na dodatek sędzia gwizdnął faul i od rzutu wolnego Kasper Schmeichel.

6'

Zdecydowana przewaga przyjezdnych pod względem posiadania piłki, która nie przekłada się na sytuacje podbramkowe. Seamus Coleman dośrodkował prosto w rękawice bramkarza Leicester City.

1
4'

Seamus Coleman nie opanował piłki na prawym skrzydle, a rozegranie zawodników Evertonu nieźle się zapowiadało. Ostatecznie od bramki Kasper Schmeichel.