Southampton FC
2' Virgil van Dijk 57' Nathan Redmond 90' Shane Long
Tottenham Hotspur
15' Mousa Dembele 19' Dele Alli 52' Harry Kane 55' Kyle Walker 61' Danny Rose 85' Heung-Min Son 87' Dele Alli 90' Jan Vertonghen
1:4

Koniec.

Doliczone 3 minuty.

Żółtą kartkę otrzymał Jan Vertonghen.

Żółtą kartkę otrzymał Shane Long.

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Vincent Janssen.

Gol! Strzelił Dele Alli. Asystował mu Danny Rose.

Pogrom! Rose zagrał krótko do Alliego, a ten - tak jak Son - przymierzył idealnie przy dalszym słupku.

Gol! Strzelił Heung-Min Son.

1:3! Z własnej połowy zagrywał Eriksen, piłkę tylko musnął Romeu, trafiła ona do Sona i Koreańczyk wykonał egzekucję znakomitym uderzeniem przy dalszym słupku.

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Harry Winks.

Tottenham kontroluje boiskowe wydarzenia, gospodarze nie potrafią wypracować stuprocentowej sytuacji.

Tottenham. Schodzi: Moussa Sissoko. Wchodzi: Heung-Min Son.

Po kombinacyjnej akcji obok słupka uderzył z ostrego kąta Danny Rose.

Southampton. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Shane Long.

Southampton. Schodzi: Sofiane Boufal. Wchodzi: Dusan Tadić.

Potężna bomba Eriksena z 15 metrów i Świętych uratowała poprzeczka!

Z dystansu pod poprzeczkę uderzył Victor Wanyama, ale piłka poleciała w sam środek bramki i Fraser Forster ją odbił.

Z rzutu wolnego dośrodkował James Ward-Prowse, ale strzału nie było. Na razie nie widać liczebnej przewagi Kogutów.

Steven Davis podjął odważną próbę, uderzył z 30 metrów, ale został zablokowany.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Danny Rose.

Nie ma gola! Kane zarył stopą w murawę i uderzył wysoko nad bramką!

Czerwoną kartkę otrzymał Nathan Redmond. Alli był na czystej pozycji.

Rzut karny dla Tottenhamu! Alli sfaulowany przez Redmonda.

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kyle Walker.

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen.

1:2! Z rzutu rożnego dośrodkował Eriksen, a głową do siatki trafił Kane. Strzał był mocny, bardzo precyzyjny i Forster nic nie mógł poradzić.

Niezbyt ciekawy początek drugiej części. Nie ma sytuacji strzeleckich.

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.co...rtoweFakty

Przerwa.

Doliczona 1 minuta.

Victor Wanyama dość niespodziewanie wypracował sobie idealną pozycję w polu karnym, ale jego strzał z kilku metrów w ostatniej chwili zablokował Jose Fonte. Kapitalna interwencja.

Tottenham w ataku pozycyjnym na połowie Southampton, gospodarze czekają na kontry.

Dembele zablokowany przy próbie dośrodkowania spod końcowej linii.

Początek był bardzo dynamiczny, ale od dłuższej chwili brakuje spięć podbramkowych.

Teraz Eriksen miał kolejną szansę, mnóstwo swobody w polu karnym, mimo to uderzył nad bramką.

Płasko sprzed pola karnego strzelił Christian Eriksen - po rykoszecie piłka minęła słupek o metr.

Po wrzutce Diera bardzo niepewnie interweniował Cedric Soares, jednak skończyło się tylko na rzucie rożnym.

Harry Kane znalazł się z piłką w polu karnym, ale dość łatwo ją stracił. Tottenham wciąż przeważa w polu.

Gospodarze trochę zszokowani utratą prowadzenia, bo dotąd prezentowali się lepiej. Teraz kilka spokojniejszych minut.

Gol! Strzelił Dele Alli.

Nic na to nie wskazywało, ale mamy remis! Po dośrodkowaniu z lewego skrzydła piłka odbiła się po drodze od Redmonda i do siatki strzałem głową w samo okienko skierował ją Alli. Forster tylko patrzył.

Centymetry obok słupka uderzył teraz z ostrego kąta Nathan Redmond.

Z rzutu wolnego na dobrym pułapie dośrodkował James Ward-Prowse, świetnie jednak przeciął to Harry Kane.

Żółtą kartkę otrzymał Moussa Dembele.

Tottenham ma wyraźną przewagę w posiadaniu piłki, ale nic z tego nie wynika.

Kąśliwie centrował Christian Eriksen, ale posłał piłkę za wysoko i zabrakło strzału.

Z narożnika boiska bardzo niecelnie uderzył Jay Rodriguez.

Koguty powoli zdobywają teren, na razie nie stworzyli jeszcze poważnego zagrożenia pod bramką Forstera.

Tottenham próbuje odpowiedzieć. Gospodarze poradzili sobie z centrą Eriksena z rzutu wolnego, a chwilę później niecelnie uderzył Harry Kane.

Gol! Strzelił Virgil van Dijk. Asystował mu James Ward-Prowse.

1:0 dla Świętych! Doskonale z rzutu wolnego dośrodkował Ward-Prowse, przy słupku główkował van Dijk i Lloris bez szans.