Zablokowany strzał Alonso z ostrego kąta i piłka poleciała nad poprzeczką.

Doliczone 3 minuty.

3
2
90'

Marcos Alonso wykorzystał wolną przestrzeń przed polem karnym i soczystym strzałem posłał piłkę tuż obok słupka.

3
86'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Adam.

4
85'

Gol! Strzelił Diego Costa.

Po meczu! Costa przepchnął w polu karnym Martinsa Indi i potężną bombą z ostrego kąta nie dał szans Grantowi.

20
2
84'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Nathaniel Chalobah.

81'

Dwie bardzo groźne wrzutki w pole karne Chelsea, ale tym razem obrońcy nie przysnęli.

2
76'

To mogła być zabójcza kontra Chelsea, ale po podaniu Hazarda Costa uderzył z 12 metrów na wiwat i spudłował.

2
2
74'

W polu karnym Diego Costa piętą odgrywał do Mosesa, ale zrobił to niedokładnie i Nigeryjczyk nie oddał strzału.

3
2
73'

Chelsea. Schodzi: Cesc Fabregas. Wchodzi: Nemanja Matić.

70'

Żółtą kartkę otrzymał Mame Diouf.

Stoke City
5
3
70'

Żółtą kartkę otrzymał Marcos Alonso.

1
8
68'

Willian miał dobrą okazję na 17. metrze, ale skiksował przy próbie strzału i piłka minęła słupek o kilka metrów.

1
1
65'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Cesc Fabregas.

Co za mecz! Fabregas podał do wbiegającego w pole karne Williana i Brazylijczyk po raz drugi w tym meczu pokonał Granta!

23
2
64'

Gol! Strzelił Peter Crouch. Asystował mu Mame Diouf.

Nic na to nie wskazywało, ale znów mamy remis! Po świetnej kombinacyjnej akcji Diouf dograł z boku pola karnego do Croucha i ten trafił do siatki z 5 metrów.

4
10
63'

Z 18 metrów mocno, ale niecelnie strzelił Diego Costa.

3
1
61'

Stoke. Schodzi: Xherdan Shaqiri. Wchodzi: Bojan Krkić.

59'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Cesc Fabregas.

1
3
59'

Już powinno być 3:1, ale Diego Costa nie sięgnął piłki po płaskiej centrze z lewej strony pola karnego.

2
2
57'

Gol! Strzelił Willian. Asystował mu Eden Hazard.

Chelsea miała przez kilka minut miażdżącą przewagę i znów prowadzi! Moses niemiłosiernie zakręcił obrońcami Stoke, dośrodkował na środek pola karnego do Hazarda, Belg krótko zgrał piłkę do Williana i ten mocnym strzałem nie dał szans Grantowi.

14
55'

Duża przewaga Chelsea, The Potters tylko się bronią.

4
52'

Sprzed pola karnego tuż obok słupka uderzył płasko Willian.

2
2
52'

Charlie Adam przeciął groźną centrę Fabregasa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

3
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
3
48'

Willian zablokowany przy próbie strzału z ostrego kąta.

4
46'

Gol! Strzelił Bruno Martins Indi. Asystował mu Peter Crouch.

Mamy niespodziankę! Po dośrodkowaniu Adama z rzutu wolnego Crouch zgrał piłkę głową w polu karnym i lekkim, ale precyzyjnym strzałem przy słupku do siatki trafił Martins Indi.

46'

Początek drugiej połowy.

2
45'

Doliczona 1 minuta.

2
1
43'

Chelsea miała kolejny rzut wolny, David Luiz doszedł do piłki po dośrodkowaniu Fabregasa, jednak sędzia odgwizdał faul w ofensywie.

4
40'

Z rzutu wolnego z 24 metrów wysoko nad bramką uderzył Diego Costa.

1
4
39'

Zapał Stoke osłabł, teraz zdecydowanie przeważają The Blues.

3
1
35'

Marcos Alonso musiał skorzystać z pomocy lekarskiej, Chelsea przez chwilę w dziesiątkę.

1
3
34'

Gol! Strzelił Gary Cahill. Asystował mu Cesc Fabregas.

Chelsea prowadzi! Z rzutu rożnego na 5. metr dośrodkował Fabregas i nie do obrony przy słupku główkował Cahill.

33'

Powinno być 1:0 dla Chelsea! Po długim podaniu Costa doszedł do piłki w polu karnym, w końcu spadła ona pod nogi Hazarda, lecz strzał Belga kapitalnie zatrzymał Grant!

1
3
32'

Świetna interwencja Luiza, który już w polu karnym zdjął piłkę z nogi Shaqiriemu.

4
1
30'

Chelsea momentami przyspiesza i wtedy jest bardzo groźna. W przekroju całych 30 minut londyńczycy mieli jednak spory problem z dobraniem się do skóry rywalowi.

3
2
26'

Po rzucie rożnym daleko obok słupka główkował Charlie Adam.

4
2
25'

Xherdan Shaqiri zamknął płaską centrę z rzutu wolnego, jednak uderzył w niebo. Beznadziejne wykończenie.

5
1
24'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Moses.

2
5
22'

W ogromnym tłoku po rzucie rożnym Gary Cahill główkował przy słupku i końcami palców obronił Lee Grant!

6
1
21'

Groźna płaska centra Luiza z prawej strony pola karnego, ale obrońcy Stoke byli na posterunku.

3
2
18'

Kapitalna okazja Chelsea! Po wrzutce z prawego skrzydła Diego Costa znakomicie opanował piłkę w polu karnym, ale jego potężny strzał z ostrego kąta na raty obronił Lee Grant.

3
2
18'

Zablokowany mocny strzał z dystansu Mosesa.

5
2
17'

Chelsea podkręca tempo i obraz gry zaczyna się zmieniać.

5
14'

Anemiczny początek w wykonaniu Chelsea i ekipa Stoke próbuje to wykorzystać. Na razie klarownej sytuacji jednak nie stworzyła.

3
2
11'

Teraz Xherdan Shaqiri uderzył technicznie sprzed pola karnego, jednak chybił o kilka metrów.