Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Lucas Leiva.

89'
86'

Man City. Schodzi: Pablo Zabaleta. Wchodzi: Jesus Navas.

85'

Liverpool gra teraz bardzo wyrachowanie. Rzadko traci piłkę, wymienia mnóstwo podań i odlicza cenne minuty do końca.

3
1
82'

Divock Origi zablokowany przy próbie strzału z narożnika boiska.

2
2
79'

Robią co mogą goście, Liverpool momentami tylko się broni, ale czystych sytuacji wciąż jest niewiele.

1
2
76'

Obywatele wrócili do ataku pozycyjnego, ale nadal brakuje im konkretów.

1
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Emre Can.

Liverpool FC
1
3
71'

The Citizens znów wypadli z właściwego rytmu, teraz lepszy okres w wykonaniu Liverpoolu.

3
67'

Beznadziejna centra De Bruyne z rzutu wolnego i piłka poleciała wprost do rąk Mignoleta.

3
66'

Zaczyna się wymiana ciosów. Manchester City podejmuje coraz większe ryzyko, wzrosło też tempo gry.

2
63'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Jordan Henderson.

60'

Od kilku minut mamy zdecydowaną przewagę Obywateli, Liverpool zaczyna tracić kontrolę nad meczem.

1
1
57'

Teraz Yaya Toure obsłużył Sterlinga, ale skrzydłowy miał już bardzo ostry kąt i nie trafił w bramkę.

2
55'

Sprzed pola karnego tuż obok słupka huknął David Silva! Goście wreszcie zaczynają coś pokazywać w ofensywie.

54'

Niezła akcja gości, Sergio Aguero dostał prostopadłe podanie, ale zbyt szybko strzelał i Simon Mignolet złapał piłkę.

51'

Nie ma naporu Manchesteru City, po przerwie w obrazie gry zmieniło się niewiele.

2
47'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

W polu karnym MC dość przypadkowo do piłki doszedł Nathaniel Clyne, sytuacja wydawała się wyborna, mimo to boczny obrońca gospodarzy uderzył bardzo niecelnie.

46'

Zablokowane uderzenie Sterlinga z narożnika boiska.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Doliczona 1 minuta.

6
45'

Ragnar Klavan zatrzymał szarżującego w polu karnym Sterlinga.

1
42'

Pogubili się teraz w tyłach gospodarze, sprzed pola karnego uderzał Kevin De Bruyne, jednak ta próba została zablokowana.

3
38'

Liverpool nie gra porywająco, ale wcale nie musi. Wystarczy tylko nie popełniać błędów, bo Obywatele mają problem nawet z wymianą kilku celnych podań.

2
1
34'

Próbują coś wskórać Obywatele, jednak momentami popełniają proste, wręcz irytujące błędy i w takich okolicznościach trudno im stworzyć jakąś sytuację strzelecką.

3
1
30'

Niecelny techniczny "rogal" Cana sprzed pola karnego.

2
28'

James Milner kapitalnie zagrał do wychodzącego na czystą pozycję Roberto Firmino, jednak Brazylijczyk popełnił prosty błąd w przyjęciu piłki i w ogóle nie oddał strzału.

1
2
26'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Georginio Wijnaldum, a pozycję miał całkiem dobrą.

1
2
25'

Z rzutu wolnego miękko dośrodkował James Milner, nie wyglądało to groźnie, mimo to zarówno obrońcy, jak i Claudio Bravo interweniowali niepewnie.

1
1
23'

Tempo spadło, Manchester City ma podcięte skrzydła, a gospodarze nigdzie się nie spieszą.

3
20'

Raheem Sterling całkowicie zepsuł dośrodkowanie, wywołując na trybunach Anfield falę entuzjazmu.

2
2
17'

Przewagę w polu mają goście, ale Liverpool gra zdecydowanie bardziej konkretnie.

2
2
13'

Manchester City w ataku pozycyjnym, Liverpool czeka na okazję do kontry.

2
3
11'

Z 17 metrów zewnętrzną częścią stopy uderzył Sergio Aguero - daleko obok słupka.

4
1
8'

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Adam Lallana.

Jedna akcja Liverpoolu wystarczyła, by gospodarze zadali zabójczy cios! Z lewego skrzydła znakomicie dośrodkował Llalana, a Wijnaldum zgubił krycie środkowych obrońców i precyzyjnym strzałem głową przy słupku nie dał szans Bravo.

7'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Ragnar Klavan.

2
8
5'

Obywatele zaczęli z dużym animuszem. Aktywny jest zwłaszcza Raheem Sterling, który musi się zmagać z gwizdami. Kibice na Anfield wciąż nie chcą mu wybaczyć odejścia z Liverpoolu.

5
1
2'

Z rzutu wolnego z 25 metrów mocno, ale wprost w mur obrońców uderzył Aleksandar Kolarov.