1
89'
88'

Gol! Strzelił Joshua King. Asystował mu Charlie Daniels.

Szybki wypad gości i trzeci gol kończy emocje w tym pojedynku! Joshua King strzelił płasko do bramki w sytuacji sam na sam z Łukaszem Fabiańskim!

87'

Potężne uderzenie. Artur Boruc przesunął się na czas i zatrzymał futbolówkę po próbie Kyle'a Naughtona.

1
2
83'

Oliver McBurnie nie trafił czysto w piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. W tej sytuacji Artur Boruc tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

2
80'

Cofnęli się przyjezdni i obserwują działania swoich rywali. Swansea City wymieniało podania na 20. metrze, a kiedy Nathan Dyer próbował przyspieszyć, wybiegł z futbolówką poza boisko.

1
75'

Miał możliwość wykazania się Artur Boruc. Rezerwowy bramkarz reprezentacji Polski na raty, ale skutecznie zatrzymał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
73'
72'

Lekko podbita piłka po dośrodkowaniu i Łukasz Fabiański nie miał problemu z zatrzymaniem jej lotu.

1
70'

20 minut do końca i na żaden przełom się nie zanosi. Drużyna Artura Boruca kontroluje wydarzenia, a gospodarze, mimo trzech zmian, oddają strzały od święta.

1
67'

Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Jack Cork.

65'

Ryan Fraser ma zakrwawiona twarz. Sędzia odesłał autora drugiego gola dla Swansea City w okolicę ławki rezerwowych, by służby medyczne zatamowały krwawienie.

62'

Łukasz Fabiański wyszedł w najlepszym momencie z bramki i utrudnił Benikowi Afobe oddanie strzału na 3:0 po podaniu Juniora Stanislasa. Ta sytuacja mogła praktycznie zakończyć mecz.

60'

Fernando Llorente jest opatrywany na ławce rezerwowych. Nie był w stanie kontynuować gry z powodu kontuzji, którą spowodował Artur Boruc.

55'

Junior Stanislas sprawia bardzo pozytywne wrażenie na prawej stronie boiska. Jeszcze jedna dynamiczna szarża pomocnika zakończona płaskim podaniem w pole karne Swansea City.

53'

Gra przerwana gwizdkiem. Sędzia zobaczył, że Benik Afobe pomógł sobie ręką przy próbie opanowania piłki.

50'

Wyjście Artura Boruca na przedpole ne było szczególnie pewne. Na szczęście dla siebie staranował Fernando Llorente i ten nie był już w stanie oddać strzału.

48'

Nie można powiedzieć, że Swansea City atakuje huraganowo zaraz po przerwie. To Junior Stanislas miał szansę na oddanie pierwszego strzału.

46'

Gra wznowiona po przerwie!

45+2'

Gol! Strzelił Ryan Fraser. Asystował mu Junior Stanislas.

Drużyna Artura Boruca coraz bliżej zwycięstwa. Świetne podanie w pole karne do Juniora Stanislasa, który wybiegł wspólnie z Ryanem Fraserem przeciwko osamotnionemu Łukaszowi Fabiańskiemu i zdobyli gola na 2:0!

2
1
45'

Doliczone 2 minuty do pierwszej połowy spotkania.

2
45'

Junior Stanislas kopnął piłkę do siatki Swansea City, ale nie ma gola. Sędzia asystent zasygnalizował wcześniej spalonego.

42'

Harry Arter przejął piłkę przed polem karnym gospodarzy, co umożliwiło oddanie strzału Jackowi Wilshere'owi. Pudło środkowego pomocnika AFC Bournemouth.

40'

Sung-Yueng Ki ma na koncie żółtą kartkę, a jego faul pachniał następnym upomnieniem. Za moment drużyna Łukasza Fabiańskiego może grać w dziesięciu.

39'

Wędka zarzucona przez menedżera Swansea City w kierunku Leroya Fera. Rośnie nerwowość w obozie outsidera Premier League.

1
38'

Swansea. Schodzi: Leroy Fer. Wchodzi: Modou Barrow.

34'

Żółtą kartkę otrzymał Jordi Amat.

Swansea City
32'

Wysoko zawieszona piłka w polu karnym Artura Boruca. Byłego zawodnika Legii Warszawa wyręczyli obrońcy.

1
28'

Drewniane zagranie Simona Francisa i mogą trochę odetchnąć gospodarze. Drużyna z Walii nie może aktualnie przejąć inicjatywy i zaatakować.

25'

Gol! Strzelił Benik Afobe.

Drużyna Artura Boruca na prowadzeniu! Koszmarna interwencja oznaczonego numerem "2" Jordiego Amata, który nie przeciął płaskiego dośrodkowania. Był w pobliżu Benik Afobe i pokonał Łukasza Fabiańskiego!

AFC Bournemouth
1
3
22'

Fernando Llorente! Napastnik Swansea City przeskoczył defensora i oddał strzał głową po dośrodkowaniu Kyle'a Naughtona. Futbolówka spadła pół metra obok słupka.

20'

Mocne wstrzelenie w pole bramkowe Artura Boruca. Fernando Llorente nie zdążył dostawić stopy do podania Nathana Dyera.

18'

Pierwsza poważna interwencja Łukasza Fabiańskiego. Polak ustawił się dobrze na linii i sparował na korner uderzenie Juniora Stanislasa po podaniu Simona Francisa.

1
16'

Nathan Dyer wymanewrował przeciwnika na prawym skrzydle, po czym dośrodkował. Bez problemu poradził sobie z piłką Artur Boruc.

15'

Nieźle wyglądała wymiana podań zawodników AFC Bournemouth. Piłka dotarła do Benika Afobe, którego zagranie zostało zablokowane. Harry Arter poprawił z dystansu obok bramki.

1
12'

Seria dośrodkowań w pole karne Swansea City. We wszystkich sytuacjach sprytniejsi byli obrońcy w białych strojach.

11'

Nie popisał się Harry Arter. Chciał dyrygować partnerami, a sam zagapił się i stracił futbolówkę w środku pola.

9'

Riposta zespołu Artura Boruca. Junior Stanislas stał blisko narożnika pola karnego i próbował dośrodkować. Zdaniem pomocnika Gylfi Sigurdsson zatrzymał piłkę ręką, ale sędzia widział to inaczej.

1
1
7'

Ponownie Fernando Llorente i tym razem szarżę wysuniętego zawodnika Swansea City zatrzymał sędzia asystent, który pokazał spalonego.

1
1
5'

Neil Taylor wbiegł z lewego skrzydła w pole karne AFC Bournemouth i dośrodkował płasko w kierunku Fernando Llorente. Napastnik nie zabrał się z piłką dzięki interwencji ostatniego defensora.

1'

Żółtą kartkę otrzymał Sung-Yueng Ki.

3'

Gospodarze próbują przejąć inicjatywę i wymieniają podania w centrum boiska. Jedno, bezpieczne wyjście na przedpole musiał wykonać Artur Boruc.

Kto wygra mecz?
3
15:34

Outsider Premier League Swansea City podejmie w ostatnim dniu roku AFC Bournemouth. W bramce gospodarzy stanie Łukasz Fabiański, a po przeciwnej stronie boiska Artur Boruc.