Burnley FC
2
2
90+1'

Goście atakują - przed chwilą z woleja przymierzył Keane i Bravo wybił piłkę na korner.

3
90'

Pięć minut doliczonych.

2
1
89'

Błąd Stones, który źle główkował i nad poprzeczką uderzył Gray.

3
88'
ZMIANA
88'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: John Stones.

85'

Aguero dopadł do bezpańskiej piłki i uderzył nad poprzeczką.

3
84'

Teraz dośrodkowywał Boyd, a piłkę wybił Otamendi.

3
81'

Sporo dośrodkowań w pole karne Man City w ostatnich minutach.

2
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Keane. Faulowany De Bruyne.

2
1
79'

Teraz Arfield kiepsko dośrodkował w pole karne i Bravo złapał piłkę.

3
77'

Arfield dośrodkował w pole karne, gdzie do strzału głową doszedł Vokes, jednak piłka przeleciała obok słupka.

3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Aleksandar Kolarov. Kolejny faul zawodnika Man City.

1
2
72'

Żółtą kartkę otrzymał Bacary Sagna.

1
2
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Ben Mee. Goście jednak nie poddają się. Po uderzeniu Vokesa piłkę z linii bramkowej wybił Aguero, ale jeszcze do dobitki doszedł Mee. Sędzia musiał użyć technologii goal-line, żeby osądzić czy padła bramka.

Burnley FC
5
2
68'
ZMIANA

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Sam Vokes.

65'

Niecelne uderzenie Aguero z 25 metrów.

3
1
62'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Sergio Aguero. 2:0! The Citizens chyba rozstrzygnęli mecz grając w osłabieniu. Strzał Sergio Aguero z ostrego kąta trafił do siatki Burnley, a wcześniej Sterling potknął się w sytuacji sam na sam z bramkarzem i to właśnie wykorzystał Aguero.

8
2
58'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gael Clichy. 1:0 dla Man City! Clichy zwiódł Arfielda i przełożył sobie piłkę na prawą nogę. Jego uderzenie znalazło drogę do bramki.

6
3
56'

Nad bramką z dystansu uderzył Kevin De Bruyne.

3
55'

Teraz szansa dla Man City. Mee zdołał zablokować uderzenie Sterlinga, ale do piłki dopadł jeszcze Aguero, lecz nie był w stanie pokonać Heatona, bowiem na linii strzału stanął Ward.

2
1
52'

Wyrównana gra w drugiej połowie.

2
1
49'

Uderzenie De Bruyne z rzutu wolnego trafiło w mur piłkarzy.

3
48'

Dośrodkowanie Davida Silvy z rzutu rożnego zostało bez problemu wybite przez Burnley.

2
1
46'
ZMIANA

Man City. Schodzi: Jesus Navas. Wchodzi: David Silva.

46'

Początek drugiej połowy.

3
1
45'

Dwie minuty doliczone.

2
1
43'

Rwane tempo meczu na Etihad Stadium.

2
1
41'

Żółtą kartkę otrzymał Yaya Toure. Iworyjczyk ukarany za kwestionowanie decyzji sędziego.

1
2
38'

Żółtą kartkę otrzymał Jeff Hendrick.

1
1
36'

Indywidualna akcja Barnesa zakończona niecelnym strzałem.

3
34'

Trudna sytuacja Man City. Nie dość, że nie imponują formą w ostatnich tygodniach, to jeszcze grają w osłabieniu.

2
32'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Fernandinho. Bardzo brzydki faul na Gudmundssonie. Brazylijczyk dwoma wyprostowanymi nogami zaatakował rywala.

2
5
29'

Sporo dzisiaj dośrodkowań. Przed chwilą Sagna szukał Iheanacho, ale Lowton wybił futbolówkę.

2
27'

Manchester City ciągle atakuje, ale nie kreuje sobie czystych okazji strzeleckich. Pep Guardiola zostawił na ławce Sergio Aguero, który jest dostępny po czteromeczowym zawieszeniu.

2
25'

Navas dośrodkował w pole karne, jednak Mee wybił piłkę.

2
22'

Kevin De Bruyne przymierzył z dystansu, jednak piłka poleciała obok bramki.

2
19'

Kolejna interwencja Toma Heatona, który sparował do boku uderzenie Yaya Toure.

2
16'

Barnes uderzył z rzutu wolnego, piłka odbiła się od muru i wyszła na korner.

3
15'

Hendrick ruszył do ataku, ale faulem powstrzymał go Fernandinho.

3
12'

Sterling miał trochę miejsca na lewej stronie, ale był na spalonym co wychwycił sędzia asystent.

3
8'

Znów groźnie w polu karnym Burnley. Uderzenie Sterlinga leciało w światło bramki, jednak obrońca wybił futbolówkę na korner.