West Ham. Schodzi: Manuel Lanzini. Wchodzi: Andre Ayew.

Gospodarze już nie wierzą w końcowy sukces.

5
4
78'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Ander Herrera. 2:0! Herrera zagrał na 14 metr, gdzie silnym strzałem tuż przy słupku bramkę zdobył Ibrahimović. Szkoda jednak, że Szwed był na spalonym czego nie zauważyli sędziowie.

30
2
76'

Niezbyt groźny strzał Rashforda, ale... Randolph wypuścił piłkę z rąk, który odbiła się od słupka.

6
3
75'

Żółtą kartkę otrzymał Antonio Valencia. Faulowany Lanzini.

Manchester United
5
5
74'

Rashford tym razem wystawił piłkę Pogbie, który z 16 metrów uderzył jednak obok bramki. To powinien być gol.

3
3
71'

Dośrodkowanie Creswella z rzutu wolnego zostało wybite.

6
2
69'
ZMIANA

West Ham. Schodzi: Dimitri Payet. Wchodzi: Andy Carroll.

68'

Kąśliwy strzał Pogby z lewej nogi sprzed pola karnego i piłka przeleciała tuż obok słupka.

3
3
63'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Marcus Rashford. 1:0 dla MU! Zemściła się okazja Antonio. Rasfhord wpadł w pole karne i idealnie wystawił piłkę do Maty, który z dziesięciu metrów wpakował piłkę do siatki.

29
2
60'

Wymarzona okazja dla Młotów, jednak Antonio nie był w stanie pokonać de Gei w sytuacji sam na sam.

4
4
58'
ZMIANA
55'

Manchester United znów długo rozgrywa piłkę, ale bez efektów.

4
7
53'

To mógł być gol dla WHU, jednak Antonio nieczysto trafił w piłkę na piątym metrze.

8
5
51'

Jose Mourinho stoi przy linii i zastanawia się, co zrobić. Man Utd wciąż nie gra dobrze.

4
4
48'

Odważne wyjście Randolpha, który ubiegł Ibrahimovicia.

2
8
46'

Początek drugiej połowy.

4
3
46'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Matteo Darmian. Wchodzi: Juan Mata.

45'

Dwie minuty doliczone.

6
5
44'

To mógł być gol dla WHU! Świetny strzał Lanziniego sprzed pola karnego sparował de Gea.

9
6
42'

Żółtą kartkę otrzymał Matteo Darmian. Faulowany Antonio.

4
9
41'

Ibrahimović zagrał w pole karne do Darmiana, który był jednak na spalonym.

5
6
39'

Havard Nordtveit niebezpiecznie zaatakował rywala i to powinna być żółta kartka. Sędzia był jednak innego zdania.

5
5
36'

Valencia miał idealną okazję do zdobycia bramki. Był niepilnowany na piątym metrze, ale uderzył wprost w Randolpha. Dobijał jeszcze Lingard, który również miał wyśmienitą okazję, jednak trafił w słupek!

4
7
34'

Teraz katastrofalne zagranie Ibrahimovicia.

5
5
32'

Niedokładne zagranie Jonesa i wielka wrzawa na trybunach. Kibice Młotów są zdania, że obrońca MU przyczynił się do decyzji arbitra o czerwonej kartce dla ich piłkarza.

3
5
29'

Żółtą kartkę otrzymał Dimitri Payet. Francuz nie zgadzał się z decyzją arbitra.

5
5
27'

Kiepskie dośrodkowanie Valencii - wprost pod nogi rywala.

2
7
25'

Man Utd ma przewagę, ale objawia się ona tylko w posiadaniu piłki.

9
3
22'

Zagranie piętą Ibrahimovicia, jednak nie było ono dokładne.

5
5
19'

Dośrodkowanie Herrery na piąty metr i piłkę wybił bramkarz.

4
7
18'

Gorąco zrobiło się na Stadionie Olimpijskim.

18:02

Phil Neville, były zawodnik Man Utd, uważa, że nie powinno być czerwonej kartki.

5
6
15'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Sofiane Feghouli. Feghouli nie trafił w piłkę i ostro potraktował Jonesa. Czy jednak na czerwoną kartkę? Kontrowersyjna decyzja.

15
4
13'

Manchester United ma problem, żeby przedostać się pod pole karne przeciwnika.

2
9
10'

Lanzini uderzył sprzed pola karnego i chociaż piłka nie leciała w światło bramki, to de Gea wybił ją na korner.