Manchester United
84' Zlatan Ibrahimović 90+1' Ander Herrera
Liverpool FC
27' James Milner 31' Dejan Lovren 61' Georginio Wijnaldum 90+1' Roberto Firmino
1:1

Koniec meczu.

Georginio Wijnaldum oddał zbyt lekki strzał, żeby zaskoczyć de Geę.

Żółtą kartkę otrzymał Roberto Firmino. Brazylijczyk odepchnął Herrerę.

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera. Fauloway Firmino.

Cztery minuty doliczone.

Zbyt mocne podanie do Ibrahimovicia i piłkę złapał Mignolet.

Znów akcja prawą flanką, jednak Valencia tym razem powstrzymany przez Coutinho.

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. 1:1! Kocioł w polu karnym LFC. W słupek trafił Fellaini, ale Valencia przytomnie odegrał do Ibrahimovicia, który z pięciu metrów głową wpakował piłkę do siatki. Niestety, ale na początku tej akcji na spalonym był Valencia.

Mignolet świetnie obronił strzał nogami Rooneya, który na dodatek był na spalonym.

Czerwone Diabły często sięgają po długie podania w kierunku Fellainiego czy Ibrahimovicia, jednak nic z tego nie wynika.

Sporo gry w środkowej strefie boiska, ale to dobrze dla Liverpoolu.

Przerwa w grze wybiła z rytmu Man Utd. Liverpool przeniósł grę na połowę gospodarzy.

Rooney przypadkowo sfaulował Milnera, ale ten potrzebuje pomocy medycznej.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Maty i piłka w rękach Mignoleta.

Sytuacyjny strzał Lallany i piłkę złapał de Gea.

Man Utd. Schodzi: Anthony Martial. Wchodzi: Juan Mata.

Darmian w kierunku Ibrahimovicia, ale nie dotarła piłka do Szweda.

Żółtą kartkę otrzymał Georginio Wijnaldum.

To mógł być gol dla LFC! Firmino z ośmiu metrów nie pokonał de Gei.

Zupełnie nieudany strzał Pogby z dystansu.

Lepsze fragmenty w wykonaniu Man Utd.

Rooney w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Mignolet.

Mogło być 1:1! Henrich Mchitarjan wpadł w pole karne, zagrał wdłuż bramki, jednak Martial nie trafił w piłkę!

Henrich Mchitarjan dośrodkował piłkę w pole karne, ale Ibrahimović nie doszedł do futbolówki.

Kąśliwy strzał Origiego, piłkę podbił jeszcze Jones. Korner dla LFC.

Początek drugiej połowy.

Man Utd. Schodzi: Michael Carrick. Wchodzi: Wayne Rooney. To jego 450. mecz w Premier League.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Mourinho już jest w tunelu prowadzącym do szatni.

Korner dla Liverpoolu, jednak Pogba przy dośrodkowaniu był faulowany.

Herrera świetnie zagrał do Henricha Mchitarjana, który wpadł w pole karne, jednak Mingolet zatrzymał jego strzał.

Origi oszukał Rojo, ale nie był w stanie minąć Jonesa.

Kilka fauli w ostatnich fragmentach.

Origi był na lewym skrzydle, jednak Jones wybił piłkę na korner.

Czy padną jeszcze bramki przed przerwą?

Ibrahimović z rzutu wolnego z 17 metrów i Mignolet wybił piłkę na korner.

Żółtą kartkę otrzymał Dejan Lovren. Nieładny faul na Martialu.

Ciekawa statystyka przebiegniętych kilometrów przez oba zespoły. Liverpool ma aż cztery przewagi nad Manchesterem United dzisiejszego popołudnia.

Gol! Strzelił James Milner. 1:0 dla Liverpoolu! Gracz The Reds nie zmylił de Geę, ale uderzył na tyle mocno, że Hiszpan nie siągnął piłki.

Rzut karny dla Liverpoolu! Pogba zagrał piłkę ręką!

Małe zamieszanie w polu karnym Manchesteru United, jednak piłka ostatecznie znalazła się w rękach de Gei.

Lepiej w ostatnich minutach prezentują się gracze Jose Mourinho.

Pogba znalazł się oko w oko z Mignoletem, lecz uderzył lewą nogą metr obok słupka.

Zawiodła komunikacja pomiędzy Lovrenem a Mignoletem. Przebitkę pomiędzy "Ibrą" a bramkarzem wygrał Szwed, lecz piłka spadła na górną siatkę bramki.

Ibrahimović ledwo sięgnął piłkę w tej sytuacji.

Tempo jest szybkie, ale zdecydowanie brakuje strzałów.

Martial nieco za mocno dośrodkował do Ibrahimovicia, który ledwo sięgnął futbolówki.

Martial upadł w polu karnym LFC, jednak Francuz nawet nie protestował.

Długie podanie do Firmino, który był na spalonym, chociaż Brazylijczyk był innego zdania.

Dłużej przy piłce utrzymują się gracze Liverpoolu.

Pewny chwyt de Gei po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

Valencia popełnił błąd, piłkę odebrał mu Origi i wywalczył rzut rożny.

Zaczynamy!

Minuta braw dla zmarłego Grahama Taylora, byłego selekcjonera reprezentacji Anglii.

Na dzisiejszym meczu nie mogło zabraknąć Sir Alexa Fergusona.