Arsenal FC
90'

Trzy minuty doliczone.

87'

Teraz strzał do statystyki dla Fabiańskiego. Próba Xhaki nie mogła go zaskoczyć.

84'

Potężny strzał Xhaki sprzed pola karnego i tylko Fabiański uchronił Swansea przed utratą kolejnego gola.

1
1
81'

Sanchez jest wyraźnie zły, że musiał opuścić boisko.

2
1
79'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Lucas Perez.

79'

Arsenal. Schodzi: Alexis Sanchez. Wchodzi: Danny Welbeck.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Leroy Fer. Faulowany Ramsey.

3
76'

Nieliczna akcja Swansea w drugiej połowie, ale Koscielny dobrze zablokował dośrodkowanie.

2
73'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. 4:0! Trwa dramat Swansea. Płaskie dośrodkowanie w pole karne, Ramsey został przyblokowany, a Sanchez z ośmiu metrów wpakował piłkę do siatki.

8
1
73'

Płaskie zagranie Sancheza przed bramkę Swansea, gdzie nie było żadnego z jego kolegów.

72'

Swansea. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Oliver McBurnie.

67'
GOL SAMOBÓJCZY!!!

Gol samobójczy! Kyle Naughton. 3:0! Iwobi płasko dośrodkował w pole karne, a pechowo na piątym metrze interweniował Naughton. Fabiański ponownie bez szans.

8
3
64'

Gospodarze utrzymują się teraz dłużej przy piłce, jednak przed nimi bardzo trudne zadanie.

1
2
62'

Wayne Routledge oddał kąśliwy strzał z 15 metrów - celnie, jednak wprost w Cecha.

1
57'

Mustafi świetnie odebrał piłkę i chciał prostopadle podać do Girouda. Niewiele zabrakło Niemcowi, żeby jego pomysł został wcielony w życie.

2
56'

Swansea. Schodzi: Jack Cork. Wchodzi: Leroy Fer.

54'

Gol samobójczy! Jack Cork. 2:0! Arsenal od kilku minut w pełni dominował na Liberty Stadium i dopiął swego. Po strzale Iwobiego, piłka odbiła się od nogi Corka i zaskoczyła Fabiańskiego, który znów był bez szans.

10
3
53'

Ależ okazja przed Ramsey'em! Świetnie jego nogą strzał obronił Łukasz Fabiański, ale doskonałe było też podanie Sancheza.

1
52'

Sanchez nieco egoistycznie zachował się w polu karnym sam próbując zakończyć akcję strzałem.

1
51'

Silne podanie Oezila w pole karne przeciwnika, jednak zostało wybite przez gospodarzy.

2
49'

Sporo walki w środkowej strefie boiska.

1
47'

Giroud nadal na boisku, chociaż w pierwszej połowie już przebrany był Alex Oxlade-Chamberlain.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45'

Minuta doliczona.

2
45'

Dyer huknął z dystansu nad bramką Arsenalu, ale wydaje się, że zbyt szybko zdecydował się na strzał.

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Sung-Yueng Ki. Piłkarz Swansea City ukarany za symulowanie, chociaż to mocno kontrowersyjna decyzja.

1
1
42'

A jednak Alex Oxlade-Chamberlain zmieni Girouda.

1
41'

Swansea nie jest dzisiaj wcale gorsza, ale przegrywa mimo to.

1
39'

Giroud zaraz po strzeleniu bramki pokazał, że będzie niezbędna zmiana, ale chyba Francuz rozbiegał kontuzję.

37'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. 1:0 dla Arsenalu! Strzał głową Oezila trafił w Mawsona, ale z czterech metrów piłkę pod poprzeczką umieścił Giroud. Fabiański bez szans.

10
2
35'

Monreal faulowany przez Dyera. Hiszpan miał pretensje do arbitra, że ten nie wlepił rywalowi żółtej kartki.

1
32'

Tłoczno jest przed bramką Swansea City - goście oddali zaledwie jeden strzał.

2
1
29'

Kontra Arsenalu, lecz Ramsey skiksował przed polem karnym.

1
28'

Bardzo silny strzał Sancheza sprzed pola karnego. Piłka zmierzała w krótki róg, jednak Polak pewnie chwycił ją.

2
25'

Mustafi źle rozegrał piłkę, jednak na jego szczęście bez konsekwencji.

23'

57 procent posiadania piłki ma Arsenal.

2
1
21'

Monreal faulowany przez Kyle'a Naughtona i sędzia temperuje piłkarza Swansea.

1
19'

Korner dla Arsenalu. Oezil dośrodkował w pole karne, ale Giroud faulował rywala.

1
1
16'

Arsenal nie potrafi narzucić swojego stylu gry. Łabędzie są dzisiaj dobrze dysponowani.

2
2
14'

Gylfi Sigurdsson spróbował strzału z 18 metrów, jednak futbolówka poszybowała nad poprzeczką.

1
13'

Łabędzie starają się wysokim pressingiem - już nawet w polu karnym Arsenalu - zatrzymać akcje Kanonierów.

1
11'

Kyle Naughton oddał kąśliwy strzał z prawej strony pola karnego i Cech wybił piłkę na korner.

2
10'

I znów gra się wyrównała. Na razie widać większe zaufanie u piłkarzy Swansea City, których prowadzi dzisiaj nowy menedżer Paul Clement.