Tottenham Hotspur
12' Harry Kane 26' Gareth McAuley 77' Harry Kane 82' Harry Kane
West Bromwich Albion
63' Jonas Olsson 70' Gareth McAuley
4:0

Koniec meczu.

Dwie minuty doliczone.

WBA. Schodzi: Matt Phillips. Wchodzi: Sam Field.

Tottenham. Schodzi: Harry Kane. Wchodzi: Heung-Min Son.

Goście już tylko biegają za piłką - praktycznie tak jak przez cały mecz.

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Harry Winks.

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. 4:0! Alli kapitalnie podbił piłkę nad obroną WBA, a Kane z sześciu metrów umieścił ją w siatce rywali. Hattrick!

Teraz kiepsko z prawej flanki dośrodkował Kyle Walker.

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Kyle Walker. 3:0! Walker odebrał piłkę na prawej flance i dośrodkował w pole karne, gdzie ładnym wolejem piłkę w siatce uderzył Kane.

WBA nawet jak ma rzut wolny w okolicach środka boiska to i tak posyła piłkę w pole karne Kogutów.

Tottenham nadal dłużej utrzymuje się przy piłce, lecz nie tworzy sobie tak dużo okazji, jak w pierwszej połowie.

Żółtą kartkę otrzymał Gareth McAuley.

Potężny strzał Dembele ponad bramką z 25 metrów.

Tottenham. Schodzi: Jan Vertonghen. Wchodzi: Ben Davies.

Żółtą kartkę otrzymał Jonas Olsson. Faulowany Kane.

Jan Vertonghen cierpi poza boiskiem. Belg źle stanął na murawie.

WBA. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Hal Robson-Kanu.

Alli do Kane'a, który sprzed pola karnego uderzył technicznie i Ben Foster wybił piłkę do boku.

Dwie okazje dla Tottenhamu. Najpierw uderzał Toby Alderweireld, a po chwili Jan Vertonghen - w obu przypadkach dobrze spisał się Foster.

WBA. Schodzi: Chris Brunt. Wchodzi: James McClean.

Zbyt głębokie dośrodkowanie Eriksena z rzutu wolnego i piłkę złapał Foster.

Brunt dograł w pole karne, ale niedokładnie. Nawet tego brakowało w pierwszej połowie.

Kontra WBA i z 16 metrów tuż obok słupka uderzył Matt Phillips.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Kane w pole karne do Walkera, jednak niedokładnie zrobił to snajper Kogutów.

Goście wciąż nie oddali strzału na bramkę Tottenhamu.

Tottenham ma chrapkę na kolejne gole, gospodarze nie zamierzają uspokajać gry.

Indywidualna akcja Kane'a i jego strzał z 25 metrów na słupek sparował Ben Foster.

Trwa zabawa Tottenhamu. Foster nogą obronił strzał Kane'a z pięciu metrów.

Fantastyczna akcja Kogutów. Eriksen dograł w pole karne, a pięknym strzałem popisał się Dele Alli. Piłka znalazła się w siatce WBA, ale szkoda, że Anglik był na spalonym, ponieważ to było zagranie na światowym poziomie.

Tottenham jest dzisiaj w świetnej formie.

Gol samobójczy! Gareth McAuley. 2:0! Rose wystawił piłkę Eriksenowi, którego strzał z 16 metrów leciał w światło bramki. Jednak futbolówka po drodze odbiła się od McAuley'a i zmyliła Fostera.

To powinno być 2:0! Po dośrodkowaniu Wanyamy na piąty metr jego strzał jakimś cudem obronił Foster.

Cały czas w ataku pozycyjnym znajduje się Tottenham.

Dośrodkowanie Eriksena w kierunku Allego, jednak dobrze ustawieni defensorzy WBA wybili piłkę.

Lekki i niecelny strzał Rose'a sprzed pola karnego.

Absolutna dominacja Tottenhamu Hotspur. WBA nie ma nic do powiedzenia.

Ósma asysta Eriksena w tym sezonie w Premier League.

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Christian Eriksen. 1:0 dla Tottenhamu! Piękne podanie Eriksena do Kane'a, który z 13 metrów uderzył nie do obrony. Piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki.

Olbrzymia przewaga Tottenhamu Hotspur w pierwszych dziesięciu minutach.

Rose do Kane'a, który mając nieco miejsca na 20 metrze uderzył nad poprzeczką.

Miękkie dośrodkowanie Allego na piąty metr i piłka została wybita.

Jan Vertonghen mocno uderzył z 30 metrów, jednak wyraźnie nad poprzeczką.

Rose tym razem idealnie dośrodkował na szósty metr i Harry Kane uderzył tuż obok słupka.

Znów upadł Rose, szybkie spojrzenie w kierunku sędziego, ale ten nie zamierza zajmować tą sytuacją.

Pretensje do arbitra - najpierw miał je Alli, a po chwili Rose. Sędzia jednak nie podyktował rzutu wolnego dla Kogutów.

Zaczynamy mecz.

Minuta ciszy, a właściwie braw dla zmarłego byłego selekcjonera reprezentacji Anglii Graham Taylora.

"Pierwszy cios na młodocianego Allego spadł zaledwie tydzień po jego narodzinach. Jego ojciec, nigeryjski imigrant, zostawił matkę z synem i poleciał do Stanów Zjednoczonych. Matka nie była idealnym wzorem, a wręcz przeciwnie. Miała liczne problemy z alkoholem. Sięgała po butelkę o każdej porze, jeśli była to wódka, piwo czy cokolwiek, co mogło oderwać ją od otaczającej rzeczywistości".