Doliczone zostały 4 minuty.

2
1
90'

Jednak Hull mogło złapać kontakt. Uderzał Oumar Niasse, bramkarz Chelsea na posterunku.

1
89'

Hull City już nie powstanie. Chelsea panuje na placu gry, gości stracili nadzieję na dobry wynik.

4
87'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Diego Costa. Wchodzi: Michy Batshuayi.

84'

Costa sam na sam z bramkarze, ale lepszy Eldin Jakupović!

2
1
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Gary Cahill. Asystował mu Cesc Fabregas. Chyba po meczu. Fabregas precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a nadbiegający Cahill głową wpakował piłkę do bramki.

76'

Obraz meczu nie ulega zmianie. Hull dąży do wyrównania, Chelsea nie kwapi się do ataku.

2
75'
ZMIANA
71'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Willian.

71'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Cesc Fabregas.

69'

Goście uzyskali przewagę, jednak nie potrafią oddać celnego strzału na bramkę Chelsea.

2
66'

Dawson uderzał z ostrego kąta, bramkarz dla pewności wybił piłkę na róg.

2
64'

Hull City wciąż stawia trudne warunki Chelsea. Wyrównany pojedynek, ale wydaje się, że gospodarze nie wkładają w mecz wszystkich sił.

2
1
59'
ZMIANA

Hull City. Schodzi: Curtis Davies. Wchodzi: Oumar Niasse.

56'

Costa uderzył sprzed pola karnego, ale bramkarz gości pewnie obronił.

2
1
54'

Z pola karnego uderzał Costa, ale przeszkadzał mu obrońca i będzie tylko rzut rożny dla Chelsea.

1
1
53'

Z dystansu uderzał Meyler, Thibaut Courtois sparował piłkę do boku.

2
52'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Robertson.

49'

Drużynie Hull należałs ię rzut karny, ale Marcos Alonso nie faulował Omara Elabdellaouiego. Zawodnik gospodarzy ewidentnie kopnął rywala.

1
2
48'

Sporo niedokładności w pierwszych minutach drugiej części, dużo chaosu, niewiele finezji.

1
46'

Gramy po przerwie.

3
45+7'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Victor Moses. Alonso przerzucił piłkę do Mosesa, ten wpadł w pole karne i wycofał do Costy. Zawodnik Chelsea uderzył przy słupku. Jakupović odbił nogą, ale nie zdołał uchronić zespołu Hull od straty gola.

45+6'

Alonso wzdłuż linii pola bramkowego, Kante zamykał akcję, ale nie trafił w piłkę.

1
45+4'

Wciąż przeważa Chelsea, ale gospodarze nie potrafią zaskoczyć dobrze ustawionych w obronie zawodników Hull City.

1
45'

Sędzia doliczył 9 minut.

8
44'

Żółtą kartkę otrzymał N'Golo Kante.

3
6
44'

Maguire uderzył soczyście z okolic linii pola karnego, Thibaut Courtois ma sporo pracy. Bramkarz Chelsea zachował czujność i odbił piłkę na róg.

3
43'

Powtórki pokazały, że Diego Costa nie był na spalonym.

3
5
41'

Gooooooooooooooooollll. A jednak nie. Costa był na spalonym i bramka słusznie nie została uznana.

3
5
40'

Hull City wypchnęło Chelsea z okolic własnego pola karnego. Przypominamy, że 1. połowa potrwa co najmniej 7 minut.

2
1
37'

Wciąz przeważa Chelsea, ale lider Premier League wciąż nie potrafi zdobyć gola.

1
4
32'

Pedro runął w polu karnym, sędzia uśmiechnął się i nakazał wznowienie gry od rzutu rożnego.

6
30'

Marcos Alonso uderzył sprzed pola karnego, piłka po nodze obrońcy leciała pod poprzeczkę, ale czujność zachował bramkarz Hull City.

3
3
29'

Chelsea zepchnęła rywali na ich połowę, ale gospodarze wciąż bez celnego strzału.

2
1
26'

Żółtą kartkę otrzymał Curtis Davies.

5
5
25'

Goście częściej utrzymują się przy piłce. Gracze Chelsea po przerwie w grze nie potrafią wejść w rytm meczu.

1
1
21'
ZMIANA

Hull City. Schodzi: Ryan Mason. Wchodzi: David Meyler. Mason na noszach opuścił boisko, przerwa w grze trwała ponad 7 minut.

17'

Wciąż trwa przerwa w grze. Ryan Mason jest przytomny, ale lekarze nie zdecydowali się na zniesienie zawodnika z boiska.

2
4
15'

Zawodnik Hull City wciąż leży na boisku. Sztab medyczny podaje zawodnikowi tlen. Mason na pewno zostanie przewieziony do szpitala.

4
3
14'

Mason na pewno zejdzie z boiska, Cahill wróci na plac gry.

2
4
13'

Cahill i Mason zderzyli się głowami w polu karnym. Sytuacja wygląda poważnie. Obaj są opatrywani przez lekarzy.

6
6
9'

Tom Huddlestone oddał płaski strzał sprzed pola karnego. Piłka przetoczyła się pół metra obok słupka.

1
3
7'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Dawson.

4
2
4'

Od początku przeważają gospodarze, ale poza akcją z pierwszej minuty nie potrafią zagrozić przyjezdnym.

3
3
1'

Już pierwsza akcja Chelsea mogła zakończyć się golem. Z woleja z okolic linii pola karnego uderzył Diego Costa, ale strzelił tuż obok bramki.

5
2
17:22

Sporne kwestie rozstrzygał będzie Neil Swarbrick.

2
1
17:22

Po remisie Tottehnamu i porażce Liverpoolu Chelsea ma szansę ucieć reszcie stawki. Hull City plasuje się w strefie spadkowej i jakakolwiek zdobycz punktowa tej drużyny w niedzielne późne popołudnie będzie sensacją.