Mogło być 2:2! Po rzucie z autu Lucas huknął ile sił, ale trafił w poprzeczkę.

Watford. Schodzi: Troy Deeney. Wchodzi: Stefano Okaka.

84'

Bardzo dobra interwencja Kaboula, który przechwycił piłkę kierowaną do Walcotta.

81'

Arsenal miał rzut wolny w okolicach pola karnego gości. Przy piłce byli Sanchez oraz Oezil - uderzył ten pierwszy, ale zahaczył o mur.

2
1
78'

Arsenal zaczął się spieszyć i posyła długie podania, co nie jest dobrą metodą na rozmontowanie defensywy rywali.

2
2
75'

Trzeba przyznać, że Watford po utracie gola umiejętnie oddalił grę od własnej bramki.

3
2
72'

Z rzutu wolnego dośrodkował Sanchez i piłkę wybił Proedl.

69'

Sporo rwanej gry w ostatnich minutach ze względu na zmiany.

69'

Watford. Schodzi: M'Baye Niang. Wchodzi: Isaac Success.

67'

Arsenal. Schodzi: Francis Coquelin. Wchodzi: Lucas Perez.

66'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Faulowany Sanchez.

63'

Watford. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Abdoulaye Doucoure.

61'

Arsenal musi teraz szybko strzelić drugą bramkę, jeśli chce jeszcze wygrać ten mecz.

2
1
58'

Gol! Strzelił Alex Iwobi. Asystował mu Alexis Sanchez. Arsenal dopiął swego - ten gol wisiał w powietrzu. Po dośrodkowaniu Sancheza Iwobi skierował futbolówkę w róg bramki gości.

56'

Ponownie Gomes! Tym razem sparował kąśliwy strzał Oezila w krótki róg.

1
54'

Kolejna składna akcja Arsenalu i Gomes znów został bohaterem Watfordu, broniąc strzał Iwobiego.

50'

Fantastyczna interwencja Gomesa, który zatrzymał płaski strzał Walcotta. Arsenal gra dużo, dużo lepiej w drugiej połowie.

2
49'

Lepszy początek w wykonaniu Arsenalu. Koscielny zagrał do Walcotta, który uderzył obok słupka.

1
46'

Początek drugiej połowy.

1
46'

Arsenal. Schodzi: Olivier Giroud. Wchodzi: Theo Walcott.

45'

Dwie minuty doliczone.

2
41'

Coquelin nie potrafił celnie podać na odległość kilku metrów do Monreala. Trwa frustracja miejscowych.

3
38'

Watford wygrywa każdą stykową piłkę. Mocno rozczarowuje Arsenal.

3
36'

Znów spore problemy miał Arsenal - strzał Janmaata zdołał sparować Cech.

2
1
34'

Capoue dośrodkował w pole karne, gdzie celny strzał głową oddał Proedl i Cech sparował piłkę na korner.

2
33'

Kibice Arsenalu powoli denerwują się takim obrotem sprawy. Kanonierzy mieli odnieść dzisiaj łatwe zwycięstwo.

2
31'

Oezil dośrodkował futbolówkę z rzutu wolnego, a sędzia odgwizdał faul Koscielnego na Gomesie.

6
28'

Watford wygląda dzisiaj bardzo dobrze, a Kanonierom uciekają kolejne cenne minuty.

4
25'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho Monreal. Hiszpan - zdaniem sędziego - próbował wymusić rzut karny.

1
5
24'

Arsenal nie potrafi złapać właściwego rytmu.

1
4
22'

Żółtą kartkę otrzymał Gabriel Paulista. Faulowany Niang.

2
4
21'

Długie podanie w pole karne Szerszeni, ale piłkę złapał Gomes.

2
18'

Co ciekawe, Arsenal do dzisiejszego meczu w pierwszym kwadransie Premier League nie stracił ani jednej bramki.

1
3
17'

Ciąg dalszy kłopotów Arsenalu - problem z łydką ma Ramsey.

3
9
13'

Gol! Strzelił Troy Deeney. 2:0! Etienne Capoue oddaje strzał, który paruje Cech, ale dobitka Deeneya jest już skuteczna.

Watford FC
8
21
10'

Gol! Strzelił Younes Kaboul. Asystował mu Tom Cleverley. 1:0 dla Watfordu! Goście pieczętują dobry start w tym spotkaniu. Cleverley podał do Kaboula, który silnym strzałe pokonał Cecha. Piłka odbiła się jeszcze od Ramseya i wpadła do siatki Arsenalu.

11
21
7'

Teraz korner dla Arsenalu, piłka została wybita przed pole karne skąd niecelny strzał oddał Ramsey.

1
2
5'

Kolejna okazja dla gości, jednak Cleverley kiepsko dośrodkował z rzutu wolnego.

2
2
3'

Niezły początek w wykonaniu gości, którzy są bardzo aktywni.

1
2
2'

Niang, nowy zawodnik Watfordu, płasko dośrodkował w pole karne, ale piłkę złapał Petr Cech.