2
83'

Man Utd. Schodzi: Marcus Rashford. Wchodzi: Ashley Young.

83'

Trudno zrozumieć decyzję Claudio Ranieriego, który nie daje przy takim wyniku szansy debiutu Bartoszowi Kapustce.

4
7
81'

Leicester ma już tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, a za tydzień Lisy zagrają ze Swansea City.

1
2
79'

Fuchs świetnym wślizgiem powstrzymał Henricha Mchitarjana.

1
2
78'

Nieco senne tempo na King Power Stadium w ostatnich minutach meczu.

1
76'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marouane Fellaini.

74'

Morgan dobrze zgrał futbolówkę na piąty metr, jednak tutaj nie było żadnego gracza mistrza Anglii.

1
72'

Huth naciskał Matę, który nie zdołał oddać celnego strzału z 14 metrów.

2
70'

Trzeci gol zabił ten mecz. Man Utd nie kwapi się do zdecydowanych ataków, a Lisy są po prostu bezradne.

1
67'

Płaskie zagranie do Rashforda, który byłby sam na sam z bramkarzem, ale młody Anglik był na spalonym.

2
66'

Gray urwał się lewą flanką, zagrał do Drinkwatera, który nie potrafił oddać celnego strzału.

2
62'

Sam na sam ze Schmeichelem był Mata, miał mnóstwo czasu i miejsca, ale nie zdołał pokonać Duńczyka.

1
61'

Sprzed pola karnego przymierzył Drinkwater, ale obok słupka Man Utd.

1
57'

Groźny strzał Mahreza z rzutu wolnego i piłka trafiła w boczną  siatkę.

2
56'

Żółtą kartkę otrzymał Paul Pogba. Tym razem faulowany był Ndidi.

1
2
55'

Żółtą kartkę otrzymał Ander Herrera. Faulowany Vardy.

3
2
53'

Fatalny wynik Leicester, Ranieri ma ostatnią zmianę do dyspozycji - może wpuści Kapustkę?

Czy Kapustka zadebiutuje dzisiaj w Premier League?
6
3
52'

Strzał Rashforda z ostrego kąta i Schmeichel wybił piłkę na korner.

2
1
49'

Gol! Strzelił Juan Mata. Asystował mu Henrich Mchitarjan. 3:0! Dwójkowa akcja Ormianina z Matą i Hiszpan z pięciu metrów pokonał bramkarza. Lisy na łopatkach.

26
4
48'

Rashford próbował przedrzeć się lewą flanką, ale dobrze powstrzymał go Drinkwater.

2
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'

Man Utd. Schodzi: Marcos Rojo. Wchodzi: Daley Blind.

46'
46'

Leicester. Schodzi: Ahmed Musa. Wchodzi: Andy King.

45'

Dwie minuty doliczone.

4
45'

Celne uderzenie Ndidiego, jednak za słabe, żeby pokonać de Geę.

3
1
44'

Gol! Strzelił Zlatan Ibrahimović. Asystował mu Antonio Valencia. 2:0! Płaskie dośrodkowanie Valencii na jedenasty metr i silnym strzałem po ziemi Ibrahimović pokonuje Schmeichela.

42'

Gol! Strzelił Henrich Mchitarjan. Asystował mu Chris Smalling. 1:0 dla MU! Smalling wygrał pojedynek główkowy, Mchitarjan z łatwością minął Hutha, Morgan nie dogonił go już i Ormianin silnym strzałem po dalszym słupku wpakował piłkę do siatki.

25
9
40'

Żółtą kartkę otrzymał Christian Fuchs. Faulowany Mata.

Leicester City
4
2
38'

W ostatnich minutach dużo częściej przy piłce są zawodnicy Man Utd.

4
35'

Świetna parada duńskiego bramkarza Leicester, który jedną ręką zatrzymał silny strzał Rashforda.

5
2
31'

Jose Mourinho nie może być zadowolony z dyspozycji swoich piłkarzy, chociaż ci mają 74 procent posiadania piłki w ostatnich 10 minutach.

4
28'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Mata. Bardzo brzydki faul Hiszpana. To powinna być nawet czerwona kartka.

5
5
26'

Danny Simpson faulował Ibrahimovicia i sam bardziej ucierpiał. Potrzebuje pomocy medycznej.

3
3
23'

Dobra akcja MU i po dośrodkowaniu z prawej flanki w niezłej sytuacji znalazł się Rashford, lecz z 11 metrów uderzył nad bramką.

4
22'

Bailly świetnie zablokował Musę we własnym polu karnym. Tylko korner dla Lisów.

2
1
19'

Po dośrodkowaniu Mahreza z rzutu wolnego strzał głową oddał Morgan, ale Pogba zdołał zablokować go.

4
1
18'

Leicester dobrze się broni, a Man Utd nie potrafi przeprowadzić groźnej akcji.

4
15'

Mahrez był na prawym skrzydle, zszedł do środka i oddał kiepski strzał lewą nogą.