Liverpool FC
16' Sadio Mane 18' Sadio Mane 53' Jordan Henderson 56' Joel Matip 68' James Milner
Tottenham Hotspur
28' Heung-Min Son 67' Harry Kane 71' Harry Winks 78' Eric Dier 83' Toby Alderweireld
2:0

Koniec meczu.

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Trent Arnold.

Cztery minuty doliczone.

Niewiele się dzieje na Anfield. Liverpool raczej nie wypuści zwycięstwa z rąk.

Żółtą kartkę otrzymał Toby Alderweireld. To siódme napomnienie w drugiej połowie.

Tottenham. Schodzi: Heung-Min Son. Wchodzi: Vincent Janssen.

Liverpool. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Ragnar Klavan.

Żółtą kartkę otrzymał Eric Dier. Emre Can poturbowany przez Anglika.

Liverpool. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Emre Can.

Tottenham. Schodzi: Moussa Dembele. Wchodzi: Moussa Sissoko.

Przerwa w grze, ponieważ medycy opatrują Lallanę.

Kąśliwe uderzenie Coutinho sprzed pola karnego, ale obok słupka Tottenhamu.

Sporo fauli w drugiej połowie, piłkarze bardziej zainteresowani polowaniem na nogi rywali niż na strzelaniu bramek.

Żółtą kartkę otrzymał Harry Winks. Szybko młody zawodnik Kogutów trafił do notesu sędziego.

Żółtą kartkę otrzymał James Milner. Teraz faulowany był Harry Kane.

Tottenham. Schodzi: Christian Eriksen. Wchodzi: Harry Winks.

Żółtą kartkę otrzymał Harry Kane. Brzydki faul napastnika Kogutów. To był wyraz jego frustracji dzisiejszym meczem.

Liverpool nie atakuje już z taką pasją jak w pierwszej połowie, jednak Koguty nie są w stanie wrócić do gry.

Okres mniej ciekawej gry na Anfield.

Alli walczył o piłkę przy linii końcowej, jednak od bramki rozpoczął Mignolet.

Żółtą kartkę otrzymał Joel Matip. Teraz faulowany był Eriksen.

Żółtą kartkę otrzymał Jordan Henderson. Faulowany Alli.

Znów atakuje Liverpool i Tottenham nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

Groźne dośrodkowanie Milnera z rzutu wolnego i Kane wybił piłkę na korner.

Początek drugiej połowy.

Przerwa.

Minuta doliczona.

Tottenham był w polu karnym LFC, ale nie potrafił znaleźć miejsca na oddanie strzału.

Nieco wyrównało się spotkanie na Anfield.

Mocne wstrzelenie piłki przez Clyne'a - wprost w bramkarza.

Niezła próba Eriksena z rzutu wolnego, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką.

Kolejna szansa dla The Reds, jednak Coutinho oddał płaski strzał niemal wprost w Llorisa.

Mane z łatwością minął Daviesa, ale Dier w porę przyszedł z odsieczą.

Żółtą kartkę otrzymał Heung-Min Son.

Teraz dośrodkowanie do Allego, który oddał strzał głową, ale piłka została wybita.

Piękne podanie do Sona, który znalazł się sam na sam z bramkarzem, ale nie zdołał pokonać go płaskim strzałem!

Mocne uderzenie Lallany z 25 metrów, jednak wysoko nad poprzeczką.

Silny strzał Mane w kierunku bliższego słupka i Lloris wybił piłkę na korner.

To powinno być 3:0! Mane miał przed sobą tylko Llorisa, ale jego strzał został obroniony przez bramkarza.

Tottenham jest póki co bezradny, nie jest w stanie przeciwstawić się The Reds.

Gol! Strzelił Sadio Mane. 2:0! Błąd w defensywie Diera, który stracił piłkę. Lloris zdołał sparować dwa strzały (Lallany i Firmino), ale trzecia dobitka Mane była już skuteczna.

Gol! Strzelił Sadio Mane. Asystował mu Georginio Wijnaldum. 1:0 dla LFC! Piękne podanie Wijnalduma, który wykorzystał swoją szybkość i w sytuacji sam na sam podciął piłkę nad Francuzem.

Spore zamieszanie w polu karnym Tottenhamu. Firmino i Coutinho zostali przyblokowani.

Po rzucie rożnym piłka została wybita przed pole karne, gdzie Milner nieczysto trafił w futbolówkę i ta została zablokowana.

Koguty próbowały wyjść z kontrą, jednak Lucas przeciął podanie do Allego.

Przewaga Liverpoolu w pierwszych minutach i gospodarze wywalczyli kolejny rzut rożny.

Małe nieporozumienie pomiędzy Llorisem a Dierem, ale Mane nie zdążył do piłki.

Korner dla Tottenhamu, jednak Mignolet pewnie chwycił piłkę po dośrodkowaniu na piąty metr.