Sprzed pola karnego wyraźnie chybił Cesc Fabregas.

Doliczone 4 minuty.

3
4
89'

Diego Costa miał szansę na kolejnego gola, jednak przekombinował z dryblingiem w polu karnym i zatrzymał go Alfie Mawson.

3
2
85'

Chelsea. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Willian.

85'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Kurt Zouma.

84'

Gol! Strzelił Diego Costa. Asystował mu Eden Hazard.

3:1! Hazard zakręcił obrońcami Swansea, perfekcyjnie podał spod końcowej linii do Costy i reprezentant Hiszpanii wykonał egzekucję mocnym uderzeniem z 7 metrów.

11
11
83'

N'Golo Kante zamknął płaskie dośrodkowanie Maticia z lewego skrzydła, ale z 13 metrów uderzył wysoko nad bramką.

1
80'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Leroy Fer.

3
1
80'

Chelsea trochę zwolniła i czeka teraz na kontry.

3
1
77'

Z rzutu wolnego w środek bramki uderzył Gylfi Sigurdsson, mimo to Thibaut Courtois interweniował na raty.

4
1
76'

Swansea. Schodzi: Tom Carroll. Wchodzi: Jordan Ayew.

76'
75'

Żółtą kartkę za faul otrzymał David Luiz.

Chelsea FC
2
2
72'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez.

2:1 dla Chelsea! Pedro oddał pozornie niezbyt groźny strzał sprzed pola karnego, ale piłka wpadła do siatki pod rękami Fabiańskiego. Duży błąd Polaka.

17
14
70'

Po wrzutce Fabregasa Victor Moses zgrał piłkę w polu karnym do Costy, powstał tam niesamowity tłok, aż w końcu sędzia odgwizdał faul na Mawsonie.

4
68'

Obraz gry bez zmian. Chelsea w mozolnym ataku pozycyjnym, a goście z rzadka wyprowadzają kontry.

3
1
64'

Kyle Naughton uprzedził na 7. metrze Alonso, który chciał zamknąć głową centrę Azpilicuety z prawego skrzydła.

2
62'

Przyblokowany strzał z dystansu N'Golo Kante i piłkę złapał Łukasz Fabiański.

3
61'

Duży niepokój na Stamford Bridge. Ekipa Swansea tylko się broni, ale robi to dość skutecznie. Chelsea nie straciła punktów u siebie od 16 września ubiegłego roku (wtedy przegrała 1:2 z Liverpoolem).

3
58'

Wayne Routledge zatrzymał szarżującego lewym skrzydłem Alonso.

2
57'

Zablokowany strzał Costy z linii pola karnego.

4
53'

Łukasz Fabiański złapał piłkę po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu rożnego. Ogromna przewaga Chelsea.

2
51'

Poprzeczka! Trafił w nią z 16 metrów Cesc Fabregas po centrze Hazarda spod końcowej linii!

2
1
50'

Zdecydowanie za mocno dośrodkował z rzutu wolnego Gylfi Sigurdsson i piłka opuściła boisko.

1
48'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

3
2
47'

Eden Hazard wpadł w pole karne, uderzył płasko w kierunku dalszego rogu, ale Łabędzie uratował znakomitą interwencją Łukasz Fabiański!

6
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45+2'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Gylfi Sigurdsson.

Nic na to nie wskazywało, ale mamy remis! Z rzutu wolnego za plecy obrońców zagrywał Sigurdsson, a piłkę do siatki skierował głową Llorente. Egzekutor był na niewielkim spalonym, jednak sędzia asystent tego nie wychwycił i gol został uznany.

45'

Doliczona 1 minuta.

3
3
44'

Znakomitą indywidualną akcję przeprowadził Pedro Rodriguez, ale jego strzał w kierunku dalszego słupka zablokował Alfie Mawson.

2
1
41'

Niezła akcja Łabędzi, Fer zagrywał w pole karne do Routledge'a, ale tego drugiego skutecznie przyblokował ciałem David Luiz i ostatecznie piłkę złapał Thibaut Courtois.

1
40'

Pedro Rodriguez mógł stanąć oko w oko z Fabiańskim, ale podanie do Hiszpana przeciął głową Alfie Mawson.

2
37'

Z rzutu wolnego dośrodkował Cesc Fabregas, do piłki ruszyli jednocześnie Diego Costa i Gary Cahill, w efekcie żaden nie potrafił odpowiednio przymierzyć i Fabiański nie musiał interweniować.

2
36'

Żółtą kartkę za faul na Mosesie otrzymał Martin Olsson.

1
35'

Żółtą kartkę za faul na Hazardzie otrzymał Kyle Naughton.

2
31'

Trudno ekipie Swansea wyprowadzić jakąkolwiek groźną akcję, bo Chelsea gra wysokim pressingiem i zbiera niemal wszystkie drugie piłki.

3
27'

Powinno być 2:0, ale kapitalnie interweniował Łukasz Fabiański, broniąc uderzenie Fabregasa z 10 metrów!

5
24'

Trochę pogubił się na własnej połowie David Luiz, jednak osamotniony Fernando Llorente nie miał pomysłu na wykończenie akcji i piłkę zabrał mu N'Golo Kante.

3
1
22'

Gol tylko rozochocił Chelsea. Londyńczycy mają coraz większą przewagę.

4
1
19'

Gol! Strzelił Cesc Fabregas. Asystował mu Pedro Rodriguez.

Świetna koronkowa akcja Chelsea i 1:0! Hazard odegrał do Pedro, ten podał w tempo do Fabregasa i Hiszpan w dużym tłoku uderzył tak precyzyjnie, że Fabiański był bez szans.

17'

Zbyt lekko z rzutu wolnego dośrodkował Cesc Fabregas i zagrożenie oddalił Kyle Naughton.

3
14'

Ależ szansa Chelsea! Eden Hazard wystawił piłkę na 17. metr Fabregasowi, jednak strzał Hiszpana został zablokowany.

4
11'

Londyńczycy w ataku pozycyjnym, a ekipa gości próbuje się odgryzać kontrami.

4
7'

Mogło być bardzo groźnie pod bramką Chelsea, jednak Federico Fernandez minął się z piłką po centrze z rzutu rożnego.