Mocno z 15 metrów uderzył Philippe CoutinhoKasper Schmeichel był dobrze ustawiony, jednak interweniował niepewnie i piłka nieznacznie minęła słupek.

1
84'

Liverpool. Schodzi: Lucas Leiva. Wchodzi: Ben Woodburn.

81'

Mogło być 3:2! Po dośrodkowaniu Clyne'a obok słupka główkował jednak Lucas Leiva.

1
2
80'

Leicester. Schodzi: Riyad Mahrez. Wchodzi: Demarai Gray.

79'

Kapitalna okazja Lisów! Po podaniu Mahreza tuż nad poprzeczką huknął z 14 metrów Danny Drinkwater!

1
1
78'

Z narożnika boiska w okolice bliższego słupka uderzył Divock Origi, jednak Kasper Schmeichel nie dał się zaskoczyć.

1
76'

Lisy dość szybko opanowały sytuację i nie dały się zepchnąć do defensywy.

1
72'

Liverpool odzyskał wiarę w dobry wynik i podkręcił tempo. Musi jednak uważać na kontry. Mignolet wybiegł aż poza pole karne, by uprzedzić Vardy'ego.

2
68'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Asystował mu Emre Can.

Mamy gola dla gości! Can podał krótko do Coutinho, a ten pokonał Schmeichela bardzo precyzyjnym płaskim strzałem z 15 metrów. Duński bramkarz Lisów bez szans.

8
15
66'

Liverpool. Schodzi: Adam Lallana. Wchodzi: Divock Origi.

66'

Liverpool. Schodzi: Sadio Mane. Wchodzi: Alberto Moreno.

65'

Groźnie z 15 metrów huknął płasko Adam Lallana, ale świetnie interweniował Kasper Schmeichel!

64'

Tylko cud mógłby uratować Liverpool przed porażką. The Reds grają dziś katastrofalnie.

2
1
60'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Christian Fuchs.

3:0! Z lewego skrzydła dośrodkował Fuchs, a nie do obrony przy słupku główkował Vardy!

28
5
57'

Sadio Mane znalazł się z piłką w polu karnym, ale jego mocny strzał zablokował Robert Huth.

4
54'

Pewna interwencja Schmeichela po płaskim uderzeniu z dystansu Philippe Coutinho.

2
52'

Jamie Vardy wyłożył piłkę w polu karnym Okazakiemu, jednak Japończyka uprzedził Georginio Wijnaldum.

1
50'

Liverpool w ataku pozycyjnym, z którego na razie nic nie wynika.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
6
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Groźny techniczny strzał sprzed pola karnego oddał Emre Can, piłka jeszcze skozłowała przed Schmeichelem, mimo to Duńczyk ją odbił.

3
45+1'

Odważna próba Albrightona, który chciał przelobować Mignoleta z połowy boiska. Nie trafił w bramkę.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
43'

Lisy są lepsze, grają szybciej, przejmują mnóstwo drugich piłek, a Liverpool wciąż straszliwie ospały.

5
2
40'

Robert Huth zablokował mocny strzał Lallany z ostrego kąta.

2
3
39'

Gol! Strzelił Danny Drinkwater.

Cudowny gol! Milner zbyt krótko wybił piłkę z własnego pola karnego, dopadł do niej Drinkwater i trafił do siatki perfekcyjnym wolejem z 25 metrów! Mignolet tylko przyklęknął.

Leicester City
39
6
34'

Jamie Vardy wycofał piłkę na 15. metr, stamtąd zbyt anemicznie uderzył Wilfred Ndidi i Simon Mignolet musiał obronić.

2
33'

Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska celnie, ale zbyt lekko główkował Georginio Wijnaldum i Kasper Schmeichel na posterunku.

3
1
30'

Dobrze teraz "poklepali" goście, jednak Kasper Schmeichel skrócił kąt i obronił strzał z bliska Philippe Coutinho.

2
1
28'

To pierwszy ligowy gol Lisów w 2017 roku!

2
4
28'

Gol! Strzelił Jamie Vardy. Asystował mu Marc Albrighton.

Liverpool grał słabo i został za to skarcony! Vardy dostał świetne podanie od Albrightona i pokonał Mignoleta w sytuacji sam na sam.

31
10
27'

Przerwa w grze, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Danny Simpson.

3
26'

Philippe Coutinho wbiegł w pole karne, ale drybling mu już nie wyszedł, bo wpadł wprost na jednego z rywali.

4
23'

Po wrzucie z autu niecelnie główkował Robert Huth, w dodatku sfaulował jeszcze Matipa, co nie umknęło uwadze sędziów.

3
20'

Co za szansa Lisów! Jamie Vardy zwiódł w polu karnym dwóch rywali, ale uderzył nie do końca czysto i trafił wprost w Mignoleta!

5
1
19'

Gospodarze prezentują się trochę lepiej. Są aktywniejsi od ospałego na razie Liverpoolu.

2
2
15'

Po dośrodkowaniu Albrightona z rzutu rożnego najwyżej w polu karnym wyskoczył Robert Huth, lecz główkował niecelnie.

3
3
14'

Gra się wyrównała, przewaga Lisów trwała tylko kilka minut.

2
1
10'

Teraz mogło być 0:1! Joel Matip zamykał płaską centrę z prawej strony pola karnego, znakomicie jednak uprzedził go na 5. metrze Wes Morgan.

3
2
7'

Dobry początek Lisów! Mignolet odbił piłkę do boku po groźnym uderzeniu Okazakiego.

4
1
5'

Teraz Robert Huth główkował w dużym zamieszaniu, zabrakło jednak mocy i piłkę złapał Simon Mignolet.

3
2
4'

Po dośrodkowaniu Albrightona z rzutu rożnego piłka została zgrana do Hutha, ale Niemiec znajdował się na spalonym i sędzia przerwał grę.