3
4
2
90+1'

Manolo Gabbiadini zablokowany przy próbie technicznego strzału z narożnika pola karnego.

1
1
1
2
2
90'

Doliczone 3 minuty.

3
3
1
1
1
89'

Arsenal. Schodzi: Mesut Oezil. Wchodzi: Francis Coquelin.

87'

Z ostrego kąta w boczną siatkę huknął Sofiane Boufal.

2
1
85'

Londyńczycy poradzili sobie z dośrodkowaniem Davisa z rzutu wolnego z narożnika boiska.

2
83'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Aaron Ramsey.

Świetna akcja Arsenalu i 0:2! Po dośrodkowaniu Sancheza Ramsey zgrał piłkę do niekrytego na 5. metrze Girouda i Francuz nie miał problemów z pokonaniem Forstera uderzeniem głową.

26
15
5
2
6
80'
80'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Olivier Giroud.

78'

Sofiane Boufal ładnie zakręcił obrońcami Arsenalu na 18. metrze, jednak strzał był już fatalny, bardzo niecelny.

1
77'

Arsenal igra z ogniem, bo czeka już tylko na kontry, a ekipa Southampton jest coraz groźniejsza.

1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mesut Oezil.

1
1
6
73'

Święci podkręcili tempo i od kilku minut naciskają Kanonierów.

1
1
1
70'
70'

Po dośrodkowaniu Bertranda niecelnie w asyście obrońców główkował James Ward-Prowse.

67'

Fraser Forster z kłopotami odbił piłkę po mocnym płaskim uderzeniu z dystansu Xhaki.

1
66'

Gospodarze zablokowali płaską centrę Bellerina z prawej strony pola karnego.

1
63'

Manolo Gabbiadini minął w polu karnym Cecha i z bardzo ostrego kąta trafił w boczną siatkę. Gol jednak i tak nie zostałby uznany, bo zawodnik Southampton znajdował się na spalonym.

1
1
60'

Gol! Strzelił Alexis Sanchez. Asystował mu Mesut Oezil.

Arsenal prowadzi! Sanchez dostał świetne podanie od Oezila, z łatwością oszukał w polu karnym dwóch rywali i pokonał Forstera płaskim strzałem.

42
21
5
3
4
58'

Arsenal atakuje nieco częściej, tyle że nic z tego nie wynika. Święci czekają na kontry.

2
1
1
55'

Alexis Sanchez centrował za plecy obrońców do Oezila, jednak Niemiec przeciął powietrze przy próbie strzału z kilku metrów.

2
53'

Steven Davis miał dobrą okazję do strzału z 16 metrów, ale zamiast tego bardzo niedokładnie dośrodkował.

1
1
51'

Po dośrodkowaniu Bellerina niecelnie uderzył Aaron Ramsey.

1
49'

Przypominamy o naszym profilu na Facebooku tylko dla kibiców piłki nożnej. Polecamy -> http://www.facebook.com/PilkaNozna.SportoweFakty

1
46'

Po strzale Davisa sprzed pola karnego piłka poszybowała w trybuny.

46'

Początek drugiej połowy.

1
1
45'

Doliczone 2 minuty.

1
1
45'

Po dośrodkowaniu Oezila z rzutu wolnego do strzału głową doszedł Shkodran Mustafi, jednak na posterunku Fraser Forster.

1
1
44'

Żółtą kartkę za faul taktyczny na Welbecku otrzymał James Ward-Prowse.

1
42'

Nathan Redmond huknął pod poprzeczkę z 26 metrów i kapitalnie interweniował Petr Cech!

2
42'

Arsenalowi idzie jak po grudzie. Ekipa z Londynu musi przyspieszyć, bo na razie ma duże problemy na St Mary's Stadium.

2
2
40'

Dobra okazja Southampton. Z rzutu wolnego nieźle uderzył Manolo Gabbiadini, jednak piłka poleciała obok słupka.

1
1
36'

Kontuzja zawodnika Kanonierów jest jednak poważniejsza, będzie konieczna zmiana.

2
2
35'

Przerwa w grze, problemy zdrowotne ma Alex Oxlade-Chamberlain.

1
31'

Teraz zapachniało golem dla Świętych! Dobrą okazję miał Manolo Gabbiadini, ale jego strzał z bliska przytomnie zatrzymał Petr Cech.

3
3
2
2
2
30'

Oba zespoły wykorzystują skrzydła, jednak nie potrafią wykańczać tych akcji groźnymi strzałami.

1
26'

Od dłuższej chwili przeważa Arsenal, wciąż jednak brakuje spięć podbramkowych.

1
2
1
2
22'

Dość aktywny w ostatnich minutach jest Alexis Sanchez. Gospodarze radzą sobie jednak z zatrzymywaniem jego akcji.

1
18'

Oba zespoły muszą grać dokładniej. Na razie bardzo im tego brakuje w akcjach ofensywnych.

1
2
1
1
2
15'

Kanonierzy mają sześć punktów straty do pierwszej czwórki. Jeśli nie wygrają tego spotkania, ich szansę na grę w Lidze Mistrzów mogą zostać definitywnie pogrzebane.