Fatalny kiks Pogby w polu karnym Bournemouth. Nieczysto trafił w piłkę.

4
2
90+2'

Trzeba uczciwie przyznać, że Ibrahimović jest dzisiaj w bardzo słabej formie i już nie tylko chodzi o rzut karny, ale inne sytuacje.

5
90'

Pięć minut doliczonych.

5
2
Czy Boruc zostanie w Bournemouth na kolejny sezon?
5
4
88'

Dośrodkowanie Maty z lewej strony, ale nie ma nawet kornera.

2
3
87'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Max-Alain Gradel.

85'

Bournemouth dobrze się broni w ostatnich minutach.

7
2
82'

Jeśli takim wynikiem zakończy się mecz, to Boruc będzie absolutnym bohaterem Bournemouth.

7
2
80'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Rashford. Faulowany Smith.

Manchester United
6
3
12:48

Będzie dzisiaj głośno o Borucu!

9
79'

Fatalny strzał Pogby z rzutu wolnego. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

5
79'

Bournemouth. Schodzi: Tyrone Mings. Wchodzi: Baily Cargill.

76'

Teraz kontuzjowany jest Mings. Kolejna przerwa w grze.

6
3
75'

Pogba znokautował Artera i ten upadł na murawę. Medycy na boisku.

6
3
74'

Rashford przymierzył sprzed pola karnego tuż obok słupka.

7
72'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Zlatan Ibrahimović! BORUC ZATRZYMAŁ SZWEDA!

84
8
71'

Żółtą kartkę otrzymał Dan Gosling.

AFC Bournemouth
3
1
71'

Rzut karny dla Man Utd! Smith zagrał piłkę ręką.

8
3
70'

Man Utd. Schodzi: Luke Shaw. Wchodzi: Jesse Lingard.

70'

Man Utd. Schodzi: Wayne Rooney. Wchodzi: Marcus Rashford.

68'

Jose Mourinho szykuje aż trzy zmiany na raz.

4
1
67'

Zbyt mocne podanie Valencii do Ibrahimovicia i od bramki rozpoczął Boruc.

4
64'

Kiepsko wykonany rzut wolny przez "Ibrę", który uderzył w mur zawodników Bournemouth.

2
63'

Trzeba przyznać, że Manchester United był groźniejszy dla rywali, kiedy nie grał w przewadze jednego zawodnika.

59'

Zbyt głęboka centra w pole karne Bournemouth i piłka w rękach Boruca.

2
3
58'

Żółtą kartkę otrzymał Michael Carrick. Faulowany King.

3
1
56'

Doskonała interwencja Boruca po strzale Pogby z dystansu. Korner dla Czerwonych Diabłów.

5
54'

Teraz błąd popełnił Boruc, który źle wyszedł do dośrodkowanej piłki. Na jego szczęście bez konsekwencji.

1
4
53'

Przyblokowany strzał Rooneya z czternastu metrów i korner dla MU.

51'

Na razie nie widać szturmu Czerwonych Diabłów w drugiej połowie.

1
49'

Cook podbił piłkę po dośrodkowaniu Martiala. Korner dla MU.

1
47'

Trudna druga połowa przed Bournemouth, ponieważ grają w osłabieniu, a dzisiaj Man Utd jest dobrze dysponowany.

2
46'

Bournemouth. Schodzi: Marc Pugh. Wchodzi: Dan Gosling.

46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Andrew Surman. Trudno zrozumieć decyzję arbitra. Kompletnie się pogubił w ostatnich minutach.

7
8
45+1'

Fatalna decyzja arbitra, który powinien wyrzucić z boiska Ibrahimović, który celowo uderzył łokciem rywala - Mingsa. Obrońca Bournemouth wcześniej kopnął w głowę Szweda. Obu nie powinno być już na boisku.

6
5
44'

Artur Boruc zatrzymał kąśliwy strzał Rooneya z siedmiu metrów.

9
1
42'

Centra Ibrahimovicia zamieniła się w strzał i Boruc sparował piłkę do boku.

1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Zlatan Ibrahimović. Szwed doigrał się za wszystkie pyskówki w stronę sędziego.

4
3
40'

Gol! Strzelił Joshua King. 1:1! King wykorzystał "jedenastkę" uderzając nie do obrony w same okienko bramki MU.

18
7
39'

Jones sfaulował Pugha i rzut karny dla Bournemouth!

1
37'

Okres mniej spokojnej gry, Man Utd konroluje przebieg meczu.

1
12:48

A tak cieszyli się fani Man Utd w Azji po golu Rojo.

4
1
33'

Żółtą kartkę otrzymał Andrew Surman. Faulowany Shaw.

2
1
32'

Sędzia poprosił Artera o rozmowę, ponieważ pomocnik Bournemouth ma co chwilę jakieś uwagi do arbitra, a ma przecież już żółtą kartkę na koncie.

1
1
29'

Ofensywna akcja Bournemouth, jednak de Gea bez problemu złapał piłkę po dośrodkowaniu Danielsa.

1
1
28'

Rojo niepotrzebnie dryblował w środku boiska, piłka została mu odebrana, ale sędzia ogwizdał faul.

26'

Bournemouth jest dzisiaj bezradne, a Man Utd świetnie dysponowany.

3
23'

Gol! Strzelił Marcos Rojo. Asystował mu Antonio Valencia. 1:0 dla MU! Valencia mocno wstrzelił piłkę w pole karne, a Rojo tylko dołożył nogę i Boruc był bez szans.

24
6
22'

Adam Smith cierpi na boisku i na boisku pojawili się medycy.

1
1
20'

BORUC! Świetnie zatrzymał strzał Martiala z ośmiu metrów.

6
17'

Czwarty korner dla Man Utd, ale piłka została wybita.

1
1
16'

Gol dla Man Utd wisi w powietrzu.

1
14'

Niesamowite - kolejna okazja dla MU! Martial zagrał przed bramkę do "Ibry", który nie był w stanie oddać strzału.

13'

Żółtą kartkę otrzymał Harry Arter. Odłożona kara za faul na Carricku.

1
13'

Martial zszedł z lewej strony boiska do środka i oddał płaski strzał. Dobra parada Boruca.

11'

Odpowiedź Bournemouth i sam na sam z de Geą znalazł się Afobe. W ostatniej chwili pośliznął się jednak i nie oddał strzału.

2
10'

Następna okazja dla Man Utd! Rooney zagrał do niepilnowanego na dziesiątym metrze Ibrahimovicia, który źle przyjął piłkę i nie zdołał oddać strzału.

8'

Kolejna okazja dla Man Utd, znów świetnie interweniował Boruc, który zatrzymał strzał Matę. Hiszpan na dodatek był na spalonym.

2
6'

Ciekawy początek meczu, Man Utd miał już dwie świetne okazje.

2
5'

Brawo Boruc! Pogba wyszedł sam na sam z polskim bramkarzem, ale ten zdołał trącić piłkę i ta poleciała obok słupka.

1
3'

Zbyt mocne podanie do "Ibry" i piłka w rękach Boruca.

4
2'

Pierwsza okazja dla Man Utd. Valencia dośrodkował w pole karne, gdzie niepilnowany był Rooney, ale Anglik zamiast przyjąć sobie piłkę, to uderzył głową i futbolówka przeleciała nad poprzeczką.