2:1
Zakończony
Swansea City
90+1'

Gol! Strzelił Alfie Mawson. Asystował mu Gylfi Sigurdsson. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na krótki słupek Mawson doszedł do strzału glową i umieścił piłkę w siatce.

13
1
1
1
5
90'

Cztery minuty doliczone.

1
2
86'

Kontra w wykonaniu Hull City, Grosicki pokazał swoją szybkość, zagrał do Niasse'a, którego strzał poleciał obok słupka.

6
1
82'
78'

Gol! Strzelił Oumar Niasse. Asystował mu Ahmed Elmohamady. 2:0! Dogranie w pole karne, gdzie z piłką minął się Hernandez, ale futbolówkę przejął Niasse i uderzeniem obok Fabiańskiego zdobył bramkę.

78'

Grosicki świetnie przechwycił piłkę, ale podania nie są dzisiaj jego mocną stroną.

9
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Lazar Marković.

2
1
70'

Gol! Strzelił Oumar Niasse. 1:0 dla Hull! Niasse znalazł się sam na sam z Fabiańskim i uderzeniem obok niego zdobył bramkę.

22
14
67'

Dobre kilka minut w wykonaniu Hull City.

4
1
64'

Grosicki minął Fabiańskiego, ale kąt był bardzo ostry i nie był w stanie strzelić obok nóg graczy Swansea. Dobra okazja dla Łabędzi.

10
5
63'
62'

Gylfi Sigurdsson oddał kąśliwy strzał z rzutu wolnego i bramkarz wybił piłkę na korner.

2
1
59'

Robertson dośrodkował w pole karne, gdzie był m.in. Grosicki, ale piłka została wybita.

6
56'

Żółtą kartkę otrzymał Tom Huddlestone. Faulowany Cork.

53'

Po strzale Grosickiego gospodarze domagali się rzutu karnego za rzekome zagranie piłki ręką. Sędzia nie wskazał na "wapno".

5
7
51'

Katastrofalne dośrodkowanie Grosickiego z rzutu wolnego.

2
6
50'

Zbyt niskie dośrodkowanie Grosickiego do Hernandeza.

2
4
48'

Huddlestone sprawdził czujność Fabiańskiego strzałem z 16 metrów. Polak na posterunku.

4
1
46'

Początek drugiej połowy.

2
2
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Martin Olsson. Mała przepychanka pomiędzy Olssonem a N'Diaye.

1
1
45+4'

Żółtą kartkę otrzymał Alfred N'Diaye.

1
3
45+3'

Sędzia doliczył aż cztery minuty.

1
1
45+2'

Kolejne niedokładne zagranie Grosickiego w pole karne. Zagrania Polaka mogą nieco frustrować.

2
45'

Swansea. Schodzi: Fernando Llorente. Wchodzi: Jordan Ayew. Kolejna kontuzja w zespole gości.

45'

Fabiański nie musiał interweniować po strzale Clucasa z sześciu metrów.

1
2
42'

Gra została wznowiona.

2
1
41'

Polski bramkarz wyraźnie cierpi i jest opatrywany przez lekarzy.

1
12
40'

Grosicki wrzucił piłkę na trzeci metr, gdzie Fabiańskiego staranował Hernandez, ale sędzia nie dopatrzył się nawet faulu.

5
37'

Znów strzelał Grosicki. Tym razem prawą nogą z linii pola karnego, ale wyraźnie obok słupka.

2
2
36'

Robertson dostrzegł niepilnowanego Grosickiego na 13 metrze, jednak jego strzał lewą nogą był za lekki, żeby pokonać Fabiańskiego.

2
1
35'

Długa akcja Hull City zakończyła się kiepskim podaniem w pole karne.

3
33'

Swansea. Schodzi: Angel Rangel. Wchodzi: Jordi Amat. Kontuzja zawodnika Łabędzi.

32'

Kolejne dośrodkowanie Grosickiego, znów niecelne.

2
31'

Ostatnie minuty dla Hull City, ale brakuje dokładności w okolicach pola karnego rywali.

2
28'

Grosicki na skrzydle, minął jednego gracza, a drugi wybił piłkę na korner.

4
1
27'

Dobra okazja dla Hull. Z rzutu wolnego z 20 metrów Clucas uderzył w mur zawodników. Obok piłki stał jeszcze Grosicki, lecz to nie on oddał strzał.

3
26'

Llorente pięknie się zastawił i dograł do Sigurdssona, który jednak podał niedokładnie.

2
3
23'

Bardzo dużo miejsca miał na prawym skrzydle Kamil Grosicki, jednak kopnął piłkę wprost w rywala.

2
2
21'

Fabiański był naciskany przez napastnika przy wybiciu piłki, jednak nie popełnił błędu.

5
1
20'

Hull City dobrze się obroniło po rzucie rożnym dla Swansea City.

2
2
17'

Llorente przepchał obrońcę i po dośrodkowaniu oddał celny strzał głową, który obronił Jakupović.

2
3
14'

Celne uderzenie oddał Huddlestone, ale strzał byl bardzo lekki i bez problemu piłkę złapał Fabiański.

4
2
13'

Kiepskie dośrodkowanie Grosickiego z lewej strony. Piłka przeleciała przez całe pole karne.

2
4
11'

Grosicki sprokurował rzut wolny w okolicach pola karnego, ale na jego szczęście bez konsekwencji.

5
2
9'

To powinno być 1:0 dla Swansea! Sam na sam z bramkarzem znalazł się Wayne Routledge, ale Jakupović nogą zatrzymał jego strzał.