Premier League: 29. kolejka
19 mar 2017 13:00
90+5'
90+3'

Gol! Strzelił Antonio Valencia. Kuriozalna bramka! Valdes pośliznął się przy wybijaniu piłki i tę do pustej bramki wpakował Valencia.

Manchester United
48
26
17
7
14
90'

Cztery minuty doliczone.

2
1
1
1
3
87'

Negredo upadł w polu karnym po starciu z Jonsem, ale sędzia nie wskazał na "wapno".

5
3
1
2
3
83'

Man Utd nie kwapi się do ataków, ale też nie potrafi dłużej utrzymać się przy piłce.

5
1
1
5
6
80'

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Anthony Martial. Kontuzja gracza MU.

77'

Gol! Strzelił Rudy Gestede. Kiks na piątym metrze Smallinga i Gestede strzałem między nogami bramkarza zdobył bramkę dla Boro.

Middlesbrough
14
13
9
23
34
76'

Niewiele się dzieje w ostatnich minutach. Tempo meczu wyraźnie spadło.

1
1
2
1
1
72'

Traore zagrał "na ścianę" do Negredo, ale ten nie był w stanie odegrać mu piłki.

3
3
1
1
1
69'

Man Utd. Schodzi: Juan Mata. Wchodzi: Marcos Rojo.

4
2
1
68'
67'
66'

Znów piłkę w polu karnym stracił Marcus Rashford. Anglik jest dzisiaj wyraźnie sfrustrowany.

1
2
1
65'

Lekki strzał Negredo i bez problemu piłkę złapał de Gea.

2
1
62'

Gol! Strzelił Jesse Lingard. 2:0! Indywidualna akcja Lingarda, który ruszył środkiem i huknął z 18 metrów w same okienko bramki Middlesbrough.

56
31
9
8
9
60'

Kolejna strata piłki w wykonaniu Rashforda.

2
6
3
57'

Rashford ma dzisiaj sporo miejsca na boisku, ale nie potrafi wykorzystać tego.

1
1
4
4
54'

Kolejny korner dla Middlesbrough, jednak de Gea pewnie złapał piłkę.

6
5
3
1
1
51'

Zbyt mocne podanie nawet do tak szybkiego zawodnika, jak Marcus Rashford.

3
1
1
2
5
49'

Korner dla Middlesbrough, ale piłka została wybita.

3
3
46'

Początek drugiej połowy.

7
6
3
2
3
45'

Minuta doliczona.

3
2
2
1
2
41'

Kilka wolniejszych chwil w tym meczu, który może imponować swoim tempem.

2
1
1
1
37'

Zagranie w pole karne Man Utd, jednak żaden gracz Boro nie był w stanie oddać strzału.

3
1
1
34'

Przyblokowany strzał Lingarda i korner dla MU.

1
1
1
2
33'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Clayton.

1
2
32'

Niezła wrzutka w pole karne, ale Negredo prawdopodobnie zgrywał jeszcze do kolegi z zespołu. Od bramki rozpoczął de Gea.

3
3
1
1
2
30'

Gol! Strzelił Marouane Fellaini. Asystował mu Ashley Young. 1:0 dla MU! Dośrodkowanie Younga na długi słupek, a tam Fellaini głową wpakował piłkę do siatki

76
41
20
10
12
28'

Kolejna piłka w pole karne Middlesbrough, ale nie ma gracza, który wykończyłby akcję Man Utd.

1
1
5
25'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Jones. Faulowany Negredo.

3
2
6
1
2
23'

Furę szczęścia miało teraz Middlesbrough! Rashford w kapitalnej sytuacji uderzył wprost w bramkarza. Dobitka Valencii również została sparowana przez Valdesa.

1
1
2
23'

Man Utd przejął inicjatywę w ostatnich minutach meczu.

2
1
1
22'

Rashford ciut za późno podał do Lingarda, który został przyblokowany.

1
2
20'

Fellaini, naciskany przez dwóch rywali, nie był w stanie oddać celnego strzału po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

2
1
1
2
1
18'

Jesse Lingard zdecydował się na strzał z 20 metrów, jednak został zablokowany.

2
2
3
15'

Teraz Man Utd dłużej utrzymuje się przy piłce, ale rozgrywa ją daleko od pola karnego Middlesbrough.

6
3
1
2
13'

Świetna interwencja de Gei, który sparował silny strzał Ramireza z 14 metrów.

5
1
2
11'

Boro jest dzisiaj równorzędnym rywalem dla Manchesteru United.

1
2
1
9'

Fellaini nie patyczkował się z Ramirezem, ale sędzia nie dopatrzył się faulu Belga.

2
1
2
2
7'

"Setkę" miał Rashford! Młody zawodnik Man Utd był oko w oko z bramkarzem, ale to Valdes wygrał ten pojedynek.

2
4
4
6'

Kolejny raz na lewym skrzydle był Ramirez, nie był jednak w stanie minąć Bailly'ego, a na dodatek faulował rywala.