Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Phil Bardsley. Faul na Fabregasie.

4
90+3'

Stoke. Schodzi: Ramadan Sobhi. Wchodzi: Peter Crouch.

90+3'

Kolejna świetna okazja i ponownie golkiper Stoke City! Tym razem Grant sparował piłkę po płaskim strzale Loftusa-Cheeka.

1
2
1
90+2'

Costa mógł zgasić nadzieję miejscowych, ale jego mocny strzał przy bliższym słupku odbił Lee Grant.

2
90'

Pogramy 4 minuty dłużej.

3
2
2
1
2
88'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Kurt Zouma.

1
1
6
1
2
87'

Gol! Strzelił Gary Cahill.

Po centrze z kornera lekko głową uderzył Luiz. Przed bramkarzem stał Pieters i to on wybijał piłkę. Zamiast pewnego wykopu, futbolówkę otrzymał Cahill i z kilku metrów kropnął pod poprzeczkę.

27
47
11
9
19
84'

Lider w opałach! Jonathan Walters dobrze wybiegł do prostopadłego podania, ale zdecydowanie zbyt mocno dogrywał do Dioufa. Po chwili dwie niecelne próby strzałów Camerona i Sobhiego.

1
1
1
1
78'

Szykuje się nam emocjonująca końcówka. Chelsea w ataku pozycyjnym jak na lidera przystało stara się zgarnąć pełną pulę, Stoke czeka na kontry.

1
1
76'

Świetne, otwierające podanie do Pedro Rodrigueza. Ten wpadł w pole karne, ale mocny strzał wybronił Lee Grant.

2
1
73'

Ofiarna interwencja Shawcrossa, który zablokował mocny strzał Fabregasa.

1
2
70'

Chelsea. Schodzi: Victor Moses. Wchodzi: Cesc Fabregas.

69'

Niepewna interwencja bramkarza Stoke, który wypuścił z rąk piłkę dośrodkowaną z rzutu rożnego. Grę przerwał jednak gwizdek. Zdaniem arbitra Grant był faulowany.

1
1
1
1
2
66'

Żółtą kartkę otrzymał Bruno Martins Indi.

65'

Marcos Alonso z 20 metrów trafił w poprzeczkę!

1
4
6
1
3
64'

Żółtą kartkę otrzymał Erik Pieters.

1
64'

Kontra gości wyprowadzona przez Williana. Prostopadła piłka do Pedro, ale ten został "wycięty" przez Pietersa.

1
61'

Stoke. Schodzi: Saido Berahino. Wchodzi: Mame Diouf.

59'

Diego Costa wyprzedził Martinsa Indiego, ale obrońca nie dawał za wygraną i zdołał zablokować uderzenie napastnika.

1
57'

Pierwsze minuty po przerwie dla Chelsea. The Blues dłużej utrzymują się przy piłce, szukając luki w obronie Stoke City.

1
55'

Długie podanie na prawą stronę boiska do Costy. Ten przyjął piłkę, ale błyskawicznie znalazło się przy nim dwóch rywali i niewiele mógł wskórać.

1
2
52'

Kolejna przerwa. Tym razem w środkowej strefie w jednym ze starć ucierpiał Erik Pieters.

2
2
1
1
2
49'

Dla równowagi w pole karne Stoke wpadł Pedro Rodriguez, ale Cameron nie pozwolił się ograć.

5
3
3
3
2
47'

Ramadan Sobhi rozpędził się na lewym skrzydle, łatwo ograł Luiza, ale dogranie spod końcowej linii przejęli obrońcy.

3
2
1
1
5
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+2'

Ponownie medycy na murawie. Drugi raz w tym meczu z bólu zwijał się David Luiz.

1
4
6
45'

Było sporo przerw w grze. Sędzia doliczył aż 4 minuty.

3
1
1
42'

Przed polem karnym koledzy znaleźli Pedro. Hiszpan dwukrotnie uderzał na bramkę... bez powodzenia.

3
2
3
2
1
40'

Żółtą kartkę otrzymał Phil Bardsley.

9
3
5
5
5
38'

Gol! Strzelił Jonathan Walters. Mamy remis! Pewny strzał z 11 metrów pod poprzeczkę.

32
20
7
15
54
37'

Cahill fauluje Waltersa we własnym polu karnym!

4
4
4
7
9
34'

Źle rozegrał akcję Marko Arnautović. Podanie na 7. metr nie było dobrym pomysłem i gracze Chelsea przejęli piłkę. Lepszy w tej sytuacji byłby strzał.

2
1
1
1
1
32'

Piłka w siatce gości po uderzeniu głową Martinsa Indiego! Gola jednak nie ma, bowiem obrońca był na spalonym.

1
2
28'

Faul Bardsley'a i okazja do centry dla gości. Willian zagrał przed szesnastkę do Mosesa, a ten szybko podał do Alonso. Soczyste uderzenie, ale prosto w bramkarza.

2
1
24'

Ostre starcie w środku pola. Ucierpiał David Luiz i na boisko zmuszeni byli wbiec medycy.

2
3
3
7
5
20'

Płaski strzał Kante z 22 metrów, ale piłka trafiła w nogi jednego z gospodarzy.

2
2
2
4
3
17'

Żółtą kartkę otrzymał Diego Costa. Niecenzuralny zwrot w kierunku arbitra.

5
11
2
3
9
15'

3
13'

Gol! Strzelił Willian.

Mamy gola! Wszyscy spodziewali się centry z rzutu wolnego z lewej strony boiska. Willian jednak chytrze uderzył przy bliższym słupku i zaskoczył bramkarza.

Chelsea FC
75
41
21
8
19
10'

Początek dobry w wykonaniu gospodarzy, ale Chelsea już powoli zaczyna panować na boisku.

6
1
1
1
3
8'

Alonso wypuścił w bój Pedro Rodrigueza, ale kopnął piłkę zdecydowanie zbyt mocno. Hiszpan bardzo się starał, ale piłki nie dogonił.

4
4
2
2
2
5'

Podanie z głębi pola do Berahino, ale świetnie w obronie spisał się Gary Cahill.

6
6
2
1
2
2'

Pokazał się na prawym skrzydle Marko Arnautović, ale pospieszył się z wyjściem na pozycję i ręka arbitra liniowego powędrowała w górę.