Premier League: 30. kolejka
01 kwi 2017 18:30
90+3'

Kiepski strzał Smitha z rzutu wolnego z 20 metrów. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
90+2'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Faul tuż przed polem karnym Świętych.

Southampton FC
1
90'

Trzy minuty doliczone.

1
88'

Świetna akcja Bournemouth i została zakończona celnym strzałem Artera - dobra interwencja Forstera.

1
86'

Pugh dobrze wybił piłkę po dośrodkowaniu Boufala z rzutu wolnego.

1
83'

Soares zdecydował się na niełatwy strzał przewrotką, ale piłka przeleciała obok słupka.

1
81'

Southampton. Schodzi: Dusan Tadić. Wchodzi: Sam McQueen.

1
2
2
2
2
79'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Harry Arter! Cóż za pudło z "jedenastki"! Piłkarz gości najpierw trącił piłkę lewą nogą, a następnie uderzył prawą kilka pięter nad poprzeczką.

AFC Bournemouth
1
3
4
6
6
78'

Karny dla Bournemouth! Fraser sfaulowany przez Bertranda.

2
1
77'

Mamy bardziej otwarty mecz w ostatnich minutach spotkania.

74'

Pugh miał kolejną okazję, jednak zbyt długo składał się do strzału i został zablokowany.

72'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Southampton! Płaski strzał sprzed pola karnego Adama Smitha trafił w słupek, a Pugh nie zdołał pokonać Forstera.

70'

Bournemouth. Schodzi: Joshua King. Wchodzi: Jack Wilshere.

69'

Long znalazł się oko w oko z Borucem, Polak skrócił kąt, a strzał Irlandczyka przeleciał tuż obok słupka.

67'

Boufal upadł w polu karnym Bournemouth, jednak sędzia nie wskazał na "wapno".

65'

Obraz gry się nie zmienia - przy piłce są piłkarze Southampton.

62'

Southampton. Schodzi: Jay Rodriguez. Wchodzi: Shane Long.

62'

Redmond huknął z 20 metrów, ale Boruc wybił piłkę przed siebie. Dobitka była już niecelna.

1
1
61'

To powinien być gol dla Bournemouth, ale Afobe mając przed sobą tylko bramkarza, uderzył płasko tuż obok słupka.

60'

Mnóstwo podań w środkowej strefie boiska, z których nic nie wynika.

57'

Tadić szukał podaniem Rodrigueza, ale defensywa Bournemouth była dobrze ustawiona.

53'

Spokojne fragmenty początku drugiej połowy.

1
51'

Ważna interwencja Goslinga we własnym polu karnym, który zabrał piłkę rywalowi.

47'

Bournemouth. Schodzi: Andrew Surman. Wchodzi: Harry Arter.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Dwie minuty doliczone.

44'

Piękna interwencja jedną ręką w wykonaniu Boruca. Polak sparował piłkę nad poprzeczkę po strzale Rodrigueza z prawej strony pola karnego.

3
3
41'

Przerwa w grze, ponieważ we własnym polu karnym poturbowany został Jack Stephens.

1
38'

Tadić jest coraz bliżej gola! Przed chwilą jego techniczny strzał z 14 metrów trafił w słupek! Boruc nawet nie drgnął.

2
36'

Surman przez chwilę był opatrywany, ale ostatecznie wrócił na boisko.

1
34'

Furę szczęścia miało Southampton! Surman tylko trącił piłkę na piątym metrze, ale ta minęła bramkarza i z linii bramkowej wybił ją Davis!

31'

Wyrównała się gra w ostatnich minutach meczu.

28'

Piłka po rzucie rożnym dla Bournemouth została wybita przed pole karne, gdzie niecelnie uderzył Gosling.

26'

Gospodarze mieli korner, ale nawet nie oddali strzału.

23'

King, który w ostatnich tygodniach jest w niezłej formie, nie dał rady minąć rywala i piłka została mu odebrana.

21'

Może podobać się gra Southampton, ponieważ Święci grają szybko i składnie.

17'

Soczysty strzał Rodrigueza z narożnika pola karnego, jednak niemal wprost w Boruca, który nie popełnił błędu.

15'

Piłka w siatce Bournemouth, jednak Rodriguez był na spalonym. Słuszna decyzja arbitra.

12'

Southampton póki co dominuje w środkowej strefie boiska.

10'

Cook leży na murawie i jest opatrywany przez medyków.

1
9'

Jest i trzecia próba Tadicia. Serb z prawej strony pola karnego nieczysto trafił w piłkę i Boruc znów nie musiał interweniować.

7'

Gosling taktycznie sfaulował rywala, ale upiekło się pomocnikowi Bournemouth.

5'

Druga próba Tadicia - tym razem obok bramki uderzył z 14 metrów po zagraniu Bertranda.

4'

Niezła szansa dla Southampton. Tadić miał mnóstwo miejsca przed polem karnym, ale uderzył nad poprzeczką.