Trzeci gol zabił mecz, WHU chciałby jest już być pod prysznicem.

5
3
83'

Gol! Strzelił Olivier Giroud. Asystował mu Alex Oxlade-Chamberlain. 3:0! Akcja rezerwowych, którą ładnie wykończył strzałem lewą nogą Olivier Giroud. Młoty na kolanach.

82'

Arsenal. Schodzi: Mohamed Elneny. Wchodzi: Aaron Ramsey.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Sam Byram. Faulowany Sanchez.

West Ham United
2
3
1
76'

Bardzo dobra interwencja Martineza, który zatrzymał strzał Lanziniego.

1
1
74'

Arsenal. Schodzi: Danny Welbeck. Wchodzi: Olivier Giroud.

72'

W tym momencie Młoty mają ledwie trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

2
2
69'

Gol! Strzelił Theo Walcott. Asystował mu Mesut Oezil. 2:0! Sanchez zagrał do Oezila, który z lewej strony dośrodkował w pole karne, a Walcott z uderzeniem z pierwszej piłki zdobył bramkę.

25
20
12
3
3
67'

Arsenal dominuje w ostatnich minutach meczu.

2
2
2
65'

West Ham. Schodzi: Andy Carroll. Wchodzi: Diafra Sakho.

64'

Żółtą kartkę otrzymał Shkodran Mustafi. Nieładny faul Niemca i otarł się nawet o czerwoną kartkę.

1
3
62'

Walcott wypuścił w bój Welbecka, ale Randolph szybko skrócił kąt i zatrzymał Anglika.

2
1
1
1
2
58'

Gol! Strzelił Mesut Oezil. 1:0 dla Arsenalu, chociaż Randolph upierał się, że gra powinna zostać przerwana, ponieważ jego zdaniem Sanchez był na spalonym przy strzale Oezila. Niemiec nie uderzył zbyt dobrze, ale to wystarczyło, żeby zdobyć bramkę.

36
24
11
5
10
57'

Piłka w siatce Arsenalu, ale Carroll był na spalonym. Gol nie został uznany.

6
4
2
2
56'

Świetny blok w wykonaniu Noble'a, który w ostatniej chwili zatrzymał strzał Sancheza.

3
3
3
3
3
53'

Korner dla Arsenalu i do strzału głową dochodzi Mustafi, lecz uderza obok słupka.

1
1
1
50'

Kibice Arsenalu denerwują się, ponieważ ich zdaniem bramkarz WHU gra na czas.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

3
45'

Dwie minuty doliczone.

1
1
1
1
2
43'

Randolph złapał piłkę po strzale Welbecka. Z kornera dośrodkowywał Oezil.

1
41'

Zagotowało się pod bramką WHU! Sanchez zwiódł dwóch rywali, zagrał do Bellerina, którego strzał zablokował Collins. Dobitka Elneny'ego także została przyblokowana.

2
39'

Żółtą kartkę otrzymał Manuel Lanzini. Faulowany Bellerin.

3
1
2
36'

Arsenal wywalczył korner, który szybko został rozegrany i zakończył go kiepskim strzałem Elneny.

1
2
1
32'

Welbeck, który gra dzisiaj na szpicy, jest póki co odcięty od podań.

1
28'

Xhaka zdecydował się na strzał z dystansu - nad bramką.

1
26'

Sanchez zagrał sprytnie nad murem z rzutu wolnego, jednak Welbeck nawet nie trafił w piłkę.

1
1
2
1
22'

Lanzini posłał piłkę w pole karne z rzutu wolnego, jednak Antonio oddał niecelny strzał.

1
1
20'

Żółtą kartkę otrzymał Hector Bellerin. Faulowany Kouyate.

1
1
5
3
20'

Arsenalowi należał się teraz rzut karny po tym jak Masuaku sfaulował Walcotta. Sędzia nie wskazał jednak na "wapno".

5
18'

Andy Carroll szukał dośrodkowaniem Ayewa, ale piłkę złapał Martinez.

1
1
16'

Jest odpowiedź Kanonierów po tym jak Bellerin zagrał do Walcotta, który oddał kąśliwy strzał, z którym poradził sobie golkiper Młotów.

2
1
14'

Mark Noble doszedł do strzału, jednak nie był w stanie uderzyć w światło bramki.

1
13'

Arsenal na razie nie wszedł dobrze w ten mecz.

3
9'

Groźny strzał Lanziniego z rzutu wolnego, ale ciut niecelny.

1
1
8'

Antonio urwał się lewą flanką, jednak przed polem karnym został sfaulowany przez Bellerina.

1
1
1
1
1
1
4'

Alexis Sanchez przymierzył z dystansu, jednak nie trafił w światło bramki.

2
3'

Mnóstwo wolnych miejsc na Emirates Stadium, ale możliwe, że to przez kłopoty komunikacyjne.