1:2
Zakończony

Liverpool FC

90+3'

Simon Mignolet zderzył się z jednym z rywali podczas interwencji. Piłka dla LFC.

3
2
1
90+1'

Ramadan Sobhi złapany na spalonym.

1
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

1
88'

Emre Can strzela z dystansu, będzie rzut rożny.

1
85'

Liverpool stara się grać bardzo uważnie. Gospodarze z kolei nie mają pomysłu na poczynania ofensywne.

3
1
1
83'

Shaqiri domaga się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia nie dał się nabrać.

4
83'

Stoke musi ryzykować i to też czyni. Gospodarze podeszli bliżej bramki Mignoleta.

1
81'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Charlie Adam. Wchodzi: Ramadan Sobhi.

78'

Raz w lewo, raz w prawo. Tempo tego meczu może się podobać.

2
76'

Mniej niż kwadrans do końca. Coś nam mówi, że to nie koniec strzelania.

3
74'

Ależ się dzieje! Już powinno być 2:2! Simon Mignolet notuje jednak genialną interwencję w wydawało się beznadziejnej sytuacji!

7
2
1
1
2
72'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Roberto Firmino.

Doskonałe dwie minuty The Reds! Górne podanie do Firmino, który pozwolił piłce wpaść w kozioł i pięknym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi!

29
20
3
2
6
70'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Philippe Coutinho.

Liverpool wraca do gry! Coutinho dopadł do bezpańskiej piłki i pewnym strzałem z pola karnego pokonał Lee Granta!

27
19
4
2
5
69'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Jonathan Walters. Wchodzi: Glenn Whelan.

68'

Indi wyszedł w powietrze, oddał strzał, ale futbolówka poszybowała w trybuny.

1
67'

Lovren został ograny przez rywala, a następnie odzyskał piłkę. Zrobił to jednak niezgodnie z przepisami. Okazja dla Stoke.

65'

Sytuacyjne uderzenie Wijnalduma zza pola karnego, piłka przeszła wyraźnie obok bramki.

1
1
63'

Stoke nie straszy już tak w ofensywie, ale można się było tego spodziewać.

2
1
62'

Walters wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

60'

Poprzeczka i ogrom szczęścia The Potters! Po centrze z rzutu rożnego do piłki najwyżej wyskoczył Lovren, zabrakło niewiele!

1
1
1
1
1
59'

To byłby efektowny gol, ale mocne uderzenie Coutinho z dystansu zatrzymał Grant!

1
1
1
58'

Liverpool przycisnął, Stoke nastawione na kontry.

2
2
1
56'

Dobrze ustawiony Grant odbija na rzut rożny strzał Firmino!

1
56'

The Reds dłużej utrzymują się przy piłce, próbując jednocześnie szybciej przenosić ją w okolice pola karnego Granta.

1
1
54'

James Milner dostał piłkę, miał dużo miejsca, ale oddał fatalny strzał.

52'

Nie ma gola! To było "samobójstwo" Wijnalduma, który zamiast wybić piłkę z własnego pola karnego dograł ją pod nogi rywala! LFC uratował Simon Mignolet!

1
1
1
50'

Pierwsze minuty po przerwie nadal nie układają się po myśli faworyta.

1
48'

2
46'
ZMIANA
46'

Druga połowa rozpoczęta!

1
1
1
1
1
45'

Pogramy dodatkowe 3 minuty.

1
1
1
1
2
44'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jonathan Walters.

Stoke na prowadzeniu! Shaqiri minął rywala i dośrodkował idealnie na głowę osamotnionego na bliskim słupku Waltersa, który bez problemu wpakował piłkę do siatki!

9
9
4
10
15
43'

Woodburn upadł w polu karnym w trakcie odwracania się z piłką, zdaniem sędziego nie ma jednak mowy o "11"! Juergen Klopp jest wyraźnie odmiennego zdania!

1
1
41'

I znów Origi. Tym razem to jemu, mimo trudnej sytuacji, udało się oddać strzał. Piłka poszybowała nad poprzeczką.

1
41'

Kontra Liverpoolu. Origi trochę długo zwlekał z oddaniem piłki, wywalczył jednak rzut rożny.

1
2
1
38'

Sztab szkoleniowy gości ma o czym myśleć. Brak pomysłu na budowanie akcji oraz duża nerwowość w środkowej strefie nie wróżą niczego dobrego.

1
36'

Simon Mignolet popisuje się udanym piąstkowaniem, po chwili arbiter liniowy podniósł chorągiewkę.

1
1
35'

Liverpool musi odpierać kolejne ataki gospodarzy, którzy właśnie zyskali korner.

1
33'

Divock Origi złapany na spalonym.

1
2
1
32'

Marko Arnautović stanął przed szansą, jednak jego straszł zatrzymał się na bocznej siatce.

1
1
31'

Futbolówka kopnięta przez Milner padła łupem obrońców. Lee Grant jak na razie może się nudzić.

1
2
30'

Zanim jednak wrzutka, pomocy masażystów potrzebował Woodburn.

1
1
1
29'

Będziemy mieli okazję dla LFC - rzut wolny w bocznym sektorze boiska.

3
2
28'

Marko Arnautović zdecydował się na strzał z dystansu. Simon Mignolet interweniował z drobnymi problemami.

2
1
1
27'
ZMIANA

Stoke. Schodzi: Joe Allen. Wchodzi: Charlie Adam.

1
1
2
1
27'

Przerwa w grze. Urazu nabawił się Joe Allen.

1
1
1
2
1
25'

Ben Woodburn popędził z piłką na bramkę Stoke! Wydawało się, że to może być doskonała okazja dla gości, ale 17-latek został dopadnięty przez rywali!

1
2
24'

Shaqiri chciał być tak szybki podczas kombinacji zwodów, że w końcu sam się pogubił.

3
22'

Potwierdza się, że stadion Stoke City nie jest ulubionym miejscem dla zespołu z miasta Beatlesów. To gospodarze z większym zacięciem szukają okazji w ofensywie. Mimo to cały czas czekamy na jakieś "setki".

2
5
1
20'

Joe Allen... to chyba miało być podanie do Berahino. Wyszło jednak oddanie futbolówki "za darmo".

3
2
1
1
19'

Xherdan Shaqiri posłał piłkę pod bramkę Liverpoolu, dobrze ustawiony był Can.

2
2
17'

Ależ byłoby gorąco! Piłka szczęśliwie trafiła pod nogi ustawionego w polu karnym Saido Berahino, ten jednak nie zdołał oddać strzału, błyskawicznie doskoczył do niego obrońca.

3
2
1
1
16'

Tak rozgrywane stałe fragmenty nie zaszkodzą jednak ekipie z Britannia Stadium. Futbolówka ostatecznie wylądowała w rękach bramkarza.

3
2
15'

Rzut rożny dla LFC. Decyzja sędziego nie podoba się publiczności, słychać głośne gwizdy.

3
2
1
1
15'

Pierwszy kwadrans za nami. 55 procent posiadania piłki po stronie Stoke.

4
3
1
2
1
13'

W końcu groźniejsza akcja Liverpoolu. Lee Grant nie złapał dośrodkowania z prawej strony boiska. Na jego szczęście obok nie było żadnego z piłkarzy Kloppa.

5
3
1
12'

Przyjezdni nie potrafią utrzymać się przy piłce na połowie rywala.

4
3
1
9'

Marko Arnautović przegrał pojedynek z defensorem The Reds.

2
1
8'

Glen Johnson świetnie minął jednego z rywali na prawym skrzydle i dośrodkował w pole karne LFC. Było gorąco, ale skończyło się bez strzału. Stoke póki co wygląda lepiej.

4
3
7'

Goście zyskali piłkę po faulu Pietersa, ale fatalne rozegranie sprawiło, że grę rozpocznie Lee Grant.

5
3
6'

Juergen Klopp już od pierwszych sekund dyryguje swoim zespołem przy linii bocznej.

2
3
5'

The Potters wyszli bardzo zmotywowani na ten mecz. Widać, że nie chcą czekać na to, co przygotował Liverpool.

4
5
1
3'

Radość na trybunach, ale nie trwała ona długo. Gol dla Stoke nie został uznany, bowiem Xherdan Shaqiri był na spalonym.