Premier League: 34. kolejka
23 kwi 2017 15:15
90+2'

Na zakończenie jeszcze desperacka próba jednego z gospodarzy. Daniel Agyei z 20 metrów pomylił się o około metr.

5
1
1
90'

Pogramy 4 minuty dłużej.

7
3
3
2
90'

Man Utd. Schodzi: Paul Pogba. Wchodzi: Michael Carrick.

3
4
2
5
3
88'

Żółtą kartkę otrzymał Jeff Hendrick.

9
5
2
3
1
87'

Anemiczna próba Rooneya z 25 metrów, po której piłka poszybowała metr obok lewego słupka.

3
3
3
4
2
83'

Prostopadłe podanie do Rashforda. Ten wpadł w pole karne, uderzył przy bliższym słupku, ale chybił celu o dobry metr.

4
3
3
3
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Wayne Rooney. Kara za niesportowe zachowanie.

Manchester United
5
4
2
5
9
77'

Wprowadzony kilka minut temu Daniel Agyei poszedł na przebój, ale przeciwko trzem rywalom niewiele mógł zwojować. Poniosła go chyba fantazja.

4
2
1
1
2
75'

Burnley. Schodzi: Ashley Barnes. Wchodzi: Daniel Agyei.

3
4
2
1
1
73'

Rashford łatwo ograł Tarkowskiego, wpadł w pole karne, ale strzału nie oddał. Nie pozwolili na to pozostali obrońcy, skutecznie spychając napastnika.

4
4
2
3
3
69'
68'

Szansa przed Barnesem, ale napastnika świetnie zablokował Eric Bailly.

5
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Matthew Lowton. Faulowany był Rooney.

10
5
1
3
63'

Śmiech na trybunach. Prostopadłe podanie do Rooney'a, ale ten stracił równowagę i upadł na murawę. Rzeczywiście komicznie to wyglądało.

8
5
4
3
62'
59'

Zagęszczony środek pola. Trudno przychodzi gospodarzom atakowanie.

4
5
56'

Lekki strzał głową Rooney'a z którego obroną Tom Heaton nie miał żadnych problemów.

5
5
2
2
1
55'

Martial przedzierał się lewą stroną pola karnego gospodarzy, ale na jego szybki zwód nie dał się nabrać Keane.

4
3
1
1
52'

Mocny strzał z 25 metrów oddał Paul Pogba, ale Heaton sparował piłkę do boku.

8
4
2
2
49'

Z animuszem rozpoczęli drugie 45 minut gospodarze, ale Manchester rozbija ich ataki przed własnym polem karnym.

7
3
1
2
46'

Burnley. Schodzi: Ben Mee. Wchodzi: James Tarkowski.

46'

Początek II połowy.

7
3
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

9
5
1
3
1
43'

Fantastycznie, na dużej szybkości w polu karnym gości z piłką obrócił się Andre Gray. Uderzenie zostało jednak w ostatniej chwili podbite. David de Gea stał jak wrytry, ale piłka minęła jego bramkę.

4
2
1
39'

Gol! Strzelił Wayne Rooney.

Pogba wyłuskał piłkę przed polem karnym Burnley i prostopadłe podał do Martiala. Francuz dopadł futbolówkę przed bramkarzem, posłał ją pod brzuchem Heatona, ale nie zmierzała ona do bramki. Skierował ją tam dopiero Wayne Rooney, zachowując się jak typowy lis pola karnego.

77
33
5
3
6
37'

Centra w pole karny Manchesteru, ale Ben Mee spóźnił się z zamknięciem akcji na dalszym słupku.

9
6
2
35'

Wyrównany mecz obserwujemy na Turf Moor. Jedni i drudzy to pracują w obronie, to biegają do ataku.

6
4
1
1
33'

Mee zdecydowanym wejściem zastopował szarżującego prawą stroną Martiala.

4
5
1
3
29'

Rooney pada w polu karnym gospodarzy. Zdaniem sędziego Joey Barton nie faulował.

6
5
1
3
3
27'

Lowton ładnie podłączył się do akcji prawą flanką i mocno wstrzelił piłkę tuż przed bramkę. Było to jednak zbyt głębokie zagranie i piłka u bramkarza.

8
4
1
1
25'

Słowne upomnienie dla Fellainiego. Belg już kilkakrotnie przesadzał z agresją w powietrznych pojedynkach, ale póki co bez kartki.

7
7
3
1
2
21'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Ander Herrera.

Zabójcza kontra gości i wymiana podań Martiala z Herrerą. W kluczowym momencie  Hiszpan zagrał wzdłuż pola karnego, a Francuz posłał piłkę obok nogi Heatona.

75
30
7
3
4
18'

Kontratak Czerwonych Diabłów wyprowadzony przez Lingarda. Piłka powędrowała na lewą stronę pola karnego, gdzie technicznym strzałem popisał się Wayne Rooney... tuż nad poprzeczką.

13
6
3
2
1
15'

Centra na dalszy słupek, gdzie lekkim strzałem głową bramkarza Manchesteru przelobować chciał Ben Mee. Piłka opadła na górną siatkę.

8
5
2
1
14'

Indywidualna akcja Boyda. Łatwo ograny został Herrera, ale uderzenie z 18 metrów ofiarnie przyjął na ciało Danny Blind.

9
6
1
1
2
12'

Centra prosto na głowę Fellainiego. Belg z łatwością złożył się do strzału głową, ale świetnie ustawiony był Tom Heaton. Pewna obrona 31-letniego Anglika.

4
5
2
1
9'

Anthony Martial zwiódł obrońcę i z lewej strony pola karnego płasko zagrał na 5. metr. Tam piłkę trącił Herrera. Z kilku metrów uderzał jeszcze Wayne Rooney, ale piłkę na linii bramkowej zatrzymał Heaton.

4
3
4
1
5'

Strata Fellainiego w środku boiska i kontra gospodarzy. Prostopadłe podanie do Graya, ale ten został umiejętnie wypchnięty z szesnastki.

6
1
1
1
3
3'

Gray brzydko faulował Pogbę, co zdecydowanie kwalifikowało się na kartkę. Pan Taylor poprosił napastnika do siebie, dużo mówił, ale "żółtka" nie pokazał.

5
3
3
1
6
14:25

Wsparcie dla Zlatana Ibrahimovicia i Marcosa Rojo. Piłkarze gości ubrali koszulki, na których widnieją nazwiska ich kolegów kontuzjowanych w ostatnim meczu z Anderlechtem Bruksela w ramach Ligi Europy.