Co chwilę pod bramką Fabiańskiego kotłuje się. Sporo szczęścia mają gospodarze.

3
1
2
87'

Ashley Williams omal nie wbił pilki do bramki po zgraniu partnera. Gracz gości był jednak na spalonym o ewentualny gol nie zostałby uznany.

2
1
86'

Nerwowa końcówka meczu. Everton rzucił się do ataku, Swansea w głębokiej defensywie.

1
2
2
4
3
83'

Leighton Baines mocno uderzył z dystansu. Piłka przeleciała ponad bramką.

80'

Szarżował Lukaku, ale mocny strzał zatrzymal się na bocznej siatce.

2
2
78'

Everton. Schodzi: Mason Holgate. Wchodzi: Jonjoe Kenny.

77'

Z kilku metrów uderzał Fer, bramkarz odbił piłkę. Futbolówka odbiła się ponownie od zawodnika, ale przeszła obok bramki.

1
1
1
2
2
75'

Swansea. Schodzi: Sung-Yueng Ki. Wchodzi: Leroy Fer.

73'

Swansea. Schodzi: Leon Britton. Wchodzi: Jack Cork.

71'

Zamieszanie w polu karnym Swansea, ostatecznie piłka została wybita.

7
3
1
2
68'

Tym razem do piłki doszedł Llorente, Maarten Stekelenburg był dobrze ustawiony i obronił.

1
2
68'

Dogranie z rogu, uderzał Fernandez, ale trafił w rywala i piłka wyszła na kolejny korner.

2
67'

Strzał Romelu Lukaku pewnie złapał Fabiański.

11
7
1
65'

Everton. Schodzi: . Wchodzi: Enner Valencia.

63'

Fani gospodarzy motywują swoich pupili do ataku, ale ci nie kwapią się do atakowania rywala i niemal całą drużyną bronią się.

1
1
59'

Piłkarze Swansea mają mecz pod kontrolą. Rywale atakują, ale mają swobodę jedynie do pola karnego.

5
2
54'

Sung-Yueng Ki uderzył z dystansu, jednak piłka minęła bramkę. W ataku goście, ale gospodarze czekają na kontrę, która może ustalić wynik gry.

2
51'

Po rzucie wolnym doszło do zamieszania pod bramką Fabiańskiego, który nie zdecydował się na złapanie piłki.

3
2
1
48'

Spokojny początek drugiej części. Piłkarze Evertonu uzyskali niewielką przewagę, jednak nic z niej nie wynika.

1
1
46'

Gramy po przerwie.

45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
43'

Everton wciąż nie sprawia zespołu, który przejmuje się faktem iż przegrywa. Lepsze wrażenie stwarzają gospodarze.

4
3
1
39'

Po wrzutce z rogu anemiczny strzał głową oddał Fernandez. Piłka przeleciała daleko od bramki.

2
2
2
1
1
36'

Gracze Evertonu nie potrafią stworzyć zagrożenia pod bramką Fabiańskiego. Polak nie ma w meczu zbyt wiele pracy.

7
3
1
1
1
33'

Olsson uderzał z kilku metrów, jednak obrońca gości desperacją interwnecją uratował Everton.

1
1
1
1
2
32'

Stara się odgryźć rywalom Everton, ale to Swansea wciąż jest groźniejsza w ofensywie.

5
3
2
1
2
29'

Gol! Strzelił Fernando Llorente. Asystował mu Jordan Ayew. Dośrodkowanie Ayewa z prawej strony, do piłki najwyżej wyskoczył Llore i z dwóch metrów wbił ją głową do bramki!

28
18
6
3
5
26'

Gylfi Sigurdsson nie uderzał, ale dośrodkował. Wprost w ręce bramkarza.

3
1
1
2
2
25'

Będzie rzut wolny dla Swansea z ok. 30 metrów.

5
4
1
23'

Wciąż niewiele spięć podbramkowych. Piłkarze jednak przyspieszyli i wkrótce może być ciekawiej.

2
1
1
1
1
18'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale Fabiański nie musiał interweniować. Obrońcy wybił piłkę z pola karnego.

4
3
2
2
1
14'

Everton nie kwapi się do ataku, czeka na to co zrobi Swansea. A gospodarze mają duże problemy z wejściem z piłką w pole karne.

1
1
1
2
2
11'

Swansea przyspieszyła grę, jednak w dalszym ciągu bez groźnych strzałów i spięć podbramkowych.

2
1
2
3
2
7'

Wyrównał się mecz. Wciąż bez sytuacji podbramkowych. Gra toczy się w środku pola.

1
1
1
1
1
3'

Od początku częściej przy piłce są piłkarze Swansea, ale mają problemy z przedostaniem się w pole karne Evertonu.